Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 161

[účet odstraněn]

Old Post 14-04-2018 v 07:53 AM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 162

Tohle má být komunita, která má držet pospolu. Pocit anonymity je zvláštní, někteří pod její rouškou dokážou šířit negativní energii. Pokud se nechceme dočkat doby, kdy místo fotogalerie a dokumentace zde budou jen negativní komentáře a hejty, tak je na každém jedinci, aby zvážil, zda-li jeho příspěvek bude mít nějakou hodnotu.

Jen něco k zamyšlení.

Grower sponzor

Old Post 14-04-2018 v 08:27 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Madi, mě to tady znechutilo taky dost prudicu. Dívej se na to jaký má Loyd s toho radost, že tady končíš. To jim chceš opravdu udělat takovou radost a přiznat, že oni vyhráli?
Prosim tě, nedělej jim tu radost!!!!
Dojed to tady i s fotkami a nenech se odradit. Já už jsem chtěl tady taky zkoncit, ale neudělám jim radost a budu dál bojovat za pravdu, protože tady je dost chuju co si vymysli a můžou mi udělovat negativní karmy až do aleluja.
Nebud srab a bojuj!!!
Víš jaké budou mít nervy, že ostatní sleduji tvé vlákno a oni jsou jen prudici.
Pokud to ukončís, tak mě pěkně naseres.

Jakou radost ?
Rika vam neco volba nazoru nebo rozhodnuti ?

Tys neco napsal a uz tady dva roky tlapes o tom jak kazdej lze a siri nepravdy. Ja ti na to reagoval a madical kvuli tomu chce odejit ?
Nekdo mu jednou nepochvali pest a madical chce odejit ?
Kdyz se mi neco nelibi tak to nebudu prece chvalit.
Ty i madical a par dalsich ste strasne vstahovacni, myslis si ze madical nekoho zajima kvuli konopi? Madical je nervozni kdyz mu nikdo nepise nebo na nej reaguje. Protireci se a kdyz na nej rekne nekdo negativum tak chce odchazet zejo.
Jeste 3 kola z5 zadal o ubohy rady kolik ma namichat bio grow a ted si hraje na dokonalost wtf ? Muzete si podat ruce odbornici.
Edit.
Hele nevim co tady povidas o povysovani ? Rekl sem svuj nazor se kterym vy dva nymandi nasouhlasite a je z toho divadlo ?
Vysvetli mi proc fikus v kazdym prispevku zminuje mistni growery jak si vymysli a takovyho trageda jako ty podporuje ?
A ja vlastne vim , protoze ste oba tuleni kteri neberou nazor ostatnich a oba mate ego postaveny na vysi urovni nez Remo.
Ten si to ale muze dovolit

Naposledy upravil Loyd 14-04-2018 v 10:29 AM

Old Post 14-04-2018 v 09:44 AM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 164

Ty dva tydny , uz teda dojedu , uz kvuli tem slusnym growerum kterych je tady samozrejme vic nez tech NÍMANDU kteri se tu skovavaji za nove prezdivky a dela jim radost kdyz se mohou vyvysovat nad ostatni

Old Post 14-04-2018 v 10:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ty dva tydny , uz teda dojedu , uz kvuli tem slusnym growerum kterych je tady samozrejme vic nez tech NÍMANDU kteri se tu skovavaji za nove prezdivky a dela jim radost kdyz se mohou vyvysovat nad ostatni
Hele, máš na to nějakej důkaz nebo obviňuješ podle domněnek? Akorát tím vytváříš dusno.
Fikusi, i kdyby tu někdo lhal a podváděl, tak to bohužel nijak nedokážeš, takže nechápu, co neustále sleduješ tvýma příspěvkama, že tu každej lže a podvádí. Mě se taky nechce věřit, kolik si naposled udělal a taky nepíšu, že lžeš. Vem si něco z toho, co píše GrowPlace.

Old Post 14-04-2018 v 12:05 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 166

Wazovski, já nepíšu každý!!!!!
Potrefená husa se vždy ozve. Neprekrucuj moje věty jak se tobě hodí.
Psal jsem tady převážně pozitivní komentáře dobrým lidem co si nevymisli. Vím že mě nemáji tady někteří lidé rádi, protože reaguji na každý nesmysl co tady někteří lidi píšou. Je mi to u prdele co si o mě myslíš ty, Bitir a ostatní lidé co tady lžou a prekrucuji fakty. Mám dost let praxe za sebou abych poznal kdo si vymysli a kdo píše pravdu.
Neříkám, že nejsem neomylny. I když už palim přes 30 let a začal jsem pěstovat po převratu, tak pořád se mi ty základy s hlavy nevykourily.
Budu i dále bojovat proti nesmyslům ať se to někomu líbí nebo ne!!!
Tak samo jsem to dělal v reálném životě a budu to dělat dokud nechcipnu. Takže počítám tak 10-12 let.

Old Post 14-04-2018 v 12:37 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 167

Tady se jedou bomby a spíš by se měl řešit pest
Jed dal medi sleduji

Old Post 14-04-2018 v 12:43 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 168

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Wazovski, já nepíšu každý!!!!!
Potrefená husa se vždy ozve. Neprekrucuj moje věty jak se tobě hodí.
Psal jsem tady převážně pozitivní komentáře dobrým lidem co si nevymisli. Vím že mě nemáji tady někteří lidé rádi, protože reaguji na každý nesmysl co tady někteří lidi píšou. Je mi to u prdele co si o mě myslíš ty, Bitir a ostatní lidé co tady lžou a prekrucuji fakty. Mám dost let praxe za sebou abych poznal kdo si vymysli a kdo píše pravdu.
Neříkám, že nejsem neomylny. I když už palim přes 30 let a začal jsem pěstovat po převratu, tak pořád se mi ty základy s hlavy nevykourily.
Budu i dále bojovat proti nesmyslům ať se to někomu líbí nebo ne!!!
Tak samo jsem to dělal v reálném životě a budu to dělat dokud nechcipnu. Takže počítám tak 10-12 let.
Je mi tě líto kluku.

Old Post 14-04-2018 v 12:53 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 169

Fikusi , ty si podle me s necim v zivote nespokojenej , nevim jestli je to osobni nebo kvuli neuspechu z pestovani , zmenot muzes veci vzdy , nikdy neni pozde.
Tohle kolo jsi mel gutt , na to nerikam pul slova , ale zase si se zminil vetou typu.
Ja mam takovy velky a hezky kytky a udelal sem 50 g.
Nechapu jak nekdo lze a vymysli si nepravdy.
Tvoje plocha je 2 m2.
Plocha nekterych lidi je prez 2m2 a maji tam 9 kytek. Kdezto tys mel tusim 18. ?
Kdokoli uvede udaj ze pod hps udelal g/w tak si ho beres do huby , rekni mi proc ?

Old Post 14-04-2018 v 13:20 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 170

Nebudeme to tady zasirat madimu. Pojďte do kanálu.
Loyd, jediný kdo tady ukázal "reálných" g na watt pod hps byl kvakos a nikdy jsem proti němu neměl ani půl slova.
Ještě kdysi tady bylo pár pěstu "na steroidech".
Ten kdo tvrdí, že pokaždé pod 660 watt hps udělá gram na watt, tak lže!!

Old Post 14-04-2018 v 13:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 171

.
Ok. Nebudu se hadat.
Jen k tomu reknu jedno , jak ty to muzes vedet ze lze ?
Neni nic slozityho udelat pod 660w 600g a vic.
Edit. Krobak.
I kdyby bylo prehledny tak madicalovi dedukce a zisteni zajimaji jen growery na urovni “jak zalivat kytky” nic vic se nepriucis.

Naposledy upravil Loyd 14-04-2018 v 17:30 PM

Old Post 14-04-2018 v 14:02 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 172

Krútený kabát kolegovia. Vlákno sledujem a posledné dve strany príspevkov mi viac pripomínajú babky na trhu ako babku samú vo svojej záhradke (kde si môže "babka" robiť čo chce, veď je vo svojom vlákne nie? ). Bolo by dobré založiť špeciálnu tému o meraní veľkosti prirodzenia v ktorej by si tí ktorí budú mať potrebu prezentovať svoje nadľudské rozmery, mohli tak urobiť, nech sa páči . Inak sa stáva toto vlákno síce zábavným, ale pomerne neprehľadným. Pestu zdar.

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Old Post 14-04-2018 v 15:51 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 173






50.den - 12/12

3.den po Flushi zacinaji nektere listy uz pomalinku na spodkach zloutnout.
Od zacatku Flushe se zacaly paldy fakt neskutecne nafukovat , primo pred ocima.

Jedine co by me mohl snad nekdo vytknout a jedina vada na krase ktera trochu kazi vzhled kyticek jsou spalene spicky , to je proto ze jsem pridaval v kvetu k Biobizzu jeste navic Melasu a zamerne jsem neubiral Biobizz , takze jsem s tim pocital dopredu.. Hlasil sem predem ze to udelam.

Domnivam se ze vzhledem k memu set-upu v pomeru plocha/osvetleni
( a ted me negativni pochybovaci odpusti ) je vic nez prefektni vysledek a jeste neni konec , zbyvaji jeste stale dva tydny !

Naposledy upravil Madical-Strains 16-04-2018 v 08:12 AM

Old Post 16-04-2018 v 07:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 174




Panel mam presne nad tremi poslednimi radami kvetinacu.
Ta prvni řada kyticek , ctvrta u vchodu , tam kde je nejmene svetla , maji samozrejme kyti nejmensi salamky ale i tak to stalo za to tam tu řadu pod ten panel ktery je urcen jen na plochu 60x90 pridat.

Fotky nejmensich salamku v boxu , v prvni řade.

Old Post 16-04-2018 v 08:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 175

máš to pekné!
Špičky sú podľa mňa spálené od zvyškov zo skoncentrovaných postrekov.
Nemyslím, že to je spálené melasou. Môžem sa ale mýliť.
Tú čistú melasu počas flushu nedávaš?
Skús si okolo toho niečo preštudovať na zahraničných weboch, prípadne sa spýtaj toho growera v USA, že čo si o tom myslí.

Old Post 16-04-2018 v 08:35 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 176


Odo- diky za tve nestranne pozitivni hodnoceni a vubec i vsem ostatnim komu se kyti libi , moc dekuji .

Cistou Melasu uz po cas Flushe nedavam. Chtel jsem zkusit zmenu.
Pridaval jsem Melasu do kadeho hnojeni v kvetu az do Flushe + kazdy tyden postrik Melasou od rustu az do prvnich 4.tydnech kvetu.

Ten amik me tu Melasu prave doporucil , proto jsem o te Melase hodne for procetl abych si overil amikovo tvrzeni , jelikoz jsem o Melase nic nevedel. Ale to uz bylo na zacatku predesleho kola.
Postrik Melasou , udajne zcela nahradi Phytamin s Cropmax a navic pomaha i jako prevence proti skudcum.

Taky me upozornil , ze by se teoreticky mel ubrat Biobizz o 1 ml/l pokud se pridava Melasa .
Ale podoknul ze to neni zas az tak nutne ubirat ale ze pravdepodobne budu mit spalene spicky ale to nicemu nevadi , je to pry takova mala dan za ten vysledek.

Ano , mas pravdu , muze to byt i z tech postriku Melasou , nebo kombinaci obojiho.
Cpal sem tam Melasu horem dolem.

Old Post 16-04-2018 v 10:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3338040 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív