Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Darkbox 420, 4xMoonshine Haze, Bubbler, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 17

Cau cannaboost jsem daval je to pomerne dobry sam uvidis znenu viz treba bohem ten pouziva celiu radu canna a dost dobry

Old Post 04-04-2018 v 13:13 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

4.den 12/12 Příspěvek č. 18



4.den po přepnutí. Už se mi zase vrací obava, že nestihnu vyplnit prostor Trošku mi hapruje ph, asi by to fakt chtělo odstátou vodu vždy nechat den probublat.

Trošku mám obavy o kořínky. Je to takhle v pohodě? Po přepnutí už mi nepřišlo, že by ještě povyrostly.

Old Post 05-04-2018 v 13:32 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Re: 4.den 12/12 Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Darkhater
4.den po přepnutí. Už se mi zase vrací obava, že nestihnu vyplnit prostor

No myslím, že za týden se tvé obavy rozplynou
To EC 1,7 mi přijde dost vysoký, nemuselo by to dobře dopadnout:
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 05-04-2018 v 20:42 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 20

Je to EC podle canna kalkulatoru, co maji na strankach a jeste k tomu ta slabsi verze. Tak doufam, ze kluci z canny vedi co pisou.

Old Post 05-04-2018 v 21:52 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

mur ma pravdu,prostor se vyplni.dost mozny ze budes jeste prostrihavat.
klidek,je to cajk.

Old Post 07-04-2018 v 00:41 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 22

Posílám malý update bez fotek.

Dnes jsem koukal na kořeny a u dvou kusů jsem našel takový průhledný sliz na částech kořenů. U největšího kusu teď velký nárůst nových kořínků a u těch dvou nic. Byly i nějaké tmavší, tipnul jsem to na začátek hniloby kořenů.
Každou zvlášť jsem nechal cca. hodinku vymáchat ve vodě s peroxidem - kolem 10ml/l. Kýble pořádně vypláchnul několikrát peroxidem a horkou vodou a namíchal nový roztok s trochu vyšší koncentrací rhizotonicu a enzymů. Kořeny jsem sprchnul ještě vlažnou vodou a pak šli do nového. EC jsem tentokrát dal pro začátek nižší 1.5, PH stále 5.8. Pokud budou mít větší hlad, tak jim tam přileju větší porci.

Jinak k vysokému EC, ta největší mrcha, která je úplně od začátku favorit mi za poslední dva dny schodila roztok z 1.7 na 1.5. U ostatních se teď konstantně drželo 1.7, takže by to mělo sedět.

Old Post 07-04-2018 v 14:13 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

10.den 12/12 Příspěvek č. 23



Další update z 10.dne 12/12 periody.

Největší kus brutálně sílí, kořeny už zabírají půlku nádoby a vyplňuje mi krásně prostor, který nestihly vyplnit ostatní.
Ty obavy s kořeny se mi nejspíš potvrdili, ale sliz pomalu ustupuje a holky vyhazují spoustu nových kořínků (přikládám foto). Pro jistotu jsem objednal Piranhu od AN, tak jim tam přileju.

Tu největší jsem trochu seříznul, měla strašně moc vrcholů těsně vedle sebe, tak abych předešel plísni v pozdní fázi květu. Při další výměně roztoku už taky začnu hnojit květovým hnojivem.

Old Post 11-04-2018 v 11:12 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

14.den 12/12 Příspěvek č. 24


Hniloba je pryč, Piranha zafungovala perfektně. Nalil jsem to do roztoků, pak jsem dva dny vůbec neměl čas jen otevřít box. Po 2dnech absolutně žádná známka po hnijících kořenech, naopak jsem sledoval explozivní narůst nových kořínků.

Jinak už to vypadá pěkně, prostor celkem slušně zaplněnej bych řekl. 3kousky jsem vypodložil, rozdíl ve výšce byl cca 5-10cm, teď jsou vrchy ve většině +- ve stejné výšce. Taky jsem už vyměnil růstový hnojiva za květový. U 2ks zkouším AN BIG BUD, u 1ks cannaboost.

Fotky nic moc. Za prvé nemám dobrou techniku a za druhé jsem na focení neumětel. Někdy to zkusím vyfotit hned po západu sluníčka, ale většinou ten čas netrefím

Old Post 15-04-2018 v 16:59 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

18.den 12/12 Příspěvek č. 25




Update z 18.dne 12/12

Holky valej parádně, už naházely paličky, růst mi přijde že už skončil. Pořád se trochu peru s PH, doladím to na 5.8 a po 2dnech jsem vždy kolem 6.1, 6.2. Nevidím v tom žádnej velkej problém, holky vypadaj spokojeně. EC teď držim kolem 1.8-1.9.

Také jsem si pořídili nový PH metr a to Milwaukee PH 55 Martini. Cenim 2bodovou kalibraci a konečně taky teplotu roztoku. Byl jsem v příjemném překvapení, že roztok se mi drží kolem 19-20C, což je podle mě ideální.

Také jsem prováděl zatím 2 preventivní postřiky Biotonem, pro vyloučení napadnutí padlím, které mě minulé dvě kola trochu potrápilo.

Přidávám nějaký fotky, pokus o něco zajímavějšího

Old Post 19-04-2018 v 16:28 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

20.den 12/12 Příspěvek č. 26




PH 5.8
EC 1.8-1.9

Pár stožárů.

EDIT:
Browser: Dal jsem ti negativní karmu za těch asi 15kokotů v jednom příspěvku. Lepší by bylo, kdyby si se zamyslel nad tím, co tu dokážeš napsat, než rozdávat karmu za karmu Tvoje vlákno neřeším, i když si o tom myslím svý, tak si u toho mohl taky zůstat.

Naposledy upravil Darkhater 22-04-2018 v 11:40 AM

Old Post 22-04-2018 v 10:23 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

31.den 12/12 Příspěvek č. 27



Po týdnu jsem opět nahlédl do stanu a byl jsem příjemně překvapen. Trochu jsem se bál, že se obsluha beze mě nezvládne (ta největší momentálně cca 2l roztoku denně), ale vše v nejlepším pořádku.

Krásně se mi tu zelená, prvně věřím v to, že budu okolo g/w, pokud se fáze nafukování nepokazí. Voní to fakt trávově, takovej ten sativovej odér a lepí to jak blázen.

K roztoku:
Teplota se mi stále drží okolo 19-20C.
PH: Už se s tím moc nemrcasím, snažím se trefit nejblíže k 5.8, ale za vše od 5.5-6.1 jsem rád.
EC: Dnes nový roztok, hnojiv stejně jako předtím, obohaceno o PK13/14. Tedy zvednuto na 2.1. (Takhle ho budu držet dva týdny a pak už klesáme).

Pár poznatků k testovaným hnojivům:
Cannaboost - zatím žádný velký rozdíl nevidím, ale těžko říct. Uvidíme ke konci, měl by snad i "zlepšovat" funkci PK.
Big bud - Palice jsou opticky větší, přijde mí že mají více pestíků. Rozhodně to něco dělá a za ten prajs koupím příště zas.

Old Post 02-05-2018 v 18:04 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 28

Porovnaval jsem foto z 20 dne a mame to na chlup stejne jen mas hezci fotku nez ja
Hydro je fascinujici jel jsem ho dvakrat jednou klony od gue grep puff sativovy pheno a masakr mame se na co tesit docela bych ochutnal rozdil mezi hlinou a hydrem muzem se domluvit jestli by si mel zajem vymenit treba g at to frci

Old Post 06-05-2018 v 00:35 AM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

36.den 12/12 Příspěvek č. 29




Malý update.

Na holky teď docela seru, PH i EC mi posledních pár dní trochu ulítlo. Byl jsem línej to celý vyndavat z boxu, tak jsem to jenom dolejval vodou s upravenym PH. Zítra vše napravím a vyměním komplet roztok. PH teď bylo hociněkde mezi 5.4 a 6.3 a EC cca 2 až 3

Jinak v boxu vše vypadá ok, listí krom pár teček na pár listech a hodně lehce připálenejch špiček nic.

To riskmc:
Hele, už jsem nad tím přemýšlel, měl jsem v plánu ti napsat. Dohodneme se přes PM, já jsem pro

Old Post 07-05-2018 v 19:13 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 30

Dnes jen rychle bez fotek.
Měnil jsem dnes roztok, až na 1kus se dostalo na všechny. Teda, byla to síla. Chvíli jsem myslel, že si s tím vůbec neporadím. Po vyndání z boxu se mi to roztáhlo do všech stran, větve mají problém udržet ty palice jenom trochu vzpřímeně. Na jednu stranu jsem strašně rád, protože tohle kolo je tak o 200% lepší, než to předchozí. Na stranu druhou, dnes je to naposled, co jsem je vytáhl z boxu. Příště už to nepůjde, takže roztok jen dolejvat a nebo vysát hadicí z kýble.

Do teď mi stačili 2yo-ya, po vrácení do boxu už jsem musel aplikovat všechny co mám. Je tam teď absolutní chaos

No aspoň jsem hodil hodnoty do normálu.
PH 5.8
EC vrcholných 2.1
Teplota roztoku 19-20C

Jinak jsem do teď neuváděl co tam leju, takže pro všechny stejnej základ:
Canna: Aqua Flores, Rhizotonic, PK13/14,
AH: Enzymes
+1 testovací Cannaboost (250ml lahvička už u konce)

Old Post 08-05-2018 v 18:52 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

43.den 12/12 Příspěvek č. 31

Fáze nuda. Netřeba skoro žádná péče, jen dolévám vodu. Aspoň že je na co koukat.

Pár slintacích foto.

Old Post 14-05-2018 v 17:20 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

43.den 12/12 Příspěvek č. 32




Nešli mi nahrát fotky, tak snad teď.

Old Post 17-05-2018 v 17:41 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6710950 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív