Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 145

Dobře, dobře. Nehádám se a nikomu nenutím svůj názor.
Madi, prosím tě, o co jiného, než o zachování genu a ušetření času by mělo jít? Chceš mi říct, že tě baví nevědět co z toho vyleze a nevědět, jak to bude působit?
Proč tedy nějaké selekce, že? Vždyť si můžu koupit milionjedna semen a každý kolo čekat, co z toho bude 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-04-2018 v 18:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Vzdyt jsem je predpestovaval radne , v matkarne jsem mel klony 2 meisce nez sem je presadil a dal do boxu.
Nebo jak teda pestovat z rezu? V cem je rozdil?
Rad se necemu priucim .

EDIT:
Ted sem studoval na netu a pece o ne je uplne stejna jako ze semen.
Jediny rozdil je ze klony maji mit vice vlhkosti na rustu.
Tak zas z toho nedelej alchymii.


Asi si je predpestoval spatne , pac 2 mesice na rustu by mi roztrhlo box.
Tyden v malym 1 l kvetinaci.
2 az 3 tydny rust podle odrudy a prepnout s minimem stressu.
Dostatek korenaku a z klonu to musi byt lepsi jak ze semen.
Tim myslim vic materialu na tom.
Ty porovnavas jabko s hruskou. Kazdy kolo jedes nejak jinak a pak si udelas svuj zaver.
Zisti si za jakych podminek to u tebe jede nejlip , toho se drz a pak teda porovnavej co je lepsi.

Edit.
Slovo perfektne bych tak trochu zvazil , i kdyz kytka nema deficit na listech neznamena ze jsi to odjel perfektne.
Podle fotek jim neco chybi.

Naposledy upravil Loyd 13-04-2018 v 18:59 PM

Old Post 13-04-2018 v 18:38 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 147

citace:
Zase me to presvedcuje ze semena jsou na vahu proste lepsi , to uz mi nikdo nevymluvi i kdyz s tim vetsina nesouhlasi.
Jasne , usetri se cas , sila a ucinky jsou u vsech stejne.


[/B]



Precti si Pitre jeste jednou pozorne tu vetu.
A nasel sem na netu ze to tak opravdu je.
Krome toho jsem na klony vubec nenadaval .
V puvodnim prispevku jsem napsal jen tuhle vetu. Nic vic a nic min.

Tak me hned nemusis pripominat jak spatny jsem grower ... (co kolo to problemy)
To fakt na nalade rozhodne neprida.


Loyd

Prave ze jedu posledni dve kola uplne stejne , presne podle grow-planu kery se mi osvedcil minule.
Krome toho jsou ruzne zdroje jak v cestine tak v anglictine ktere potvrzuji ze ze semen je obecne vice susiny na Gramy - lepsi , silnejsi korenovy system...

Naposledy upravil Madical-Strains 13-04-2018 v 18:56 PM

Old Post 13-04-2018 v 18:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains



Precti si Pitre jeste jednou pozorne tu vetu.
A nasel sem na netu ze to tak opravdu je.
Krome toho jsem na klony vubec nenadaval .


Hele naposledy, už ti psát nebudu, protože tvé ego roste astronomicky 😁 jen si projdi své příspěvky, chválil jsi někde klony? Ne, ne a ne. Hledáš na tom samá negativa. No nic, co řeknu, platí.... Až si ti to zas nepůjde, tak se raď s někým jiným

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-04-2018 v 19:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 149

Už zase , Ordinace v zelené zahradě?

Old Post 13-04-2018 v 19:05 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 150

No comment.

Old Post 13-04-2018 v 19:09 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 151

Loyd, tak to by mě zajímalo podle čeho usuzujes, že kytkám něco chybí?
Pokud vím, tak indikátorem dobrého pěstu jsou listy a vitalita rostliny a jeho holky vypadají super. To že na to svítí 240 watt světlem co je určen do prostoru max 60x90, tak je to velká paráda.
Madi, je tady jeden s mála groweru co si necucaji gramy s prstů a hlavně nelže!!!
Patří asi do skupiny 50+ tak jako já a je borec, že na staré roky riskuje kriminal, jen proto aby jste se trochu přiučit.
V těch letech už se hodně zapomíná (alespoň u mě, když palim přes 30 let), tak proto mu vždy rád poradím a fandím mu, protože je to v těch letech makacka.
Neberte to zase, že někoho urážím, prostě je to můj názor!

Old Post 13-04-2018 v 19:47 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 152

Jasny no a vsichni ostatni tady lzou .
Pochop ze kdyz neco nedokazes ty , tak to neznamena ze to nedokaze nekdo jinej .
Kazdopadne nerikam ze to ma spatny , ale nerikam ze to nema ani dokonaly jak se prezentuje.
K dokonalosti tomu chybi hodne panove.
Ano , mozna za to muze slaby svetlo , tezko rict. Ale dokonalosti bych to nenazyval ani nahodou.
Dokonaly to ma kcb a kvakos.
Pripada ti to v tomhle porovnani s kvakosem jeste dokonaly ?
Me ne.
At uz uvedl gramaz pravduvou nebo ne , pravdou je ze to mel pekny a povedeny.

Old Post 13-04-2018 v 20:06 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 153

víte že grower je moje nejvíce aktivní uzemí na internetu . lezu tady časteji jak na youtube nebo fb... chápu vás starší to asi nepřekvapí ale mezi mladeží to je obdivuhodné zas tak mladej táhne mě na 23 ..

a víte proč.,. ? protože přesně tohle počteníčko je mnohem zajímavější... férově bych o madiho vláknech točil seriál...

Old Post 13-04-2018 v 20:23 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 154

Co tvrdí Madi je a není pravda. Ze semen jsou kytky vitalnejsi a může na nich byt větší výnos, ale je třeba si uvědomit par věci. Semínko než se dostane k fázi kvetu, uběhne minimálně měsíc, to je poměrně dlouhá doba na vytvoření velmi kvalitního kořenového systému, klon na to ma sotva polovinu času, většinou ani to ne. U semen nás čeká hned několik problémů, u regularu vyřazení samců, nikdy nevíme kolik zůstane holek, u femek riziko hermace, který může znehodnotit výsledný produkt a v neposlední řadě rozdílnost kytek, záleží na stabilitě genu.
U kvalitních klonu odpadaji všechny tyto starosti, pokud je zbytečně nestresujeme. Můžeme přepnout kdykoliv, protože jsou prcci pohlavně dospělí a máme jistotu, ze nám budou růst stejný kyticky, stejně dozraji a dodají totožný materiál. Výsledný rozdíl ve výnosu bude podle me minimální, ovšem kvalitativně bude urcite pěst z klonu lepší.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-04-2018 v 21:43 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 155

Loyd,kdyby měl světlo ,které má na tento prostor mít a genetiku co mají kluci odzkoušenou,tak by se podle mě vyrovnal každému.
Zkouší nějaké semena od frajera co ho ani nezná,takže nemůže říct kolik gramů na m2 to dělá,ale co jsem slyšel ,tak je to taková síla ,že borci co hulí denně 2 g ,tak si s toho sedli na prdel.
Pokud tam bude přes 250 g (což vypadá že tam bude víc),tak tenhle pěst je úspěšný.Ještě donedávna kdo udělal gram na watt,tak byl bůch.
A pokud jsem viděl pěsty od kluků pod kvalitníma led,tak přibližně všichni dělali g na watt.
Jde o to,že každý kdo tady uveřejňuje své pěsty a nevěší nám buliky na nos,tak si zaslouží trochu respektu.
Něco jiného je,že je tady hodně lufošu co si vyloženě dělají s nás prdel a myslí si ,že jim to všichni polykají i s navijákem.Toť vše co jsem chtěl napsat.Nebudu mu to tady zasírat ,když jsem dnes pařil s bongem.

Old Post 13-04-2018 v 22:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Loyd
Jasny no a vsichni ostatni tady lzou .
Pochop ze kdyz neco nedokazes ty , tak to neznamena ze to nedokaze nekdo jinej .
Kazdopadne nerikam ze to ma spatny , ale nerikam ze to nema ani dokonaly jak se prezentuje.
K dokonalosti tomu chybi hodne panove.
Ano , mozna za to muze slaby svetlo , tezko rict. Ale dokonalosti bych to nenazyval ani nahodou.
Dokonaly to ma kcb a kvakos.
Pripada ti to v tomhle porovnani s kvakosem jeste dokonaly ?
Me ne.
At uz uvedl gramaz pravduvou nebo ne , pravdou je ze to mel pekny a povedeny.


Loyde nebo Bitire ? Ted nevim jak te spravne oslovovat
Mluvis a vyjadrujes se a pouzivas stejne formulace a vyrazy presne jako on.
Byla by fakt nahoda kdybys ses pod tim Nickem neskryval prave ty.

Nastesti Vas tu uz nebudu unavovat.
Tohle bylo moje posledni vlakno a muj posledni pest vubec , jelikoz me stale doma nahani (samozrejme nepravem) imbecilni exekutor a doma nic mit nemuzu , jen stary predpotopni pc ktery sem si narychlo sehnal abych mohl pokracovat ve vlakne.

A presne takovi jako ty "Loyde" a par dalsich me dokazete uplne Grower znechutit.
Kazdy moje vlakno se do me nekdo zkousi navazet, uz toho mam plny zuby.

Chtel jsem puvodne vyhlasit za tyden tipovacku s tim ze prvni tri co budou nejblize tak dostanou ode me ochutnavku .
Ale co , srat na to.
Takze se loucim , panove.
A neni to proto ze bych se nejak urazil ale proto ze uz jsem z tech ataku na mou osobu vazne zhnusenej.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-04-2018 v 22:31 PM

Old Post 13-04-2018 v 22:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 157

Hura.

Old Post 13-04-2018 v 22:46 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 158

Ty vole.. ako zeny ..
Treba to dat do siene smiechu

Old Post 13-04-2018 v 23:42 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 159

Madi, mě to tady znechutilo taky dost prudicu. Dívej se na to jaký má Loyd s toho radost, že tady končíš. To jim chceš opravdu udělat takovou radost a přiznat, že oni vyhráli?
Prosim tě, nedělej jim tu radost!!!!
Dojed to tady i s fotkami a nenech se odradit. Já už jsem chtěl tady taky zkoncit, ale neudělám jim radost a budu dál bojovat za pravdu, protože tady je dost chuju co si vymysli a můžou mi udělovat negativní karmy až do aleluja.
Nebud srab a bojuj!!!
Víš jaké budou mít nervy, že ostatní sleduji tvé vlákno a oni jsou jen prudici.
Pokud to ukončís, tak mě pěkně naseres.

Old Post 14-04-2018 v 06:37 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 160

Souhlas

Old Post 14-04-2018 v 07:30 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7675870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív