Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First outdoor grow - AF Special Queen n.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Obecné First outdoor grow - AF Special Queen n.1 Příspěvek č. 1



Zdravím ľudia ✌ som tu nový člen (aj keď grower čítam už dlhšie) a rozhodol som sa pre môj prvý grow. Ako možnú vhodnú voľbu semiačok som si na základe prečítaných skúseností zvolil odrodu Special Queen n.1. Keďže je to môj prvý grow tak som sa rozhodol len pre počet 3ks. Keďže mám tu možnosť, tak rastlinky si predpestujem doma pod lampou v custom basic growboxe (pc). Takže semiačka som dal najprv na 5h do odstátej vody a následne hned do zakúpeného substrátu. Po troch dňoch od vloženia do substrátu kvetinky vykukli na svet a vyšli nad zeminu. Predpestovať plánujem do cca 20cm a potom presadiť von na už vybrané miesta. Hnojiť plánujem tiež, aj keď zatiaľ ešte nemám vybraté hnojivá. Zatiaľ to vyzerá, že rastlinkám sa darí dobre, všetko budem postupne upgradovať. ☺ Zatiaľ čus ✌

Naposledy upravil tomas99 11-04-2018 v 11:09 AM

Old Post 11-04-2018 v 10:44 AM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Asi tě sklamu, ale začal jsi brzy. AF potřebujou co nejideálnější podmínky, jinak je z nich prd. V tvém případě, když je dáš při 20cm ven, tak počítej, že budou těch 20cm mít pořád a bude na nich pár G. Na auta je 2 měsíce čas. To už by bylo lepší jim dosvit něčím silnějším 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-04-2018 v 13:52 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3

Čau, tu kde žijem vyzera byt to počasie dosť okej už teraz a poprípade to nechám dlhšie vo vnútri. Ale dik moc ✌

Old Post 11-04-2018 v 14:01 PM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj. Asi tě sklamu, ale začal jsi brzy. AF potřebujou co nejideálnější podmínky, jinak je z nich prd. V tvém případě, když je dáš při 20cm ven, tak počítej, že budou těch 20cm mít pořád a bude na nich pár G. Na auta je 2 měsíce čas. To už by bylo lepší jim dosvit něčím silnějším 😉


Třeba žije ve španělsku a chce stihnout dvě parádní úrody
Mimochodem, proč 2 měsíce? Dle délky světelné periody v našem podnebí bych to viděl na vysázení 1.-15. května.

Old Post 11-04-2018 v 16:57 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 5

Zdravím,já jedu auta už 3tim rokem ve stejný čas, týden za oknem a pak ven,mám průměr 80-100g na kytku, takže kecy v kleci 😁😁😁 ale 20 cm v květináči je asi fakt dlouho a nejspíš už se pak nechytnou,mě vždy kolem těch 20 cm a 6-8 patrech začnou kvést

:-)

Old Post 11-04-2018 v 19:30 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od mejzy
Zdravím,já jedu auta už 3tim rokem ve stejný čas, týden za oknem a pak ven,mám průměr 80-100g na kytku, takže kecy v kleci 😁😁😁 ale 20 cm v květináči je asi fakt dlouho a nejspíš už se pak nechytnou,mě vždy kolem těch 20 cm a 6-8 patrech začnou kvést


Trošku podrobněji 😉 měli jsme i auta, který měli cca 1.2 m v 50l sudu. Ale sázené v červnu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-04-2018 v 05:09 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuckon01
Stálý Člen

Karma uživatele kuckon01 - 81% PěstitelskáKarma uživatele kuckon01 - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

Ja sa tento rok chystam tak isto auto po prvy x mam ale skusenosti s 2 m kytkami. Ak som spravne pochopil ako funguje autoflower, tak mi vyslo ze najlepsie je sadit, ked maju v rastovej fazi (asi mesiac kym sa prepne na kvet) najviac svetla. A kedze letny slnovrat je cca 21.6 rozhodol som sa ze svoje automaty dam vyklucit az zaciatkom juna aby som vychytal co najdlhsie dni na rast nech sa rastliny vytiahnu co najviac. Tym padom by aj vynos mal byt vacsi.vsetko ale zavisi od pocasia.

Old Post 12-04-2018 v 09:24 AM
kuckon01 je offline   Profil uživatele kuckon01   Find more posts by kuckon01   Foto galerie člena kuckon01   Click here to Send kuckon01 a Private Message   Add kuckon01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Special Queen nie je autoflower odroda, zbytočná debata

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 12-04-2018 v 10:44 AM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

Jop, ospravedlňujem sa ale pozeral som to a SQ naozaj nieje AF takže sorry ešte raz. Neviem prečo ale mal som taký pocit že som objednával AF.

Old Post 12-04-2018 v 10:54 AM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

MEJZY:Nechci bít nepříjemný ale 80-100g na automat to pochybuju.

Old Post 13-04-2018 v 12:23 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 11

No automazar ten vynos dokaže

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 13-04-2018 v 13:31 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 12

Hmm zasazeno vždy v půlce dubna a kytky kolem metru, brutálně obsypané palicemi.... Vloni 7 kytek=900g tvrdý voňavý palice,skilzeno koncem června 😉

:-)

Old Post 14-04-2018 v 03:22 AM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

Nazdar chlapi, chcem sa opýtať .. Rastlinky sa mi dosť ťahajú hore za svetlom, aj keď sú pod lampou, môže to byť slabou lampu ? A ďalšia vec, že či môžem pridať nejaký stimulátor koreňov a kedy cca môžem začať hnojiť na rast ? Vopred ďakujem moc a foto pridám večer.

Old Post 14-04-2018 v 14:06 PM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 14




Takže pridávam foto .. Musím kúpiť aj väčšie črepníky , aj lampu plánujem lepšiu kúpiť a musím si zariadiť nejaký ventilátor ..
1 foto: Rastlinka ktorej sa zrejme darí najlepšie
2 foto: Taka stredná rastlinná, ide jej to pomalšie ale vyzerá celkom ok
3 foto: Tejto sa nedarí vôbec a neviem dôvod, ani nerastie a ešte k tomu aj listom niečo je, neviem či som ju neprelial ..
Niekde som čítal že to krútenie lístkov k zemi je často spôsobovane preliatim ale nejde mi to do hlavy pretože väčšinou používam len rozprašovač ..
Prosím Vás o pomoc. Ďakujem ✌

Old Post 14-04-2018 v 20:31 PM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 15

Keď sú take malé tak to ani moc nepolievaj aby si predišiel práve tomu že to prelejes.. max rozprašovač.. to im úplne stačí kým sú take mini

Old Post 14-04-2018 v 20:40 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas99
Stálý Člen

Karma uživatele tomas99 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 16




Čauko, tak takto vyzerajú po 10tich dňoch nad zeminou, jedna to bohužiaľ nezvládla nakoľko som ju zrejme prelial ale tieto 2 sa držia, aj keď bol by som spokojnejší keby sú lístky už väčšie a aj viac ale nevadí, času dosť 😊 nejaké rady/tipy čo zlepšiť, napraviť, dodať ? Growu zdar ✌

Old Post 20-04-2018 v 01:14 AM
tomas99 je offline   Profil uživatele tomas99   Find more posts by tomas99   Foto galerie člena tomas99   Click here to Send tomas99 a Private Message   Add tomas99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2011 - Outdoor 2011 Orange Bud & Special Queen - 134 odpovědí
10-08-2016 - Nepravděpodobný Outdoor 2011 - RQS Special Queen - 91 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6662070 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív