Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 433



[účet odstraněn]

Old Post 07-04-2018 v 09:03 AM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 434

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Na kytce se kamosovi objevilo na listech nejaka choroba či co. Je to pár týdnů stará Black Domina.


pravdepodobne

http://www.skudci.com/trasnenka



browser: u teba zrejme kitiz zahadzuju nedosvietené spodky a EC už je hodne vysoko


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 07-04-2018 v 10:50 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hambas
Stálý Člen

Karma uživatele Hambas - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 435

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.ne...e3f&oe=5ACB579A takhle se mi začínají kroutit listy poradí někdo?

Old Post 08-04-2018 v 12:22 PM
Hambas je offline   Profil uživatele Hambas   Find more posts by Hambas   Foto galerie člena Hambas   Click here to Send Hambas a Private Message   Add Hambas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 436


zdarec

resim tenhle problem uz temeř mesic a nevim furt co jim je ... zkusil jsem snad uz vseschno... od prepnuti maji tyhle problemy. koupil jsem chelatove zelezo, pak calmag, jinak pouzivam temeř vsechny Advancet nutrients vždy sem jel podle tabulek a fungovalo to fajne tedka nevim co se deje vzro Mazar teploty max 30 min 19, 600w, ph 6,4-6,3 cca 40. den kvetu(uz ted vim že pri 56. dnu nesklidim, je to cele zbrzdene, palicky vypadaji jako kdyby meli sotva treti tyden... myslim ze pod 250w sem sklizel vic než ted stim novym stanem... muze mi nekdo poradit jestli to muzu jeste nejak zachranit ? podotikam ze takhle vypadaji vrchni listy. díky za radu

Old Post 09-04-2018 v 11:24 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 437



Zdravim, kytka žloutne od spodu, zastaví se růst a umírá. Tohle se mi stane vzdycky kdyz jedu v kvetináči. Vysvobodí mně nekdo z toho zakletí a řekne mi co by to mohlo zpusobovat (zem biobizz all-mix, voda sem zkousel jak kohoutovku, tak i balenou, dole je drenáž z kamenů) už sem zoufalej

Old Post 11-04-2018 v 12:33 PM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 438

@suares hadam: mohlo by to byt tym all-mixom. lial si este nejake hnojiva navrch toho? je to silne predhnojeny substrat, co malym rastlinam nemusi robit dobre.

mne sa taketo stalo s plagron batmix. naklicene semena rovno do 0.7L s batmixom => driapalo sa 2he poschodie a sek, za tyzden nenarastlo ani o kus, prve ozajstne listy zacali schnut/zltnut/zdochynat. skus nabuduce na rozbeh lightmix... alebo pokial nikdo nic lepsie neporadi a rastliny este ziju a uz nevies co tak ich vyber ich z allmixu, ocisti korene a hod to lightmixu (tak som urobil ja a bol som prekvapeny, ze 4 zo 4roch kusov tu proceduru prezili)

Old Post 11-04-2018 v 16:08 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 439

@deadahead me se tohle dej uz 3 roky po sobe, v substrutu B s perlitem, v batmixu i allmixu, deje se mi te ve vsech substratech. Jediny co mě napada ze tady ve meste mame nejakou špatnou vodu. Ptz si opravdu pripadam jak zakletej. Nejdriv sem myslel ze to prelejvam tak ted to zalejvam fakt stridme a stejne

Old Post 12-04-2018 v 09:59 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 440

Tak jak píše kolega allmix je hodně predhnojenej, me osobně na start vyhovuje lightmix a i u něj mám na michoacanu chycený špičky a je to zelený jak brcal. Hodně záleží i na strainu, některý nepotřebují skoro hnojiva a jiný jsou nenazrany, ze můžeš lejt horem spodem a kytka je v cajku. Urcite je ale lepší méně hnojit. Vodou si myslím, ze to nebude, nevím sice jak je mas dlouho v tom květináči, ale nemyslím si ze bys byl schopnej tak rychle rozhodit ph. Já třeba pH neřešim, ale je fakt ze používám RO a ta potřebuje hodně malo na snížení pH, takže to zvládá substrát sam. Pokud ma tvoje voda vysoké EC a pH tak doporucuju bud pořídit RO, dešťovou a nebo aspoň vodu upravovat kys. Citronovou.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-04-2018 v 10:17 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 441

@suares allmix/batmix to je v konecnom dosledku jedno. skusal si nejaky substrat, ktory nie je silne predhnojeny?

Old Post 12-04-2018 v 13:34 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

kroutící se listy Příspěvek č. 442



Ahoj vsichni, mým vlastním klonům se začínají kroutit listy. Dokonce jeden vrcholek se otočil dolů ( asi se natu vysvícenou Hps nemohl dívat). Nevíte čím to je? klony po monstercroppingu ( 1.pokus a uz nikdy). teplota 26, ph zalivky 6.6, 1 ml/l hesi tnt (grow), plagron growmix.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 14-04-2018 v 18:25 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 443


Prosim rychle o radu, zhorsuje se to. Jsou to skvele prokoreneny klony Mazara v lightmixu ( tesne pred prepnutim na kvet ). Objevuji se hnede tecky a list zloutne. Delaji to vsechny kytky. Hnojeno bcuzzem AB a posledni 3 dny jsem to proleval Canazymem. Myslim si ze to je nedoatatek Mg ale nevim co na to. Cal-mag ? Nebo staci vic prihnoj klasicky ?

Old Post 14-04-2018 v 22:08 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 444



Ahoj, prosím Vás, potřeboval bych poradit, mám kytky ze semínek, cca tři týdny. Jsou pod 200w led, 2x čip led vero 29. Puštěný tak na 75%. V kokosu, v 0,5l kelímkách. Dával jsem ec 0,6, vstupní ec je 0,3. Ph 5,9. Hnojiva od Ah 1,2,3, root simulator, s každou zálivkou, +enzymes jednou týdně. Teplota je konstantně okolo 24. Vlhkost 60%. A žloutnou mi listy, navíc se na nich objevily hnědé fleky, přikládám foto, podle toho co jsem tu našel mi napadl nedostatek živin, tak jsem dnes zvedl ec na 0,9. Nebo uhnulé kořeny, takže jsem včera zastříhl spodek kořenů, který byl trochu nahnědlý, ale nevypadal vyloženě plesnivě. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

Old Post 17-04-2018 v 20:56 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 445

Čau, řekl bych podvýživa. EC 0,6 má někdo vodu z kohoutku, postupně jim přidávej živiny a nechávej přiměřeně proschnout kokos, ale ne úplně. Větší květináč taky neuškodí.

Old Post 18-04-2018 v 16:01 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 446

Kirovecz, už se to řešilo. Zřejmě chybí calcium a magnesium. Kup calmag. Chytlo tě to dost brzo.

Old Post 18-04-2018 v 17:34 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 447

Malo hnojek a podivej se na ph vytoku.
Takovym kytkam klidne naper 1.2 ec. A pak kontroluj , popripade uber hnojky , na calmag boost se vyser je moc drahej.
Kup si cal a mag od canny monoslozky.

Naposledy upravil Loyd 18-04-2018 v 20:12 PM

Old Post 18-04-2018 v 17:53 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 448


Zdravím, chci se zeptat zda je to nějaky deficit popřípadě jaký a nebo se jedná pouze o genetiku a světlejší list ?
Pěst ze semínka - Barney's farm, L.S.D, 1 týden, 125W úsporka, zemina - plargon royalmix, zálivka voda z kouhoutku,

Old Post 18-04-2018 v 19:10 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6250600 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív