Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Podmienka v zahraničí(ČR)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
obelix420
Nový Člen

Karma uživatele obelix420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 3  

Dotaz Podmienka v zahraničí(ČR) Příspěvek č. 1

Nazdar, no tak ja som mal menej štasťia a na slovensku ma chytili s nejakými gramcami, dostal som podmienku, a mám dotaz, chcem sa totižto presťahovať do ČR, okrem iných dôvodov aj kedže tam máte o dosť benevolentnejšie zákony ako tu na SR. Tam teda keby ma náhodou chytili s množstvom pod 10gramov by som teda ak to správne chápem dostal iba pokutu a ani by som nedostal za to zápis do trestného registra kedže to je iba priestupok? No a to chcem vedieť ,ekby mám náhodou znovu bad luck, či by mi teda platila nejak podmienka zo SR a musel by som teda ísť sedieť za priestupok v ČR alebo či by som bol v cajku. Ak sa niekto do toho rozumie, tak by som bol rád za váš input. smoke on

Old Post 16-04-2018 v 02:13 AM
obelix420 je offline   Profil uživatele obelix420   Find more posts by obelix420   Foto galerie člena obelix420   Click here to Send obelix420 a Private Message   Add obelix420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Kazdeho kdo skonci u soudu v CR soudci posuzuji zcela individalne a podle toho jak se zrovna vyspi , jakou maji zrovna naladu a jak se divaji na problematiku lehkych drog.
Neda se to presne rict. Jeden muze mit za maly prohresek velky problem , zatimco druhy za vetsi prohresek muze vyjit ze situace upne bez trestu.

Kdyby te ale chytli take v CR tak by se urcite o te podmince co mas v SR na 100% dozvedely a podle toho by te take posuzovaly . EU.

Johny Blaze - Edit: Odpovidal jsem samozrejme vseobecne... neodpovidal jsem na nic konkretniho. Jak muzes videt nic jsem o 10g nenapsal.
Je to proste tak , zalezi zcela na pohledu soudce a zatim si stojim, opacny nazor je naivni. Zalezi taky na policii co napisou. Divil by ses co muzou a co nemuzou.

Naposledy upravil Madical-Strains 16-04-2018 v 11:08 AM

Old Post 16-04-2018 v 10:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Blbost,do 10g je priestupok,kto sa ako vyspi je irelevantne,zakon je zakon.

Old Post 16-04-2018 v 10:33 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
obelix420
Nový Člen

Karma uživatele obelix420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

díky za info, presne ta kto plánujem nemat pri sebe nikdy viac ako 10g, presnejšie radšej nikdy nie viac ako 5-6 pre istotu.. Keby ma teda chytia s 5-6g, teda mal by to byťpriestupok, ako sa to rieši? Len mi to zoberú, nasekajú pokutu a hotovo? Alebo je ama potom nejaké to priestupkové riadenie?

Old Post 16-04-2018 v 18:11 PM
obelix420 je offline   Profil uživatele obelix420   Find more posts by obelix420   Foto galerie člena obelix420   Click here to Send obelix420 a Private Message   Add obelix420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od obelix420
díky za info, presne ta kto plánujem nemat pri sebe nikdy viac ako 10g, presnejšie radšej nikdy nie viac ako 5-6 pre istotu.. Keby ma teda chytia s 5-6g, teda mal by to byťpriestupok, ako sa to rieši? Len mi to zoberú, nasekajú pokutu a hotovo? Alebo je ama potom nejaké to priestupkové riadenie?


Samozrejme u nas v CR ze je vzdy prestukove rizeni.

Ja jsem to nastesti jeste nezazil jelikoz jsem susinu nikam nenesl .

Ale domnivam se ze pokud te tady u nas chyti se susinou pod 10g tak si te u Vas kazdopadne na tuty vylustruji a SR spolupracuje s CR velmi ochotne a predpokladam ze slovenkou stranu bude zajimat proc te vlastne lustruji a nasie PCR je bude ochotne informovat ze te zadrzely se susinou na to se spolehni.

A muze se stat ze az pojedes domu navstivit treba mamku nebo z jineho duvodu vycestujes na Slovensko tak te slovaci drapnou a odsoudi za trestny cin protoze mas slovenske obcanstvi i kdyz si ho spachal v jine zemi.
At se nachazis kdekoliv tak mas slovenske obcanstvi a podlehas hlavne slovenskym zakonum.

To je muj nazor . Ale jistej si samozrejme nejsem ale spis byt tebou bych s tim pocital ze se to muze stat.

Old Post 16-04-2018 v 18:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 6

Niesom ziadny expert ale pokial viem tak ta nemozu odsudit na slovensku ako za trestny cin za priestupok ktory si spachal v inej krajine.

Old Post 16-04-2018 v 20:46 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
obelix420
Nový Člen

Karma uživatele obelix420 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

@johnny blaze no to si hovorím aj ja.. síce viem že krajiny spolu spolupracujú a tak, ale no v čr je do 10g priestupok zatiaľ čo na slovensku je to trestný čin. Tak ako jak môžem ísť do basy na slovensku keď tam mám podmienku, za to že som spáchal priestupok v inej krajine s inými zákonmi nech sa pojebú všdetci čo sú zodpovedný za to že to tak funguje vie niekto povedať ako to vlastne vyzerá keď ta české benga chytia s teda množstvom ktoré zodpovedá priestupku? berú ťa na stanicu alebo ti to len zabavia dajú pokutu a tak? či je to podľa situácie? Nie že by som chcel chodiť po ulici s brkom v ruke, opatrnosť je samozrejmosť. Aj to, že ma na slovensku chytili bolo tak kurevské neštastie že by ste plakali asi keby som vám povedal ako sa mi vlastne stalo to že mám podmienku :/ Ale tak radšej si pozistujem veci, byť informovaný je vždy dobre

Old Post 16-04-2018 v 20:57 PM
obelix420 je offline   Profil uživatele obelix420   Find more posts by obelix420   Foto galerie člena obelix420   Click here to Send obelix420 a Private Message   Add obelix420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Hele, ja mel spoluzaka ze stredni skoly ktery bydlel ve stejne ulici jako ja , takze jsem byl s nim docela casto v kontaktu a vypravel mi cca pred rokem svuj pribeh.
On jezdil na zimu kazdy rok na Filipiny za "mrdackou ". Jelikoz byl trochu pedofil ,to jsem v te dobe jeste ani netusil , tak jezdil na Filipiny prznit mlady holcicky- vastne deti protoze u nas za to uz byl jednou trestany podminkou ( v uvozovkach za osahavani dcery sve sestry)

Na Filipinach ( udajne i v Thajsku) je sexualni zletilost uz ve 12 letech takze tam to neni ani prestupek, natoz nejaky trestny cin. Za penize ti tam rodice dohodi svou nactiletou dceru.
Pak sem ho hodne let nevidel a asi po 8 letech jsem ho potkal uplne zdrcenyho , znicenyho , vyzilyho, vypadalo to ze je tyden pred smrti tak se ptam co je a tak ...a zasli sme do hosody a tam me vse odvypravel.

Abych to zkratil. ...Podminka mu davno vyprsela a kdyz byl na Filipinach tak ho tam potkala nahodne jeho spusedka jak mrdal na plazi nejakou fakt mladou holku. Ta ho samozrejme jako spravna sousedka nafotila nebo nafilmovala , protoze nemely spolu prilis dobre vztahy a kdyz se vratila zpet do CR tak ho udala i s fotodokumentaci a jakmile se vratil za dalsi 3 mesice domu tak uz na nej cekala PCR primo na letisti.
Pod tihou dukazu se priznal, protoze ho psychicky donutili 48.hodinovym vyslechem. Zhroutil se a vsechno priznal.

I kdyz nespachal na Filipinach zadny prestupek ani trestny cin tak ho v CR odsoudily na 8 let na tvrdo.
A ti vezni co tam s nima sedel se to nejak dozvedeli a udelali mu v kriminale peklo, 2x se pokusil o sebevrazdu. Proto tak vypadal jak vypadal.
Ted uz jsem ho rok nevidel, buh vi jesli je jeste na zivu.

Thajsko a Filipiny tam je pedofilni sexualni turistika vyhlasena a jezdi tam vsichni ze zapadni Evropy hlavne nemci.

Rekl bych ze je to neco podobnyho s tim rozdilem ze soulozit s nactiletyma filipinkama neni na Filipinach ani prestupek ale zcela legalni a dokonce je to tam uplne bezny a presto byl u nas za to odsouzen na 8 let.
Pritom to spachal v zemi kde je to legalni , tak byt tebou bych moc nespolehal na to ze by slovenska policie nad tim privrela oci.

Naposledy upravil Madical-Strains 16-04-2018 v 22:36 PM

Old Post 16-04-2018 v 22:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 9

Madi , to máš teda kámoše ti povím..

Old Post 16-04-2018 v 22:46 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Ty jo...jakyho kamose ? Psal jsem spoluzak na stredni a bohuzel jsme bydleli vedle sebe.
Tak jakyho kamose?
Dozvedel jsem se to od nej vsechno pred rokem a uz sem ho nikdy od te doby nevidel.
Vypravel me to pres dve hodiny , ja to dost zestrucnil.
Vubec se ho nesnazim omlouvat ale zajimalo by me proc ho teda u nas za to zavrely kdyz to delal v zemi kde je to legalni.

Old Post 16-04-2018 v 23:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 11

To už nezakecáš , jste nejlepší kamoši , ruka v ruce ... h*lka v h*lce.. Promin , musel jsem to trošku odlehčit :-P Na takové lidi jsem docela agresivní.. pro mě je to prase nejhorším způsobem , doufám , že mu hoši dali lekci x) Pokud je ten člověk aspon trošku při smyslech , proč se nešel dobrovolně léčit?

Old Post 16-04-2018 v 23:45 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

Dobře mu tak...
takovejm duševnim kriplum bych strčil kaktus do prdele a koule do kleští...

byť to bylo v zemi kde je to jakože "normální"

A nejde o to jakej je, že ty chutě má... je to smutný a za to nemůže. Ale jde o to že je kurva takovej kokot a udělá to. Fuj vole

Na bengach se zhroutil... A predtim se mu usinalo dobre? To je neskutecny jakej kokot dokaze bejt clovek. Madi, ty jo, ja bych to poslouchat nevydrzel a debila bych jeste zkopal.


crazyn... to je na tom to nejhorsi, ze takovyhle zmrdi dostanou naleku "objekt mozneho napadeni" a benga si v lochu pohlidaj, protoze jak se mu neco stane, budou mit pruser jako krava. Takze tomu peklu uplne neverim, ale jestli jo tak jedine dostal co si zaslouzil. Sorry za slovnik.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 17-04-2018 v 06:36 AM

Old Post 17-04-2018 v 06:21 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Ne, on se nelecil , protoze soud nemel pred tim duvod mu dat ustavni lecbu a dobrovolne se pedofilove lecit nechteji ...dela jim to dobre...neco jako kdyz hulis , sel by ses dobrovolne lecit kdyz te to tak moc chutna? Vim ze se to neda srovnavat ale v podstate je to stejne.

Nastesti ale nikomu alespon neublizil.
Ale jsou tu daleko vetsi zrudy nez je on kteri pouziji na dite nasili a pak aby se to neprovalilo tak ho jeste ....

To nejsou ale jen tihle..., jsou tady dalsi , vrazi, ti co ublizuji zviratkum a mnoho dalsich.

Treba ten smejd jak ublizoval tomu cernemu stenatku , nebo ta matka co porodila decko a vyhodi ho pak do kontejneru , nebo vrazdy -udusi svy dite polstarem, nebo pritel jedny zensky mlatil miminko pesti atd. to je jeste mnohem horsi.
Ja bych to tak nerozdeloval.

Jo, dostaval psychicky teror jako prase. Vsichni to tam pry vedeli od dozorcu a dusili ho tam uplne vsichni. Bylo to na nem poznat, vypadal jak troska.

Old Post 17-04-2018 v 07:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 14

edit - deleted

Naposledy upravil Maxeaux 17-04-2018 v 14:06 PM

Old Post 17-04-2018 v 12:32 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Kdyz blbost tak blbost . Je mi jedno jesli nekdo veri .

U nas se proste prave muze stat uplne cokoliv.
V CR je mozny uplne vsechno , to vim to na vlastni kuzi . Kdybys slysel muj pribeh tak bys asi taky tezko uveril. Horsi nez bananova republika .
To co se stalo me tu ale nebudu rozebirat.

Old Post 17-04-2018 v 14:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 16

Tak jsem se zase zasmál, Madi ty jsi měl být spisovatel.

Old Post 18-04-2018 v 05:37 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1225720 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív