Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 65


ještě jedna

Old Post 12-04-2018 v 10:49 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 66

Pod tou led to chce méně často zalejvat - pomalejc to vysychá...proto asi i ta plíseň v hlíně....

Old Post 12-04-2018 v 12:08 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 67

to je presne ono,asi me tady zase ukamenujete,ale zkus ztlumit o neco to svetlo a melo by se to spravit,pokud neni problem nekde jinde,treba u korenu,nebo kdovikde.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 12-04-2018 v 12:25 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 68

To taky dělám 😀Ale stejně,jak to světlo netopí je to na prd, preventivně budu dávat Fulicur abych zabránil vytvoření té plísně..

Old Post 12-04-2018 v 12:26 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
to je presne ono,asi me tady zase ukamenujete,ale zkus ztlumit o neco to svetlo a melo by se to spravit,pokud neni problem nekde jinde,treba u korenu,nebo kdovikde.
problém rozhodně není v intenzitě světla,nebyl ani u Bubble Gum a není ani vedle u Trainwreck 😉

Old Post 12-04-2018 v 12:29 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 70

Též mi tedka hazou kytky pod led nějaký deficit , tak jsem zvedl svetlo a dal hnojiva s calmagem asi dva tři dny po sobe.....
Já jsem zatím ještě v růstu, tak snad se mi to srovná, než přepnu

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 12-04-2018 v 13:43 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 71

Bb, jsem jel několik kol pod verem a je to odrůda co vydrží dost nepřátelské prostředí.
Máš pěknou džungli a problém bude nejspíš ve výměně vzduchu. Ta plíseň tomu nasvědčuje. Dole pod listy se ti nevymenuje vzduch a vzniká plíseň.
Přidej na výměně vzduchu a jeden ventilátor dej pod listy. EC přes 3 už je fakt mazec. Máš spálené špičky listů?
Ten bb mi dělal Mega palice a polovinu jsem musel ostříhat, protože tam byla plíseň. Dej si na to bacha! Já mám na chuja prostředí, kdy se nemůžu dostat pod 75% vlhkosti. U tebe to nebude problém, ale i tak bych dokoupil jeden malý klipsnovy ventilátor.
Dobrá rada nad zlato "ztlumit světlo", to mám záchvat jaké jsou tady komenty.

Old Post 12-04-2018 v 18:56 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 72

vidim,ze se dobre bavis,fikusi.no prosim,jsem k dispozici.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 12-04-2018 v 20:37 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 73

Z mého pohledu je to solidne prehnojeny, neznám ty hnojky, ale tím ze meris EC to budou nejspíš minerály. Tipuju rozhozeny pH a zasolenej substrát, rozhodne bych to proplachnul a pote nasadil nějaký rozumný dávky hnojiv, mas tam dost N a může to mít negativni vliv na stavbu kvetu a i výslednou kvalitu, chuť. Zalivej radši častěji, ale menším množstvím. Pokud by to byla organika, navrhoval bych kompostovej čaj. Méně je někdy vice. Deficit z nedostatku hnojení se napravuje jednodušeji, než deficit zpusobenej prehnojenim, proto je potřeba se dostat do počáteční fáze a to je srovnání pH a vyčištění substrátu. Držím palce, big buda jsem jel dvakrát a rozhodne velká spokojenost, tak snad budeš taky.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-04-2018 v 21:21 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 74

Už jsem to dneska prolil vodou s EC 1,0 a dal tam CAL-Mag... příští zálivku dám čistou vodu a přidám do ní Ata Clean..Ten odstraňuje fosfáty a nánosy solí atd..Tak to vezmu ještě tím...pak po víkendu už tam nasadím jen EC 2,0 a uvidím jak se budou tvářit.. snad se dají dohromady 😉 Pod HPS jsem nikdy takové problémy neřešil,jen to Vero je alchymie 😂

Old Post 12-04-2018 v 21:55 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 75

Jinak k těm klipsňákům,u Big Buda mám jeden u Trainwreck mám dva..teplota se tam drží díky čidlům a regulaci otáček na 26 stupních Celsia stabilně...

Old Post 12-04-2018 v 21:57 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 76

eňo ňuno,neber to nějak špatně.Jen mě to rozesmálo.
Pokud máš takovou džungli,tak vlhkost pod rostlinami je daleko větší než nad.A vlhkost se tam drží.Díky tomu někdy vzniká na substrátu plíseň.

Old Post 13-04-2018 v 05:28 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 77


Takže,dneska jsem něco nafotil holky jsou na 33.den 12/12...Mám před sebou ještě nějakých 30 dní do kosy,tak jsem zvědav jak se napraví za tu dobu,do týdne se snad více rozjedou.. První foto Big Bud.

Old Post 13-04-2018 v 08:12 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 78


Big Bud

Old Post 13-04-2018 v 08:21 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 79


.....Big Bud

Old Post 13-04-2018 v 08:29 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 80


Trainwreck

Old Post 13-04-2018 v 08:35 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0270710 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív