Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Jak na první grow - complet kit nebo poskládat vlastní?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Jak na první grow - complet kit nebo poskládat vlastní? Příspěvek č. 1

Zdravím lidi,

jsem zelenáč a chci teprve začít....zatim prohlížím forum a sbíram info.

Původně byla moje představa :
- box 120x120x200
- 2 x 250 dual cfl elektrox
- 2 x stínidlo Hammer nebo Pearl Pro
- 25 x květník 20cm - 6 L
- 2 x sít
- nejaky ofuk asi stolní ventilátor za 300 z baumarktu
- nějaký potrubní ventilátor na vhánění vzduchu zvenčí
- substrát bych namíchal sám z hlíny ze zahrady, rašeliny, perlitu

Pak jsem ale narazil na tenhle Ready complete kit za 9000.-

PROBOX BASIC 120, 120x120x200cm
Stínidlo HAMMER/STUCCO
Výbojka SUNPRO Super Bloom HPS 600W
Předřadník MARI 600W
Ventilátor TT 125 U- 280 m3/hod
Filtr Pro Activ - 125/400 m3/h
Aluflex 127mm, box 5m
PRO- LIGHThanger, závěsný systém, nosnost 5kg/pár
PRO – Klipsnový ventilátor , průměr 15cm, 15W, 2 rychlosti
DUCK Tape 10m
Květináč TEKU 20x20x23cm, objem 6,5L-9x
Plastová pipeta 10ml, sterilní
Kabel 3m včetně zástrčky
Postřikovač Aquaking mechanický 1l
GHP Digitální Thermo - Hygro metr MEDIUM se sondou
BioBizz Light-Mix 50l
Hesi Pack Soil- NOVINKA!

Co si o tom myslíte ? :-) Poradí někdo ? Kolik kol takový set zvládne.Většinou ty komplet sety asi nejsou nějak extra kvalitní...nebo...?...zase je to vše pohromadě a za výhodnější cenu než kdyby jsem ty komponenty kupoval zvlášt.....na druhou stranu nechci koupit nějakej shit .....má někdo třeba zkušenosti tady s tim konkrétním modelem ? Jsem docela mentální :-)

Old Post 15-04-2018 v 11:41 AM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 2

Prakticky tam máš vše co potřebuješ. Jen to stínítko stojí za houby a s tím odtahem bys mohl mít přes letní dny problémy. Doporučuju ti se podívat po growshopech, našel jsem jeden kit za 9999,- na jednom z Pražskejch gshopu(nebudu přesně uvádět kvůli reklamě) a v něm máš místo TT125 - TT160, pořádný stínítko a spínačky. Vyplatí se ten litr připlatit.

Zvážil bych ještě koupi PH metru. Zbytek doladíš za pochodu.

Já si myslím, že za tu cenu je to super set do začátku. Pokud si to zkusíš poskládat položku po položce, tak budeš minimálně o 3-4tisíce jinde.

Old Post 15-04-2018 v 15:08 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 3

Z growshopu kup len box,pachac a predradnik. Vsetko je tam brutalne predrazene a zozenies to ovela lacnejsie inde. Do hliny odporucam urcite biohnojiva.

Ps. tak jak pise kolega,tt125 ti to v lete neuchladi ani nahodou. Min 150.

Old Post 15-04-2018 v 15:13 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Díky zatim za rady...ten komplet kupovat nebudu...dobře, že jsem se zeptal :-)
Nakonec vemu podobnej s o něco lepšíma komponentma všetně výkonějšího odtahu, lepšího stínítka, předradníku atd..

Jinak se mi docela zamlouvá scrog s 20cm/6L květníky......technicky by se jich tam mělo vejít 25 ks.....moje otázka je jestli to jde i reálně...?...nebo kolik max. květníků se tam dá nacpat?

Původně jsem chtěl jet Syrup ale nakonec to vypadá, že seženu semínka crossů syrup x pandora tak pojedu tohle pač rozdíl v cene semen je poměrně velký....nicméně jsou to automaty, které jak jsem vypozoroval se většinou dávají out...ale jde to i vevnitř, nebo ..?..při svícení 18/6 ?

Pak budu mít jěště shiva shanti x mazar femin. ne automat ty jsem chtěl dát ven....nebo to mám přece jen udělat naopak....je v tom nějaký zásadní rozdíl?

Old Post 15-04-2018 v 20:57 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

Čau osobně bych šel s automatama ven a fotoperiody si nechal do boxu, budeš si s tím moc víc pohrat a prepnes az uznas za vhodné. Kvetniku bych volil max 16ks, větší počet neznamená větší výnos. Naopak vice kytek znamená, vyšší náklady a vice starosti.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-04-2018 v 22:09 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 6

Kvetnikov sa da nacpat kolko sa zmesti,1 alebo 25,rozdiel bude len v dobe rastu. Automaty do boxu v ziadnom pripade.

Old Post 16-04-2018 v 13:46 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8192250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív