Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 49

Omlouvám se, měl jsem na mysli terra sérii.

Old Post 30-03-2018 v 19:25 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 50

[účet odstraněn]

Old Post 30-03-2018 v 20:40 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 51

Browser, jsem napsal, že jsem se spletl, tak co tady hrotis. Až budeš mít roky co já, tak jsem zvědav co budeš potit ty. Spletl jsem si tyto série a co má být? Alespoň tady neuvádím lidi v omyl, jako někteří kouzelníci.

Old Post 30-03-2018 v 21:17 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Omlouvám se, měl jsem na mysli terra sérii.
Jasný pohoda 😉 Tu řadu Terra sem dříve jel pod 400w na jeden jediný model že to zkusím a přišlo mi jako kdyby to s tím moc nerostlo nebo spíše to nemělo takové grády jak jsem čekal,ale třeba už se to zlepšilo, když jsem to zkoušel tak to je několik let zpátky.Co vím tak u tý řady Alga si musel lít opravdu větší dávky než normálně 😃 Pak to teprve rostlo 😀

Old Post 31-03-2018 v 06:02 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 53

Co bych za to dal teď mít ty semínka z těch kytek co jsem měl na balkóně..hned bych to dal v květnu ven a klidně bych si tam navozil hlínu a vykopal díry..za tu dřinu by to stálo 😀 Když jsem jel venku vždycky s feminizovaných semen co jsem koupil,tak se málo kdy zadařilo..

Old Post 31-03-2018 v 17:52 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 54

Už ti došla ta knížka? Psal jsi to ty, že máš objednáno hydroponie pro každého, nebo jsem si to spletl?

Old Post 01-04-2018 v 03:02 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Už ti došla ta knížka? Psal jsi to ty, že máš objednáno hydroponie pro každého, nebo jsem si to spletl?
To si si asi spletl no

Old Post 01-04-2018 v 16:11 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 56


Zdravím tak dneska holky 21.den 12/12 Už se začíná pomalu něco dít Mám před sebou ještě krásných 42 dní do kosy Dneska hnojeno EC 2,6..nahodím první fotku Big Bud

Old Post 01-04-2018 v 16:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 57


Big Bud

Old Post 01-04-2018 v 16:16 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 58


Teď Trainwreck

Old Post 01-04-2018 v 16:19 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 59


Trainwreck

Old Post 01-04-2018 v 16:22 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 60

Čau pane , pod těma LED to vypadá opravdu krásně , mám odjetého BIG BUDA asi 4x za sebou , moc dobrota.. kytky středně velké , i šišule to dělá macaté.. ani to není velký smraďoch , což docela ideál , do bytu.. vůně taková nasládlá.. lehce do ovoce.. výnos taky dobrý :-) ať ti to šlape

Old Post 01-04-2018 v 16:31 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Čau pane , pod těma LED to vypadá opravdu krásně , mám odjetého BIG BUDA asi 4x za sebou , moc dobrota.. kytky středně velké , i šišule to dělá macaté.. ani to není velký smraďoch , což docela ideál , do bytu.. vůně taková nasládlá.. lehce do ovoce.. výnos taky dobrý :-) ať ti to šlape
JJ díky No i když jedu smraďochy,tak docela často měním pacháče,takže pohoda..v místnosti mám ještě Air Wick v zásuvce,když laboruji s něčím suchým tak se to šikne

Old Post 01-04-2018 v 16:42 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 62

Big Buda sem jel jen jednou ze semen,pod HPS 600w a taky se mi tam líbil je to pěkný model.

Old Post 01-04-2018 v 16:43 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 63


To by bylo aby nebyl zase nějaký problém pod ledkami Je tu někdo kdo má zkušenosti s Big Budem pod verem?Trainwreck je v cajku,ale Big Bud vykazuje nějaký problém..Nejdřív to začalo tím samým jako minulé kolo Bubble Gum,zase hlína chytla plíseň ve spod květínáčů,to jsem ale vyřešil Fulicur koncetrátem..Ale už desátý den možná čtrnáctý,žloutnou Big Budu listy a to i vrchní,Trainwreck Je v pohodě tomu nechybí nic...Jedu hnojení stejně jako u předešlého kola s Bublegumem pod Verem.Jednou týdně dávám Cal-Mag do zálivky jinak jedu květový hnojiva,Bubble Gum žloutnul při EC 1,8 a začal se spravovat při EC 2,4,nakonci kola jsem byl na 2,8..Teď jim dávám EC 2,4 a Big Bud začal žloutnout,tak jsem dal 2,8 a jednou dokonce 3,1 a stále žloutne tak nevím..To samé jsem dal schválně i vedle do boxu kde je Trainwreck a ten je v pohodě..Dneska jsem je zalil schválně jen vodou s EC 1,0 a přidal Cal-Mag a pořádně je zalil,tak uvidím co to udělá..nahodím fotky dva dny staré, 30.den 12/12 jak žloutnou listy Big Buda..Za případné rady,díky

Old Post 12-04-2018 v 10:45 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 64


žloutnou právě i velké listy..

Old Post 12-04-2018 v 10:47 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7796770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív