Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jednu velkou/Víc malých ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Jednu velkou/Víc malých ? Příspěvek č. 1

Zdravím, mám malý folíaček s velikostí do výšky asi 1,8m a do šířky asi 1,5m .. A chtěl bych se zeptat jestli bude lepší tam dát tři menší kytičky nebo jednoho obra .. Napadlo mě že To co bych čekal tak by to nemusel být obr přes celý folíák tak že bude lepší tři menší .. Ale co když budou růst tak že se budou mačkat ? Fakt nevím lidi .. Nemáte nějaký tip ?

čest

Old Post 25-03-2018 v 17:52 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

jednu... když dáš víc akorát si budou vadit. Ve skleníkách a fóliákách umí vyrůst v monstra i indiky jinak menšího vzrůstu... případně tam nech jednu a ty dalsi dve v kýblých který bys eventuálně dal jinam pokud se zacnou mackat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-03-2018 v 21:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Rozhodně jen 1 a vysadit tak v červnu aby ti to nepřerostlo. Predpestuj si jí v malým květináči a pak ji tam presad klidne az na konci června /začátek července. I tak ti to vyplni neboj. Zaklad je aby to nebylo nalepeny na ty folii, protože pak to chytne hned plíseň. Hodně zdar.

Thomas V.

Old Post 25-03-2018 v 22:55 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Jsem opačného názoru, já bych šel spis do menších a nejlépe automaty nebo nějaký fast verze, nebo složitější věc a to zatmivani. S jednou bude drbacka, abys to vyplnil a neprerostlo to. Další otázka zda to budou semena či snitzle, ze semen může vyrůst zmetek a je lepší mít v záloze další dvě.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-03-2018 v 10:30 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

Přemýšlel jsem nad jednou a to critical 2.0 a měl bych další dvě .. Ty bych dal někam vysoko na stromy .. vím budou to hovada ale poradím si .. A když to bude zmetek tak prostě tu ze stromu tam hodím .. Sice drbačka ale co už .. kdyžtak mám v záloze dalších pět na jiném místě .. A ano, budou to semena

čest

Old Post 26-03-2018 v 14:30 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Layt
Stálý Člen

Karma uživatele Layt - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Rozhodně jen 1 a vysadit tak v červnu aby ti to nepřerostlo. Predpestuj si jí v malým květináči a pak ji tam presad klidne az na konci června /začátek července. I tak ti to vyplni neboj. Zaklad je aby to nebylo nalepeny na ty folii, protože pak to chytne hned plíseň. Hodně zdar.


A co kdybych to dal klíčit a sadil už ted ale zastříhával bych to do mých požadovaných rozměrů ? Měl bych jistotu že to doroste .. A jak psal tady nejmenovaný uživatel, tak ze semínka jsou prý horší, a ze semínka budu mít .. Tak větší jistota ne ?

čest

Old Post 26-03-2018 v 14:38 PM
Layt je offline   Profil uživatele Layt   Find more posts by Layt   Foto galerie člena Layt   Click here to Send Layt a Private Message   Add Layt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Joo to je každého názor, ale dle mých zkušeností když vysadíš jednu a budeš jí regulovat růst (štípání, ohyb, provázky, popř. síť) tak vyplníš prostor jak nic, i přesto že vysadíš až na konci června. Doroste ti to tak i tak..zase čím starší je to rostlina, tim méně má květového hormonu a do květu jde pomaleji. Critical +2.0 jsem měl a dorůstá bez problému do 2m, ale když ho vysadíš dýl a budeš roztahovat tak to vyplníš krásně. Jinak ze semínka ti může vyrůst lepší kytka jak z řezů a naopak.. řezy jsou větší jistota když je to ověřený gen. Do autoflowerů bych nešel..jsou náchylný na plíseň a vyžadují dokonalou ventilaci. V tom tvym foliaku by přišel týden vlhka a bez ventilace by si přišel o všechno tomu věř. Problém budeš mít s plísní tak i tak..je to i dost o štěstí co chytneš za počasí na konci květu. Proto dost pěstuju fast verze který dojíždějí do konce září, což je ještě celkem přijatelné počasí (až na tento poslední rok kdy i září stálo za prd). Je to na tobě..zkušenostma se člověk učí nejvíc. Critical +2.0 mi dojížděl až na konci října, ale kupodivu byl celkem odolnej vůči plísni. Záleží taky co chytneš za phenotyp, v jaké kondici je kytka a hlavně již zmiňované počasí. Je to všechno se všim a každý rok je trochu jiný. Schválně zkus teda jednu vysadit dříve a hrát si s ní a pak vysaď druhou koncem května a na konci června se rozhodni kterou tam dáš. Já raději sadim dýl, když už je dobré počasí, holky pak valí jiným stylem než když je několikrát přejede dubnovej mrazík a kolikrát i na začátku května. Hodně štěstí.

Thomas V.

Old Post 28-03-2018 v 11:12 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Jsem opačného názoru, já bych šel spis do menších a nejlépe automaty nebo nějaký fast verze, nebo složitější věc a to zatmivani. S jednou bude drbacka, abys to vyplnil a neprerostlo to. Další otázka zda to budou semena či snitzle, ze semen může vyrůst zmetek a je lepší mít v záloze další dvě.


Nesmysl, ty automaty tuplem.

Rozhodně bych šel do jednoho a to pořádného řezance. Semena jsou loterie.

Pořádně potahat a sklízet jak za pět zmetku, co jsi budou akorát vyžírat žrádlo navzájem, a hovno z teho.

enjoy (:

Old Post 03-04-2018 v 20:39 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 9

Ja mel loni dve faze. Zacatek jara do prvni poloviny leta cca 10 automatu mazara a zaroven snima jednoho eda rosenthala, jak jsem sklidil autaty tak se ednikovi uvolnilo misto na roztahovani... muzu ti rict ze jsem se kazdym dnem modlil aby zz dozral musel jsem likvidovat rajcata a vse ostatni protoze i kdyz jsem kytku tvaroval a zastrihaval tak prerostla dvakrat vice jak tech 10 automatu 😂😂 Za me jednu kytku tak az koncem cervna a na tvuj prostor akorat jak si sni pohrajes 🙂

Old Post 03-04-2018 v 21:44 PM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1698190 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív