Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 657

Hele je to nechutný, ale lidský pach by ho měl nejspíš odradit, takže bych doporučil pověsit na okolní stromy hadry a při každé návštěvě pochcat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-02-2018 v 08:00 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 658

citace:
ultrazvukova plasicka na zver


u mna funguje, nenapadna vecicka. este otazka ci toho medveda tvoje kytky vobec zaujimaju

Old Post 12-02-2018 v 08:05 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 659

nezaujimaju ho podla mna.. ale jednu sezonu si spravil medzi kytkami lezovisko.. sranda.. par krat sa tam nieco postavilo a odislo to prec ako som sa priblizoval.. najlepsi znak toho ze tam nieje maco ked sa vyplasia jelenice v blizkom okoli.. mojou pritomnostou.. mam aj bear spray ..ale tak dufam ze take blizke stretnutie nenastane.. hluk tam nerobim ziaden ..pretoze mozu byt ludia v okoli..takze sa priblizujem uplne potichu.. to je ten problem..

pure guerila

Old Post 12-02-2018 v 08:26 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 660

jednu plasicku si zaves aj na seba

Old Post 12-02-2018 v 08:42 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 661

ako ja stym nemam problem..stretol som maca uz viac krat..ale tam je to nieco ine... lebo ked sa nechcem prezradit tak musim ist potichu.. a mozem ho prekvapit.. a potom je uz len na nom ako zareaguje.. ale asi kupim tu plasicku ..kde si ju zohnal ty ??

pure guerila

Old Post 12-02-2018 v 09:18 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 662

zadaj do heureky "deramax odpudzovac zveri", malo by to stat okolo 22 eur, ten obchod uz nefunguje kde som to kupoval.
je to tento model - https://www.deramax.cz/deramax-trap...ic-divoke-zvere

Old Post 12-02-2018 v 09:57 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NT guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele NT guerilla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 663

ok vdaka za radu.. skusim...

pure guerila

Old Post 12-02-2018 v 10:16 AM
NT guerilla je offline   Profil uživatele NT guerilla   Find more posts by NT guerilla   Foto galerie člena NT guerilla   Click here to Send NT guerilla a Private Message   Add NT guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 664

Dle mých zkušenosti pomůže jenom dobře udělaný plot, zrovna jsem to řešil minulý rok na podzim, ale kvůli ovocným stromům. Zatím ani jedno vniknutí :-)

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 12-03-2018 v 14:43 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Zajíc Příspěvek č. 665

Ahoj mám krásné místečko ale když jsem šel k mému místu tak cca 30m od toho jsem viděl na zemi hromadu bobků, teď mám strach aby mi to zajíci nesnědli, máte nějakou radu co mám dělat ? minulí rok jsem měl problém se slimáky ale na ty jsem připraven celí rok jsem sbíral skořápky od vajíček a mám cca 2kg nadrcené tak to dám kolem rostlin ale zajíce to asi neodradí :/

Old Post 24-03-2018 v 20:12 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 666

Zajíc je asi poslední zvěř, ze který máš mít strach. Dle mě ti proti slimákům ani ty skořápky nepomůžou.. základ je mít kolem rostlin vypletý plevel a třeba písek na povrchu země + granule proti slimákům, ale první déšť ti to rozpustí a v tom mokru vyleze celá armáda. Taky jsem zkoušel i brusný papír kolem stonku což celkem funguje, ale oni si ty zmetci většinou najdou cestu. Slimáků se jen tak nezbavíš kor když to máš někde v přírodě. Taky je znát když dáš na flek už vzrostlé rostliny. Osvědčilo se mi obkopané políčko jakožto strouha která je taky zpomalí. Zajíců se neboj. Spíš srnky a prasata jsou zlo. Dej tam všude psí chlupy a pokaždý se tam vychčij všude kolem. Při nejlepším vyser :-D Joo když pěstuješ v přírodě, vždycky počítat se ztrátami ..hodně štěstí ať to roste. ahoj

Thomas V.

Old Post 25-03-2018 v 13:41 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 667

Děkuji za odpověd mám v plánu dát alespoň 20cm kolem kytky a 3-5cm velkou vrstvu nadrcených skořápek. to slimáci nemůžou mít šanci přelést. je to ostré a bude se to na ně lepit a musí je to bolet. mám jich celkem dost tak na 5 rostlin to bude stačit, někde tady na forum jsem to četl že to někdo takto dělá a slimáci kytky nechávají napokoji

Old Post 25-03-2018 v 15:43 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 668

Ja rozhazuju vlasy, vousy a psi hovna kolem kytek, ale nefunguje to vzdycky 100%. Nevim jestli to tady uz nekde neni, nebudu procitat 40 stran, ale rad bych poznamenal ze hnojivo FISH MIX je lakadlo pro prasata!!! Vsechny kytky co sem tim hnojil mi rozryly prasata a kytky ktere jsem tim nezalival o par metru vedle zustaly netknute. Tak bacha na smrdute ryby!

Old Post 28-03-2018 v 09:57 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 669

Jak píše POSPA.M, dobrej postřeh s fish mixem.
Prasata ryby milujou.

Jo... Zvěř je všude. Nejlepší co můžete udělat je hned několik jednoduchých pravidel.
Takže: Než vyberete místo, víc předvídat.
Nedávat do mlazin tj. nedávat do 3 - 5 metrů vysokých, opravdu hustých porostů, kde se prasata zdržují nejvíc, dělají si v nich zálehy a je to jejich přirozený bydliště.
Nedávat do hustých ucelených porostů kopřiviska, ostružiní, prostě lokality, kam lidská noha nepáchne. Taktéž se v takových místech vyskytuje s oblibou zvěř.
Nedávat blízko vody.
Nedávat blízko polí. Na poli je pastva jsou plodiny pro zvěř velmi lákavé, tudíž aby měli co nejkratší cestu na snídani a večeři ze svého domečku, udělají si domeček hned v blízkých okrajích polí, v remízkách, apod.
Dobré je vybírat spíš řídké vysoké, méně zapojené porosty dřevin, v náročných terénech pro lidi, bez okolních mladých porostů ( mlazinek), kde se zvěř téměř nezdržuje, nevegetuje tam, atd. Samozřejmě kvůli světelnému požitku umisťovat do okrajů porostů.
Já měla jeden takovej ideální flek, byla to námaha tam dojít, všecko vylezt, zúrodnit půdu, všecko donýst v batohu a jít i víckrát..jo, to byly časy.
Ale na posledním takovým fleku jsem vždycky sklidila.

Tam kde bude pro Vás pohodlné založit pěstební plochu, bude to pohodlné i pro čorkaře, tam kde to bude nerušené od lidí a bude to mít jinak všecky další výhody, je to většinou jádro úkrytu pro zvěř.
Nebojte, vy to tam v klidu obhospodařujete a oni už pár metrů za Vašima zádama vesele porochtávaj a čekaj, až to začne vonět a být mňamy mňam
Takže předvídat kam dát.
Lepší zkusit třeba pro začátek založit na víc lokalitách po menším počtu - např. tři plochy po dvou kytkách a uvidíte, kam už příště nesadit a kde je naopak šance vyšší.
A nemyslím si, že lidské či jakékoli jiné exkrementy zvěř odpuzují. Určitě ne dlouho době.
Pěstu zdar, zvěři v tohle případě zmar

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 06-04-2018 v 22:14 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 670

nedávat nedávat nedávat když to všechno vyloučíš, tak už není moc z čeho vybírat to rači hustý křoviska, kde už léta nikdo nebyl, než aby to někdo vybral. kočičí hovna fungujou zaručeně, ale musíš je nastražit tak, aby to ty zvířata neměli šanci nikudy obejít. divočáci jsou na psy už podle mě hodně zvyklý, ale koček se bojí. asi pozůstatek evoluce, když jim divoký kočky žraly selata. na vysokou zveř stačí, když jsou tam známky po člověku a už tam nevlezou.

Old Post 09-04-2018 v 13:42 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jolandovec
Nový Člen

Karma uživatele jolandovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 671

tak misto vlasu treba i psi chlupy

Have a nice day

Old Post 15-04-2018 v 12:17 PM
jolandovec je offline   Profil uživatele jolandovec   Find more posts by jolandovec   Foto galerie člena jolandovec   Click here to Send jolandovec a Private Message   Add jolandovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 672

Čau lidi, vysadil jsem v lese a na povrch dál mulčovací kůru (aby se držela lépe vlhkost). Každopádně se mi na poličku zabydlelo kvantum mravenců. Sežere mi ta havěť kytky až vyklíčí? Dá se proti nim nějak účinek bojovat?

Old Post 06-05-2018 v 21:31 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3748030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív