Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

tak zkusenej... mozna, jak se to veme ale wapik sem zkousel jen takovej ten kapesni a to opravdu nic moc. Volcano sem za 15 let co hulim jeste nezkusil

No koukam ze lidi maj rozdilny nazory tak mi nezbyde nez vyzkouset sam az bude ta moznost...

nakonec, kazdymu muze z ruznejch duvodu sedet neco jinyho... ja treba moc nemusim skla, fajky a mam rad spis brka a bonga... zase znam kluka z moravy, kterej si papirky koupi jednou za rok, ale bez fajky nevyleze ven.
P.S. nejlepsi je stejne kus shitu a suchej drink, miluju hash

BTW. taky moznost, zkusit hash v mensim mnozstvi. Vzdycky me pekne zhulil, ale nikdy sem z hase nebyl uplne "vyplesklej" maximalne sem se pekne "roztek" na gauci u filmu. Je to takovy... jiny, pohodovejsi z myho pohledu... samo nesmi to clovek moc prehnat (pak je to bolehlav). Poctivyho hashe staci fakt trosicku.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 04-04-2018 v 10:26 AM

Old Post 04-04-2018 v 10:02 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Re: Re: Re: stavy Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Loyd

Ted jsi napsal s prominutim uplnou hloupost. Dej si nekdy tom hill haze a budes se citit stastnej jeste druhej den rano.
Byt autorem , vubec se nedivam po nejakych mixech X genetik , ale hledam spis co nejcistejsi sativu spis landrace. Geny malawi budou hodne silny , spis trip stav , to obejdi , ale treba hybrid od ace seeds ( bangie haze ) se da v klidu cadit a muzes fungovat bez nejakej unavy a pri doznivani ses spokojenej clovek.
Tak i pheno agent orange , nic silnyho , pohodova trava.
Modelu je hodne , jen je treba hledat.


Ja se nebudu hadat , je to jen moje vlastni zkusenost.

Kdyz do Google vyhledavace napise konkretni Strain a za to leafly.com tak na tech strankach je neco jako graf ktery pod Negatives ukaze paranoiu v procenetech.
Uz jsem tam koukal na mnoho sativ a vsechny mely dost velke procento sance na paranoidní stav, proto zustavam u indic.

Zatimco indicy maji na tech grafech jen velmi zanedbatelne procento proti sativam.
Netvrdil jsem ze neexistuje nejaky sativni Strain ktery musi vzdy zpusobit paranoiu, vsude jsou vyjimky.
Zalezi taky na citlivosti jedince. Nekomu ten urcity strain nic neudela zatimco druhej bude trpet paraoidnim stavem.

Ale mas pravdu s tou Tom Hill - Haze , jsou vyjimky , koukal jsem na ni negativum jsou tam jen uvedeny suche oci .
Zase tam ale nema moc lecivych vlastnosti.

Old Post 04-04-2018 v 14:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afectus
Nový Člen

Karma uživatele Afectus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 19

Tak jestli teda ještě můžu komentovat debatu , líbí se mi jak jste to tu pěkně rozebrali. Je to tedy spousta informací, ba začínám se v tom pomalu orientovat, za což jsem vděčný.
Hlavně se chlapi nehádejte, zřejmě to má každý o něčem jiném. Můžu říct, že jsem hledal pro a proti indica-sativa a teda přijde mi, že názory se často různí, anebo jsem hledal blbě, ale naštěstí se odemne nečeká žádná vědomost.
Není to asi jen tím, ale: já tomu tolik nerozím a tak dávám za pravdu všem. Jak jsem zmínil, kytička je: sweet afg.del., mám tam poměr thc/cbd 1:1 - 1:3, taky je otázka jak to vyroste, ale už mám 3 různá místa kam to pošlu, čili očekávám brutální výnos s kvalitním obsahem. (ha). Plánuju tinkturu s ohledem na dlouhou životnost a zachování množství látek. Ale nejen. Jinak to lsd-25 jsem pořídil jen tak ze zvědavosti =)...
Teď teda co jsem si z toho vzaljá jakožto člověk depresivní) když hulit, vapovat nebo co že to všechno ještě existuje, je velice důležité ,,umět,,. Naučit se to užívat tak, aby to bylo tak . Základ jak již zaznělo je ubrat, méně je někdy více. Samozřejmě vychytat si model na míru a především určit si způsob užití, ba možná pomůže různě střídat. /plně chápu kuřáky, že si dají brčko a společně s celým rituálem co to obnáší, maj slušný základ pro následující stav, z čehož tedy navazuji na další zmíněné: nehulit ve stresu. Je to logické, prostě být silnější a případně si připomínat pozitiva. Tuhle jsem si až vynadal Nejlíp mi to však stejně dělá večer, člověk je takovej znavenej a buď si to užívám nebo prostě ne a jdu spát, kousek čokolády a jsem jak špalek. Nenechám si tedy ničit život depresí a plánuji to časem zdokonalovat až do té doby než budu zmaštěnej nonstop (vtip). Každopádně frajeři: ty šlachy mě bolí méně, což mluví za vše. Jenomže došlo Ještě takovej poznatek, některej model mi tu bolest utlumí, že necítím nic a jinej mě nenechá chvilku na místě (uvědomnění bolesti). Pointa je taková - ať tak, nebo tak - vždy mám velice regenerační spánek a po 3 měsících bolestí loktů, pociťuji poprvé zlepšení. Jako náhoda možná ale to nezmění nic na to, že jsem závislej na pěstování bylinek DD

Old Post 04-04-2018 v 19:35 PM
Afectus je offline   Profil uživatele Afectus   Find more posts by Afectus   Foto galerie člena Afectus   Click here to Send Afectus a Private Message   Add Afectus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

Spravne Afectus... si na spravny ceste

Dal uz to bude o tom hledani idealniho modelu pro tebe... to uz je hodne individualni.

Nekdo tu doporucoval spis landrace strainy... nemuzu jinak nez souhlasit, klidne sativu. Gulas v hlave je vetsinou po silnejch hybridech (a to nemluvim primo o paranoie). Cisty indiky utlumujou... cisty sativy sou spis energicky a premejslivy (a proto mozna muze navodit paranoiu u tech "co zacnou premejslet az moc"... nevim tezko rict, paranoiou po brku sem netrpel nikdy ikdyz mi to taky sem tam nesedne)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-04-2018 v 22:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 21

za me ma bolest i chutove sladoucky huleni - great white shark.
sila na indicu tak akorat,prijemny stavy a chut,jak jiz jsem napsal
zalezi taky ale na phenu

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 05-04-2018 v 07:51 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 22

Afectus
na tie fyzické bolesti by som doporučoval silný obolej a la Bushka z viacerých modelov. Možeš to skúsiť koncentrovane po kvapkách natierať, alebo riediť cca 1:4 s komerčným konopným mazanim, čo sa relatívne rýchlo vstrebáva. Sú dostupné v lekárni s mentolom, gáfrom, prípadne chilli - podľa chuti a vkusu, alebo si niečo priprav sám.
Zároveň to aktivuje can. systém. Mám to vyskúšané. Bacha ale s tým koncentrátom opatrne, môže to pri tom útlme bolesti aj parádne zhuliť, tak radšej po aplikácii rovno do postele!

Old Post 05-04-2018 v 08:51 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 23

fenixovy slzy,pokud odo mysli tohle,by se mely aplikovat pozvolna,nebo z toho muzes mit komatovy stavy a hlavne to ani nezaspis.z vlastni zkusenosti...lecebna plna davka je az 1g,coz odpovida 1ml ve strikacce.ze startu urcite maximalne desetinu mnozstvi,nebo to neprezijes.
mastickam bez thc z lekarny moc neverim,ale nemam zkusenost.ono to thc a cbd musi byt spolu,funguji totiz jen v synergii.samostatne to proste neni ono.

geneeticky zmutovanej konik

Naposledy upravil eňo ňůňo 05-04-2018 v 09:55 AM

Old Post 05-04-2018 v 09:44 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:36 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-11-2004 - Stavy - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0904200 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív