Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.st indoor,400W HPS,6x NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Nápad 1.st indoor,400W HPS,6x NL Příspěvek č. 1

Nazdar komunito,

jsem tu se svým prvním indoorem ve mnou vyrobené skřínce,se kterou mám zatím jen samé trápení. Ale o tom v průběhu. Stavba skříně je tady,kdyby to někoho zajímalo do podrobna: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80389

Pár základních informací:
Prostor- šířka-113cm, hloubka-53cm, výška 146cm
Světlo- Sunmaster 400W HPS Dual spectrum
Odtah-Prima Klima PK125 MES-2, 220/360 m3/h (zatím jedu na jedničku)
Ofuk-stojanovej z Planea
přítah pasivní- 4x 8cm díra
Zvlhčovačka- Hyundai HUM 282

Old Post 05-04-2018 v 09:43 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

1.st indoor,400W HPS,6x NL Příspěvek č. 2


Na první pokus jsem zvolil pěst z řezů.
Koupil jsem 6 x NL od grooower (super domluva,doporučuju)
Nejdřív jsem je prdnul do Teku kvetináčů s hranou 13 cm. Hlína Biobizz lightmix.

Tady už nějaká fotečka z prvního dne

Old Post 05-04-2018 v 09:47 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 3


Od začátku mě trápila teplota ve skříni,která i přes cooltube šplhala na 32 stupňů,což znamenalo pouštět odtah častěji a to zase znamenalo nižší vlhkost,takže jsem po 2. dnů růstu koupil na alze zvlhčovačku. Ta to i neskutečně chladí,takže teď mívám teplotu okolo 29 a vlhkost 70-90 proc.

No a protože jsem pitomec a rovnou jsem to na ně pustil asi z 50 cm,tak jsem jim pěkně sežehl listy a kytinkám se to vůbec nelíbilo,takže další dva dny stagnovaly..

Foto,jak jsem jim nandal

Old Post 05-04-2018 v 09:57 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 4



Momentálně mají za sebou 6 dnů růstu a vypadají,že se jím docela daří,teda podle mě
Vlhkost pořád držím okolo 80 a teplotu tak nějak těch 29-30C. Včera jsem koukal na spodek květináče a už jím tam lezou kořeny,takže to bude pěkně prorostlý a tudíž jen co bude čas tak přesadím,co finálních 6ti litrových květináčů.

A chci se zeptat,kdy mám začít stahovat podle vás vlhkost a kdy je topnout a ohýbat?Díky

Pár foteček

Old Post 05-04-2018 v 10:04 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

bejt tebou tak tu dualku zahodim a koupim normal MH a HPS.
ten dual mi prijde jak kdyz chces a nemuzes.
jen muj nazor
GL.

Old Post 05-04-2018 v 10:18 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

Ty brdo,co jsem četl,tak je to uplně v klidku. I kdyby jen obyč HPS celou dobu. Nebo myslíš jakože lepší obyč HPS celou dobu,než Dual? A ty jsi jel pod dualkou? Díky

Old Post 05-04-2018 v 11:02 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

osobni zkusenost nemam,pravda.
uplne v klidu to jde,oboje.jaak rikas.
ale proc jim davat bilomodry svetlo v kvetu?
a taky vsechno na svete co je kombi je vetsinou napicu.jak jsem psal predtim :jak kdyz chces a nemuzes.je to jen muj nazor a ja osobne bych koupil hps a mh a kdybych nemel kesh tak jen hps.
muslim si ze ani zadnej poradnej grower by ti nerekl kup dual.

Old Post 05-04-2018 v 14:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

No jako prachy mám,v tom by problém nebyl a stejně tou dualkou nic neušětřim ve finále.. Ale jako něco jsem pročetl,než jsem se do toho všeho pustil a nikde jsem žadný negativní ohlasy nenašel,tak jsem to neřešil prostě a navíc mám teď cooltube,tak to je taky výhoda,že do toho nemusím šahat

To je taky pravda,že všechno,co je kombi je na píču
No už to tam nechám ty dva tydny

Old Post 05-04-2018 v 18:05 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

-rust dojed a na kvet kup cistou kvet hps lampu,pak az pojedes dalsi kolo tak kup mh.tuhle bych si nechal jako zalohu.nikdy newis,kdy se bude hodit.
-zkus stahnout tu teplotu na 25C
-koukni na muj grow,jsem taky na zacatku.
GL

Old Post 05-04-2018 v 18:25 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Musim s Aladinem souhlasit .
Bejt tebou tak tu dualku zahodim a koupim normalni Cob-Led vero 29 ,
ten dual mi prijde jak kdyz chces a nemuzes.
jen muj nazor

Aktualni teplotu v boxu mam 23C.
Kdyz jsem prvni kolo jeste mival 600 HPS tak nejvyssi teplotu kterou jsem nameril byla prec 40C a drzela se tam bohuzel plus minus skoro dva mesice.

S kvalitnima ledkama mas po problemu.
Paldy jsou pod nima tvrdy jak sutr.

Old Post 05-04-2018 v 18:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 11

Aladin:No tak dobře,dám na tebe a na květ dokoupim čistou hps
25 to nevím,jestli se povede,zaroveň s vlhkostí :/ Teď jedu tak 28C cca..Myslel jsem,že je to tak okolo těch 27-29 ideal :O Kouknu a díky za rady

Medical: s tou ledkou bych přece jen tak nespěchal,přece jen to není zas tak mala investice a jeste vubec nevim,jak to s tim pestem dopadne,takže možná za pár kol,jestli nějaký budou
Ty blázne,přes 40C je dost,mě když to jde přes 30,tak sem na prášky Ale dík za radu

Old Post 05-04-2018 v 19:00 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 12

Hele mluvím za sebe i pod dualkou se dá udělat slusnej výnos..Ja to jel dvě kola a v poho,jako jestli máš možnost tak kup sodu,ale jestli ne,tak to vydržíš i s tímhle.
A co se týče těch teplot,tak to je docela dost no,záleží kolik máš u kořenů,jestli jim to nepálí vršky tak cajk..Ale do budoucna bych ji určitě stáhnul na těch cca 24-26.

Old Post 05-04-2018 v 19:22 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 13

oak- A ty teď jedeš mh a hps? Víš jako jestli a jaký vidíš rozdíly

No ty teploty snad stahnu,až zapnu odtah nonstop,nebo alespoň častěji. Teď mi tu teplotu nejvíc stahuje ta zvlhcovacka mi prijde,tak až jí pak vypnu,tak by to ten odtah na plno měl zvládnout snad :O Když ne,tak to ze skříně přestěhuju do homeboxu a tam by to snad tolik netopilo :/ Ale to fakt v krajním případě..

Old Post 05-04-2018 v 19:31 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

k tomu ohejbani,zkus to nejdriv zastrihnout,pak hned nasadit kolena.
-bejt tebou udelal bych sit(scrog-snad jsem to trefil)je to mrdacka,pakarna,shitmadrfak,ale lepsi vynos.ten NL jsem jel furt pod siti.
joooo NL ten byl goooood

Old Post 05-04-2018 v 19:43 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 15

Hele svůj první indor jsem jel v.r.2004 měl jsem tehdy Osram plantastar 600W řezy Jack Herer a udělal jsem na 10 kytkach ve sklepě 2Mx1.5Mpod touhle lampou 560 gramu,takže za mě osobně jestli já jedu sodík bo dualku tak Já vypěstují.+- stejně pod obouma..nejsem zas takovej borec.
Teď jedu růst TLED 26W Secret Jardin a květ e-papillon EL Plus DE.
A jak píšeš až zapneš odtah naplno tak už to snad uchladis.

Old Post 05-04-2018 v 19:47 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16

ten odtah ti stacit nebude,mam primaklima 800m3/H.
mam teda awing 38cm nad vrcholky,ted 26C TED!!!pres noc kdyz je noc jede na 30%-(musi bejt 20C)
v lete jsem v hajzlu

Old Post 05-04-2018 v 19:49 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3787600 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív