Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 7x Amnesia Jack Natural Seeds 70W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 17

Děkuji, Madi, začínám tedy proplachovat. Poslední hnojení proběhlo 17.4. v 51. dnu 12/12, od teď jen čistá voda

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 19-04-2018 v 16:28 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 18

Ahoj, přestal jsi, jak kdyby si jel v hydru. Já jedu také hlínu a proplachuju 20 dní, ted jsem zvýšil na 30. Jsem pár dní před koncem a kytky jsou pořád krásně zelené... nemyslíš, že to budeš mít plné hnojek???

Old Post 20-04-2018 v 07:28 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 19

Ahoj, toho se vůbec nebojím. Biobizz udává dobu flushe jeden týden a já budu flushovat zhruba 14 dní podle toho, jak budou kytky vypadat. Jinak, možná se pletu, ale někteří výrobci hydro hnojiv se chvástají flushem něco mezi 3-7 dny, protože v Hydru ti nic zbytek hnojek v sobě nedrží tak jako v hlíně, nebo ne?

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 20-04-2018 v 08:34 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 20

Tak to joo, ja myslel, ze cas smrti bude 60 den. Od biobizzu sem ustoupil, vzdy byly kytky takove svetle, jako by jim neco cjybelo...hodne zdaru

Old Post 20-04-2018 v 09:16 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Jo Biobizz , ten je skvelej kdyz krmis dostatecne a je hlavne levnej .
Staci jen Bio-Grow, Bio-Bloom a Top-max a odjedes uspesne cele kolo.

Old Post 20-04-2018 v 10:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 22

Přesně tak, já jsem s Biobizzem stoprocentně spokojenej, kytky žloutnou, tak přihnojím a vše je okamžitě v cajku, plus mám hezkej pocit, že kytičkám leju přírodní papání Jinak kosa bude nejdřív v 65. dnu, ale samozřejmě záleží jak se na flush budou holky tvářit. Já nemám Top-max, zvolil jsem variantu tri-packu s Fish-mixem a zatím spokojenost, někdy ale určitě vyzkouším až budu objednávat další hnojky

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 20-04-2018 v 12:31 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 23

No mne levnej a skvelej prijde JiB, pouze ABM a kytky tak tmavy nikdy nebyly... Biobizzu tu mam hromadu, vcetne topmaxu, ale ten vyleju k rajcatum ;D pouzival jsem ho tri roky a uz bych ho do in nedal. Zvlast pokud nekdo jede hydro, krssny cisty hnojky, oproti te melase od biobizz, kazdej rad neco jineho

Old Post 20-04-2018 v 14:17 PM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Witcher
No mne levnej a skvelej prijde JiB, pouze ABM a kytky tak tmavy nikdy nebyly... Biobizzu tu mam hromadu, vcetne topmaxu, ale ten vyleju k rajcatum ;D pouzival jsem ho tri roky a uz bych ho do in nedal. Zvlast pokud nekdo jede hydro, krssny cisty hnojky, oproti te melase od biobizz, kazdej rad neco jineho


Do hydra bych ho taky nedaval

Old Post 20-04-2018 v 16:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 25

No tak obyč Biobizz do Hydra je hodně blbej nápad, za tři dny bude víc cítit hniloba, než konopí

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 20-04-2018 v 22:37 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 26

Zdravím, do hydra by měl být použitelný od Biobizz biobloom a top max 😉

Jo a Madi, nechápu tvůj posměšek, kdybys radši normálně poradil. Rád bych ti připomněl, že tu !nedávno! byl někdo, kdo proléval kytky hypermanganen 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-04-2018 v 07:41 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Jo a Madi, nechápu tvůj posměšek, kdybys radši normálně poradil. Rád bych ti připomněl, že tu !nedávno! byl někdo, kdo proléval kytky hypermanganen 😉


Proboha uz zase nekdo. To nemas nic jineho na praci nez delat recenze vseho co napisu ?
JAKY POSMESEK , uved konkretne .Na koho...konkretne...
Zadny posmesek jsem nenapsal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ktrery posmesek mas prosim namysli ? Oznac ho prosim. A podle ceho vubec usuzujes ze se jedna o posmesek. Nejsem ty abych delal na ostatni posmesky !
(jako ty v mem vlakne v prispevku 142.)
Jak se da ropoznat z jedne vety co clovek zrovna ve svem nitru citi ???
Se zamysli chlape, ses vedle a trosicku mimo.
Druha vec ,ja jsem o tom nejmene dva dni ve vlakne psal o prolevani Hypermanganem a tys me mohl zastavit a rict ze je to picovina ale tos neudelal tak ted ze sebe nedelej chytryho.

A co se tyce Biobizzu do hydra, tak ano na cast pestu se da podle Biobizzu pouzit , k cemu jsou ale do Hydra hnojiva ke kterym musim doupovat jinou znacku?
To uz si odpovez sam.
Co se tyce Hypermanganu , tak az budes mit smutnice , ktere nejdou nicim zlikvidovat , tak budes zkouset vse co najdes na netu do te doby nez neco zabere.
A kdyz si tak chytry a me se posmivas ze jsem prolival susbstrat hypermanganem tak si byl preci u toho a vubec si se k tomu nevyjadril , protoze si asi taky nic nevedel, kdyz si me v jinych vecech radil bezne.

Tak si dej prosim pohov a nenavazej se do me.
Nejsi taky dokonalej. Zklamal si me, myslel jsem si o tobe ze si slusnej chlap.

Tohle je vse ,co k tomu reknu, dal se k tve odobe a k tvym ustepacnym narakam uz nebudu vyjadrovat, zadny psmesek z me starny neprobehl a na tom si trvam.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-04-2018 v 09:31 AM

Old Post 21-04-2018 v 08:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains


Do hydra bych ho taky nedaval


Co třeba místo tohoto napsat: Biobizz se do hydra nepoužívá?
Hele slusnej chlap jsem. Jen bych od tebe čekal odpověď v jiném znění.
Myslel jsem, že rád poradíš, co víš, stejně jako já, ne že takto.
Nic víc.
S hypermanganem jsem o tom opravdu nevěděl, ale představ si ted, kdyby ti tam tenkrát někdo napsal místo: hypermangan tam nelij, protože...... ,ale: já bych to tam nelil 😁 Slyšíš ten rozdíl?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-04-2018 v 11:00 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 29

Pokud někdo pozná rozdíl ve výsledné chuti, když je kytka hnojena biobizzem nebo např Plagronem, tak musí být velký degustator. Nikdy jsem rozdíl v chuti nepoznal, pokud máš flash udělan alespoň týden. Jedná výjimka byla při outu, kdy bylo hnojeno kristalonem. Chemikálie šli cítit v každém prdu.

Old Post 21-04-2018 v 11:20 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Pítr90


Co třeba místo tohoto napsat: Biobizz se do hydra nepoužívá?
Hele slusnej chlap jsem. Jen bych od tebe čekal odpověď v jiném znění.
Myslel jsem, že rád poradíš, co víš, stejně jako já, ne že takto.
Nic víc.
S hypermanganem jsem o tom opravdu nevěděl, ale představ si ted, kdyby ti tam tenkrát někdo napsal místo: hypermangan tam nelij, protože...... ,ale: já bych to tam nelil 😁 Slyšíš ten rozdíl?



Jelikoz si odpovedel slusne, tak si jeste odpoved zaslouzis.
Ok, slusny chlap jsi... tak do me teda uz nedelej.
Ja poradim , pokud to vim , vzdycky rad a ochotne .
Nemuzu ale psat ze Biobizz se do Hydra nepouziva kdyz na Biobizz strankach uvadeji ze neco s Biobizzu se skutecne pouzit da.

Ja odpovedel ze ja bych to tam taky nelil ....smisek .....tot vse a to z duvodu ze bych to pak musel vymenovat kazdy den aby se to nezkazilo , menit, byt i kazdy druhy den vodu v nadrzi to je opruz, to jiste uznas.

Pokud by vsak vzesla od nekoho otazka " Muzu nalit Biobizz do Hydra ??? " Tak bych pak odpovedel celou vetou ,vcene duvodu. Ale ta otazka od nikoho pokud vim ,nezaznela, nekdo jen napsal ze do hydra by to nedal a ja se jen pripojil a napsal ja bych ho tam taky nedaval.

Ale rozhodne jsem tu vetu nepsal v ironickym nebo posmesnym duchu.
To me asi malo znas.

Me proste pripada ze par jedincu si me tady bere stale dokola do huby a jdou po me jako slepice po flusu. (Nedavno jsem si vsiml ze uz i ty ) a to jsem si vsiml ze i Fikuse , ten neco napise a hned se do nej nekdo pusti , hned urazej atd.
At napiseme co napiseme vzdy je to spatny a vzdy se nekdo ozve.


Sezame- Omlouvam se ze te to tu zasiram ale musim se branit uz budu psat jen k veci.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-04-2018 v 18:24 PM

Old Post 21-04-2018 v 17:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 31

Jj, jen urážet umí. Já už na ně nereaguji a mám klid. To je tak, když někomu řekneš co si myslíš. Přitom vše jsem napsal po pravdě, ale je tady skupina co si myslí, že tento web je jejich a umí jen urážet. Se ani nedivím, že kluci tady mají strach psát pravdu. Hned jsi nejhorší a máš IQ 0,jsi kokot atd.
Ale já se nikdy nevzdam a vždy budu psát vše podle toho jak jsem to vyzkoušel a budu dále předávat své zkušenosti.

Old Post 21-04-2018 v 18:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 32




Madi, v pořádku
Včera poprvé zalito čistou vodou, máme tedy 2. den flushe a 56. den 12/12. Při bližším přivonění je cítit krásná nasládle citrusová vůně, už se nemůžu dočkat, jen škoda, že nemůžu očekávat nějaký oslnivý množstevní výsledek, když z nich vytáhnu 10g, budu rád naštěstí mi od začátku o množství nešlo, tak nemůžu být zklamaný

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 22-04-2018 v 07:06 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9291470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív