Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Darkbox 420, 4xMoonshine Haze, Bubbler, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Hydroponie Darkbox 420, 4xMoonshine Haze, Bubbler, 400W Příspěvek č. 1






Ahoj všem growerům.
Takže začnu něco o sobě: Zatím celkem amatér, ale zkušenosti pomalu nabírám. Měl jsem pár kytek venku minulej a předminulej rok, v Darkboxu 420 jedu 3.kolo s tím, že první kolo mi indoor dobíhal out z venku. Z hydro se mi vždy nějakým způsobem líbil bubbler hlavně kvůli jednoduchosti, tak jsem momentální kolo začal v bubbleru.
Také bych rád dodal, že můj přístup k přispívání sem je dost laxní. Chtěl jsem zde založit thread už minulé kolo, ale můj přístup mi to neumožnil. Takže nemám vůbec tušení jak často zde budu házet nějaký update.

Dost bylo řečí, teď k sestavě:
Box: DS90
Světlo: 400W MH/HPS
Předřadník: PRO V-T 400W
Stínítko: Avenger M
Odtah: TT150 s transformátorovým regulátorem (5.stupňů 118-230V)
Ofuk: 1xklipsňák 15cm, 1x větší z Hornbachu (ještě nepřítomen v boxu)

Hnojiva: Canna AQUA, Rhizotonic, PK13/14, AH Enzymes, AN Big bud
Postřík: Plagron Cropmax, Phytamin (Vita Start a Race)
Nádoby: 4x15l
Vzduch: 2x ATMAN AT-9500, 4x vzduchovací clona 45cm (Hornbach)
Košíky: 13cm jezírkové (Hornbach)
Médium: Canna AQUA Clay Pebbles

Osazenstvo: 4xMoonshine Haze klony od Gue

PH: Prvotní nastavení jsem se snažil schodit někam kolem k 5.5, zatím moc nekontroluju.
EC: 1.týden voda+0.8EC, 2.týden voda+1EC
Teploty nevim, vlhkost netušim

Nejhorší bylo sehnat nádoby. Scháněl jsem něco mezi 15-25l, světelně nepropustného a s víkem. Myslím, že můžu s klidem říct, že s hledáním nádob jsem strávil hodiny Na netu nikde nic, Hornbach, Obi nic krom nádob na maltu bez víka. Nakonec jsem našel tyhle super kbelíky na nějakým e-shopu pro rybáře. Sice jeden kus po 300,- ale splňoval moje požadavky. Druhá meta bylo ty kbelíky dostat co nejdříve a 4kusy, z prvního e-shopu mi poslali pouze 3ks, protože už nebyly na skladě a tak jsem musel čekat na 4. odjinud.

Přikládám nějaké fotky, ještě se mi tam válí spousta chilli. Využil jsem světlo i na předpěstování paprik a některý hovada jsou tam slušný Koho by to zajímalo, Jalapeno Early, Summer, Mammoth, Chichimeca, asi dva kousky Habanero, nějaký slabši kousky a Trinidad 7 Pot Jonah.
Zpátky k holkám: Zatím se mi daří úplně parádně, mám z toho strašnou radost. Ta 4. chuděra čekala na kbelík a mezitím ji uhnily kořínky. Už se ji daří, cca. předevčírem prorostla kořínky mimo květináč. Asi ji nechám růst bez záštipu a prostor vyplním ostatníma.
U největší slečny na porovnání Bubbler vs. hlína (půjde out). Neříkám, že by v té hlíně nemohla být trochu větší, kdybych se lépe staral, ale i tak porovnání řekne hodně
A nakonec krásný zdravý sluneční panel (pro představení, délka čepele je 15cm).
Fotky z 12.dne(dnes) od přesazení klonů do keramzitu.

A ještě otázka na zkušenější v bubblerech: Máte někdo zkušenosti s nějakým silnějším kompresorem, který dokáže být opravdu tichý? Silnějším myslím aspoň 30l/min, 1800l/hod. Ty ATMANY nejsou špatný, ale větší výkon by nevadil a jsou celkem hlasité. Mám box cca 2,5m od postele, takže by měl být v noci tichý.

Naposledy upravil Darkhater 24-03-2018 v 16:22 PM

Old Post 24-03-2018 v 11:07 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 2






Ještě nějaký papriky a pak fota z minulého kola. Osazenstvo bylo 9x Sweet Killer. Guerillovi díky moc za klony, zatím všechny řezy od něj pěkně vitální, odpouštěli mi spoustu chyb. Doporučuju!
V tom kole mě asi od konce 1.týdne květu trápilo padlí, nejdřív jsem to pokropil Peroxidem Vodíku, někde kolem 7% koncentrace. Padlí to sice dočasně vypálilo, ale zároveň to taky pěkně vypálilo listy. Takže to nedoporučuju.
Pak jsem užíval Bioton, v těch vyšších koncetracích. Jednou za cca. 4-5dní asi třikrát a padlí opravdu zmizelo. Pak jsem se na to ale týden vykašlal, protože to byl poslední týden květu a ta mrcha se mi tam stihla pěkně namnožit. Takže Bioton Doporučuju, ale pořádně si to hlídejte.
Výnos někde kolem 200-250g. Žádnej zázrak, ale za to může hodně to padlí + jsem ji mohl nechat růst klidně o týden déle.
Hnojený to bylo Plagronem Alga + nějaký doplňky.
Aspoň že mám pěkný fotky z toho kola, focený to bylo iPhonem 8+

Old Post 24-03-2018 v 11:59 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riskmc
Stálý Člen

Karma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% PěstitelskáKarma uživatele riskmc - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 892 

Příspěvek č. 3

Jsem zvedav jak bude vypadat moonshine v bubleru ja ho mam v hline v hydru sem mel grep puff od gue a vypadal100 krat lip nez v hline a to hlina byl litr a hydro jen400w a jak ses spokojenej s sweet killer me celkem vzorky od gue nadchnou az teda na criticall mass to me nejelo

Old Post 25-03-2018 v 21:38 PM
riskmc je offline   Profil uživatele riskmc   Find more posts by riskmc   Foto galerie člena riskmc   Click here to Send riskmc a Private Message   Add riskmc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 4

Tak to je super, to jedeme skoro na stejno. Aspoň bude co porovnávat.
Já celkem urychlil sušení a ještě k tomu mě 3/4 doby květenství trápilo padlí, takže to nebyl úplně vzorek k dělání nějakých závěrů.
Každopádně před Sweet killerem jsem jel Amnesia Haze od RQS ze semínek - od cca. května do září to bylo venku a pak na měsíc pod lampou a to byl šílenej vysílač Tak doufám, že Moonshine Haze bude něco podobného

Old Post 26-03-2018 v 20:00 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

16.den 18/6 Příspěvek č. 5


Malý update z 16.dne.
Holky brutálně znásilňuju všema možnejma metodama, abych zaplnil prostor. Už bych je skořo přepínal, ale myslím že by ještě úplně optimálně nevyužili prostor.

Další problém je ta čtvrtá chuděra. Co s ní? Mám ji nechat růst v rohu s ostatníma? Nebo úplně odstranit a vyplnit to ostatníma?

Old Post 28-03-2018 v 17:41 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 6


Ještě foto kořenů.

Old Post 28-03-2018 v 17:44 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

20.den 18/6 Příspěvek č. 7


Takže dneska poslední den růstu. Už mám konečně pocit, že to po přepnutí dokáže pěkně vyplnit prostor. Určitě bude potřeba hodně trénování aby to nepřerostlo, ale věřím že to ukaučuju a prostor bude krásně vyplněn. Chilli už taky potáhnou za okno

Roztok dnes budu měnit, držím se cca. Canna tabulky. Hnojivo stále na růst.
EC bude: 1.7, zdroj(0.5) + hnoje (1.2)
PH: někde kolem 5.8

Další dotaz: Koukal jsem na tabulky, kolik se má lejt cannaboostu a kolik stojí a přijde mi to značně nákladné. Ten cannaboost samotnej by mě vyšel na jedno kolo téměř stejně, jako všechny základní hnojky + rhizotonic a pkčko. Četl jsem tu několik témat, ale pořád jsem si moc neudělal názor. Opravdu někdo pozoroval takové zlepšení, že to stojí za těch cca. 1600,- na kolo? Samozřejmě nejlépe na ozkoušené genetice a testované ve stejných podmínkách.
Určitě věřím, že tam nějaké zlepšení je, ale mě spíše zajíma, jestli to stojí za ten peníz. Přemýšlím, že koupím tu nejmenší lahvičku a použiju ji jen na 1.holčinu, jestli tam fakt bude vidět rozdíl.

Old Post 01-04-2018 v 13:15 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 8

Cauves, ikdyz trochu predbiham. Chci se zeptat zeptat jak dlouhy planujes proplach a jestli mas nejake zkusenosti s jeho délkou v bubleru??

Old Post 01-04-2018 v 13:57 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 9

Ahoj, bubbler jedu poprvé, takže s tím žádné zkušenosti nemám, ale plánuju týden jenom final solution a pak týden jenom voda s upraveným PH.

Old Post 01-04-2018 v 14:09 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 10

Ted prave taky uvazuji, zbyva mi cca 10-13 dni tak premyslim jestli uz nasadit final nebo ne. Posledne jsem ho jel az do konce a chut byla super, jen nevim jak dlouho jsem to proplachoval.... :/

Old Post 01-04-2018 v 14:28 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 11

Tak AH uvádí, že se má lejt 2týdny před koncem jen voda s FS, takže bych se ani nebál, ho tam lejt až do konce.

Old Post 01-04-2018 v 14:48 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 12

Jj to schema mam taky, pro jistotu jsem se koukal do ,zdejsi bible, FAQ a tam jsem zjistil ze pry v bubleru flush 3 dny coz se mi zda strasne malo. Na druhou stranu jsem si rikal abych jim nezatnul tipec s papanim moc brzo....

Old Post 01-04-2018 v 15:25 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 13


Takže kytky jsou v novém roztoku EC 1.7, PH 5.7-5.8, jsou po tréninku a než se vyměnil roztok, tak si každá pohověla tak 20-30minut v čisté vodě s peroxidem vodíku. Dále jsem udělal preventivní postřik Biotonem, protože bych nerad znovu ve stanu hostil padlí. Lampa vyměněna za HPS a perioda změněna na 12/12.
Byl jsem trochu překvapen, protože PH původních roztoků na mě vybaflo 5.0, ale jsou bez deficitů a jediného problému, tak jim to asi moc nevadilo

Přidávám foto hydro vs. soil
Dobře, ta v hlíně byla cca o 25cm dále od světla, ale myslím, že rozdíl je i tak dost znatelný.

Filliir: Koukám na to, tak to já to vidím cca. 10dní FS a pak 3dny jenom vodu. Pokud se ti to nezdá, tak to flushni klidně déle, ono se nic nestane, když budeš proplachovat 5-7dní místo 3

Old Post 01-04-2018 v 20:12 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 14

Ahoj,

taky dumám nad smyslem Canna boostu, takže test uvítám a jistě nejen já Mně osobně v kokosu stačíl booster přímo na kokos od Atami, jinak jsou alfou a omegou co nejvitálnější rostliny. Když si přečteš něco o Canna boostu, zjistíš, že se v podstatě jedná i o vitalizační přípravek, takže asi nějaká směsice mikroprvků, cukrů...

Nízké pH původního roztoku značí jediné, pijí více vody jak žerou, tzn zbytečně vysoké EC, alespoň prozatím. Aktuální hodnoty dávej spíše až začnou bobtnat, vrchol je cca 4-7 týden, udělají si dost zásob a potom flush. Jestli můžeš, zkus na dvou zbývajících, jestli má smysl i final solution - jedna voda, druhá FS

Díky

Budu sledovat.
g

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 02-04-2018 v 21:33 PM

Old Post 02-04-2018 v 21:21 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 15

S tim souhlasim a mam vyzkouseny ze pokud jsi schopnej drzet zdravou a vitalni kytku , tak sou boostery v podstate zbytecny.
Prakticky stejne budou fungovat nejaky humaty ci vytazky vermikompostu z hornbachu a za zlomek ceny.
Kytkam Staci zakladni hnojiva “kdyz se da pohrat s poměrem NPK tak taky dobre “

Dle me je dulezity neprehnojit ve fazy rozvijejiciho se kvetu a mit vitalni kytky “nejlip uz rezy od matkare”

Old Post 02-04-2018 v 21:59 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 16

Tak já sjedu v nejbližších dnech do gshopu pro ten nejmenší cannaboost. Snad mi ta lahvička vystačí aspoň na jednu kytku. Jak říkám, dle canny se má míchat 20-40ml/10l celou dobu květu, což vyjde celkem draho, když 250ml = 600,-.

Jj, mě to pak došlo, protože EC měněného roztoku bylo vyšší, než při míchání roztoku. Ale díky za rady.

Pojedu tedy 1. Cannaboost + FS, 2. FS, 3. jen dvousložku a enzymy.

Old Post 03-04-2018 v 08:15 AM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8765920 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív