Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ed Rozenthal Bud × Critical +-NS--2×125CFL Blue a Květ 250 watt HPS --- CO2 (pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Obecné Ed Rozenthal Bud × Critical +-NS--2×125CFL Blue a Květ 250 watt HPS --- CO2 (pokus) Příspěvek č. 1






zdravím všechny příznivce groweru a pěstování rostlin všeho druhu !
Chci se podělit o svůj další počin ))))))

Nějak to nebudu okecavat

Něco k mé skříni klasický design rozměry 100×60×200 cm "bílá fólie"
Odtah 125 Vko (klasic shit)
Přítah 100 Vko -- || --
Ofuky jsou 23 W klasický větráky menší " až na květ"
Zvlhčovač vzduchu 13w (Sencor) "pohoda"
Osvětlení 2×125 cflko Blue 6500K A květ 250 hpsko v PROTUBE 125×490 perltechnologie
Květináče 8×5,7litru
Hlína ATAMI janeco LIGHT-MIX 50L "vyšlo akorát" je opravdu krásná ! Vždy jsem jel Biobizz LIGHT-MIX ale tentokrát říkám, že udělám změnu .. krásně opravdu krásně jemná naprosto lehoučká a ani jeden klacík nebo něco podobného !! 👌👌
Hnojiva mám snad všechny a různě mixuju ale Biobizz a Hesi je pro me top 👈

Stínidlo - vlastní výroby vis: http://grower.cz/forum/showthread.p...168#post1218168

CO2---pokus pomocí kvasinek "celé mě to zaujalo a fakt jsem zjedav jak to bude vypadat !!
2× 5l kanystřík (nějaký hadičky,kvasinky,cukr bla bla atd )

Plemeno které jsem zvolil je Natural seeds --- Ed Rozenthal bud !! A critical + ...
Chci to vyzkoušet jel jsem pokaždé z řízků a říkal jsem si, že vyzkouším semena a protože jsem našel všelijaké názozy na tuto banku(nebanku) tak jsem se rozhodl udělat aspoň nějaký názor a reálný pěst podle toho co mi od nich roste za flowery soudím že prostě špatný nejsou !! )) Což se uvidí !! ) Každopádně sám jsem zjedav 💪👌👈👌💪😎😎😎


Chtěl bych nepřehánět a můj cíl je okolo 150 -180 g co myslíte? Reálné?


A jdeme na to teďka fotky jak to vypadá atd .. za všechny rady Budu rád !! I za všechny hejty nebo cokoliv prostě pište všechno ))))) !!!! ))))))

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 04:14 AM

Old Post 30-03-2018 v 19:13 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 2




Jsem asi pakojidní ale nějak se mi tam dali stejný fotky tak mi to zatím promiňte "zjednám nápravu"

No nic semínka jedou krásně, mám nějaký 5tý den od vyklíčení a dělají mi fakt radosti !!
Teploty okolo 28°C a vlhkost drží zvlhčovač vzduchu na krásný 89% což je pro mě novinka !! Koupil jsem ho předevčírem

PARNÍČKY : Litrové plastové kelímky

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 18:43 PM

Old Post 30-03-2018 v 19:35 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 3


Foto za tmy úžasná vlhkost vzduchu 98% noc nechám jen tomto týden přes den to držím v pohodě na 70-85% zvlhčovačka je fakt parádní věc "nikdy jsem neměl "

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 30-03-2018 v 20:08 PM

Old Post 30-03-2018 v 19:39 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 4



Dnes 10.dní od prasknutí semínek
jedou fakt krásně až se divím jak )) možná to přidávání CO2 fakt pomáhá jinak to: ještě pozdeji nafotim a ukážu jak to vypadá 🌿🌴🌱🍃🌿🌱🌴🍃

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 18:44 PM

Old Post 30-03-2018 v 19:52 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 5



Jeden detail Pana Rozenthala
opravdu 10 dní od prasknutí semínka ale některý trošku zaostávají a ten critical + je shit nebo nevim..
Klíčivost 3 z 6 a to ty tři jsou ty nejpomaleji a nejmenší sazenice.. Takže nevim ale z Edy mám radost stejně si myslím že 8 rostlin je moc

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 04:19 AM

Old Post 30-03-2018 v 20:33 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 6

Ahoj, budeš to mať beh na dlhú trať. Držím palec a sledujem. Nech sa darí.

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Old Post 30-03-2018 v 20:54 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 7

Díky Krobe !! Už pri prvním pěstu na groweru jsi byl součástí a je to pro mě čest mít tě tu znovu ! 💪👈🌿 Snad všechno půjde jak má a hnedka mám dotaz * myslíš, že bude lepší dát květovou hps dřív než klasicky na květ 12/12 respektive jestli třeba ve 18 dní růstu dát už hps květ a dál nechat růst? ? ? Co myslíš? (Myslíte? ) Díky za každej názor

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 15:32 PM

Old Post 30-03-2018 v 21:10 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Díky Krobe !! Už pri prvním pěstu na groweru jsi byl součástí a je to pro mě čest mít tě tu znovu ! 💪👈🌿 Snad všechno půjde jak má a hnedka mám doraz * myslíš, že bude lepší dát květovou hps dřív než klasicky na květ 12/12 respektive jestli třeba ve 18 dní růstu dát už hps květ a dál nechat růst? ? ? Co myslíš? (Myslíte? ) Díky za každej názor


Až sa červenám toľkej chvále Tvoj pest sledujú oveľa väčší kapri, to je viac než isté. Určite aj dobre poradia. Ja som nikdy CFL-ko nemal, neoslovilo ma. Uvidíš ako ti to pod tým povalí a akú budú mať stavbu. Podľa toho sa rozhodneš, ja osobne by som nahodil HPS hneď a zbytočne si nekomplikoval život. Nech to rastie .

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Old Post 30-03-2018 v 21:41 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 9

Ahoj, pekný pest to bude ja som tiež začal so 125w dual cfl, ale potom som kúpil 250w hps a zapol som ju ešte pred prepnutím. Nevedel som sa už dočkať, to preto, ale rástlo to normálne parádne ďalej.

Držím palce

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 31-03-2018 v 07:04 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Ahoj.
Budu sledovat a drzet palce , nikdy jsem jeste pest pod CFL nevidel.
Mozna by stalo za to na kvet zainvestovat alespon do sodiku kolem 200w.

Co2 , pomoci kvasinek jsem take zkousel ale nenabyl jsem dojmu ze by to byl rozdil.
Ale mel jsem technicke problemy s utesnenim tak mozna proto.
Jinak ve vlaknech pisou ze to pomaha. Ale asi neni nad bombu CO2.

Koukam ze ta kyticka v levo v zadu je o trochu svetlejsi , pokud to neni zkreslene svetlem tak bych zkontroloval pro jistotu PH vytoku a pokud neni s PH problem tak by mozna chtela trochu prikrmit. Kazda kyti ma jine potreby na hnojeni obzvlast pokud je to jina genetika.

Jinak to ze jsou nektere pozadu je uplne normalni.
Ja mam klony a nektere kyti jsou taky mensi , pritom na zacatku mely vsecny 10 cm.
Az budes prepinat na kvet tak ty vyssi muzes ohnout a snazit se je srovnat do stejne roviny s temi mensimi.

At se dari!

Old Post 31-03-2018 v 09:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 11


Díky chlapi, já na květ určitě sodík dávat budu ale říkal jsem si, že ho nahodím dřív třeba 20den růstu ale je čistě červenej 2000k takže žádná modrá.. Aby je to nějak nerozhodilo tak proto se ptám a druhá věc kdy přepnout ze semínka? Ja počítám se 35ti dny ale uvidíme jak pojedou.. Každopádně chystám se na dva záštipy.. Vubec nevím co od toho čekat.. Říkám indoorek jedu již po 5té ale vždy z řízků a tam je to jiná zadnej zastip jen pořádně roztahovat a vyplnit prostor a dále jedou samy ani sakra nevím proč jsem nešel znovu do řízků.. Možná proto že stím chci mít více práce a mít je od semene budu rád za úplně každý názor úžasná komunito!

FOTO : řekl bych, že je to o filtru (nastavení světla foťáku) když dám žárovku je to úplně modrý a když zářivku tak úplně žlutý takový barevný atd hele mám light - mix ale prvních 14 dni jsem nikdy nehnojil nějak moc.. Opravdu kapnu do 2 litrů dám pH, kořenový stimul.. Enzymy a nechávám odstát a leju myslíš lepší přidat ? Páč vždycky když "tu občas,vyjimecne" vidím ty prehnojeny miminka mám z toho hrůzu

Poslední věc : fakt dilema.. Není jich 8 moc? Mám tam regulérní dva mrzaky.. Nevím když je vyhodím umřou
Zase pokud se vzpamatují myslíte, že je reálný vytěžit víc z o než ze šesti? Když pominu čas který strávím tím abych zaplnil prostor se šesti? jsem trošku vypáplej takže "melu" fakt klidně pište všechny názory

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 15:09 PM

Old Post 31-03-2018 v 14:46 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 12





Dnešní uppp sakra ty fotky byli ze včera a teďka to vypadá zase líp! Dostali plnou dávku enzymů a root stimulátor.. Trošku biobizz grow a malinato kristalon star jinak čerstvě zalito a jinak zatím spokojenost pH. 6,5

Foto : 2 a 3 = na 11 den mě přijde, že se krásně větví (aspoň ta první nejvíc našlapnutá ) nedělá se šlahoun ( což jsem rád ) aspoň prozatím

No nech se uvidí časem dva zaštipy doufám nebude žádnej velkej časovej zmar

Jinak úplně v pravo jsou ty mrzaci .. zatím nevím co bude a nebude

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 31-03-2018 v 19:11 PM

Old Post 31-03-2018 v 18:04 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 13

Taky jsem chtel zacinat pod CFL at se ti dari!! Nakonec byly penize navic tak jsem hned poridil LED panel z Ledidealu a zacinat budu behem 14 dni. Kyticky vypadaji spokojene.

Old Post 31-03-2018 v 20:03 PM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 14






Díky

Takže mám tu pro vás muj systém Co2 !! 🍃 !
Něco k tomu mám 2 × 5l kanystr napojenej 2 × skleněnou nádobu a asi 4m hadicek vis foto : uvidíme noo ale podle mě je to nějaký rychlejší možná se mi to zdá nevim přečetl jsem toho moře a názory jsem našel snad všechny co jsou každopádně vůbec to nesmrdí "jak někdo říká " a jede to jak drak aspoň podle bublin no jak říkám je to pokus tak se uvidí

Foto 1. Systém 💨☁
Foto 2. Rozvod z nádrže A přímo k mým oblíbencům
Foto 3. Rozvod z nádrže B před před přitah "aby nešel přes větrák prej ho to může zasírat "

Foto 4. vím co2 je těžší než vzduch a klesá k podlaze ale prozatím to necham asi takhle.. Pak se budu snažit pověsit to nad ně
Foto 5. Bublá to jak sviň.. A dvě by mohli mít smysl

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 01-04-2018 v 15:44 PM

Old Post 31-03-2018 v 23:39 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 15



Jsem z toho k uvytržení
Takovej ten pocit nepopsatelnej no prostě to pěstování je snad větší droga než samotnej hulex !
k teplotě a vlhkosti tak se blížím k "dokonalosti" 91% vlhkosti a teplota 26.8 °C "foto 1."
Foto 2. Noční scéna

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 01-04-2018 v 13:12 PM

Old Post 01-04-2018 v 00:22 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madaros
Stálý Člen

Karma uživatele Madaros - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 16

Super jen at se dari, jinak ednika jsem mel v lete ve skleniku a nejen ze luxuxs matros, ale z jedne kyti 420 g sucheho, takze vynos taky.super 🙂

Old Post 01-04-2018 v 11:20 AM
Madaros je offline   Profil uživatele Madaros   Find more posts by Madaros   Foto galerie člena Madaros   Click here to Send Madaros a Private Message   Add Madaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7883980 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív