Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 337

Od nějaké doby,každý druhý shop by měl dodržovat Ochranu osobních udaju : Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje, informace o zakoupeném zboží a další informace vztahující se k Vaší osobě považujeme za naprosto důvěrné. Tyto informace budou použity pouze k vyřízení Vašich objednávek (viz..obchodní podmínky). Vaše osobní údaje nebudou sdíleny s žádnou třetí stranou (vyjímkou je kontaktní adresa,popř. telefon, kterou musí znát dopravce pro správné doručení zásilky).

Old Post 24-12-2017 v 09:57 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 338

Od nějaké doby,každý druhý shop by měl...

nic ve zlym, ale teď si mě rozesmál moc důvěry tahle věta nebudí.

Samozřejmě úplně každej eshop dle zákona musí dodržovat zákon o ochraně osobních údajů. V případě nějakýho vyšetřování pčr si ale myslim že to je trochu jinak. A pak bude záležet na majiteli eshopu jak to má zabezpečený a jak by se mu chtělo spolupracovat. Faktury musí zůstat pět let, to ale neznamená že po pěti letech je automaticky skartujou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2017 v 13:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 339

Máš snad pocit , že tě bude někdo vyšetřovat , kvuli 100L Lightmixu ktery si tam koupil? I moje babička tam nakupuje , používá kvalitní hlínu na pelargonie,muškáty a podobné sračky co má venku x)

Old Post 24-12-2017 v 13:34 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 340

to nikdo netvrdil kdybych byl tak paranoidní sám bych tam nakupovat asi nemohl že jo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2017 v 13:41 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 341

Mám jiný pocit, vedeš dialog sám se sebou ale je fajn že to mají i v podmínkách uvedené.. stejně budu dál používat fake adresy a ne kvůli fízlům, ale pro svůj dobrý pocit a tvoje babička má styl.. super že ji kytky rostou v kvalitních substrátech a ne v shitu z OBI, kde se ti pak vylíhnou svilušky, páč jim to 10x zmoklo na paletách v děrovaných pytlech, zaparilo, nakazilo od jiné kontaminované půdy..

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-12-2017 v 13:51 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 342

I moje žena si rádsi připlatí za kvalitní hlínu,letos do toho dala snad všechno,banány, rajčata, papriky,matu, cibulku, sama se nestačila divit jak to kvalitne rostlo

Old Post 24-12-2017 v 14:08 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 343

Vždycky lze říci, že to bylo pro někoho jinýho... Hlavně by ti jen kvůli nákupu v Growshopu nevtrhli domu. A nemají dostatek času, lidí a financí to řešit.

Old Post 12-01-2018 v 16:57 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 344

Ahoj, děkuji všem, kteří se rozhodli pro můj SHOP. V rámci rozvoje dobrých vztahů a poděkování, jsem se rozhodl, že lidem na tomto fóru nabídnu možnost nákupu za nejnižší možnou cenu. Napište nebo zavolejte o co máte zájem a jakou cenu nabízí konkurence, pokud to bude možné, tak půjdu ještě níž. Odkažte se při dotazu na tento web, abych věděl, že patříte ke komunitě.
Díky :-)
email: obchod@growplace.cz
tel: 703 349 694

Old Post 21-02-2018 v 09:49 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 345

Ahoj všem, jen několik informací, pro všechny, kteří mi píšou ohledně substrátů, tam je doprava drahá-podle váhy. Pokud jste z jižní Moravy do okruhu 30 km od obchodu, tak jsem ochotný dovézt autem, místo si určíte Vy, větší vzdálenost je pak na domluvě, náklady na takovou dopravu jsou jen na naftu, čím větší objednávka substrátů, tím to vyjde levněji, domluvte se třeba s přáteli na hromadné objednávce.
Zatím jsem se domluvil s každým z Vás kdo mě kontaktoval, že něco potřebuje (vyjma substrátů). Podařilo se mi být nejlevnější na trhu, pokud potřebujete nějaké zboží pište nebo volejte.
Poprosil jsem všechny, kteří kupovali u mě, aby sem pak dali hodnocení, jestli to udělají - nevím.
Díky

Old Post 23-02-2018 v 08:15 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 346

Jednoznacne kleckashop

Old Post 01-03-2018 v 20:37 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 347

Ja jsem leta spokojeny s hotchilli.cz

Old Post 28-03-2018 v 09:46 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jolandovec
Nový Člen

Karma uživatele jolandovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 348

http://www.mladypestitel.cz ochota, rychlost

Have a nice day

Old Post 15-04-2018 v 12:39 PM
jolandovec je offline   Profil uživatele jolandovec   Find more posts by jolandovec   Foto galerie člena jolandovec   Click here to Send jolandovec a Private Message   Add jolandovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 349

Royalseeds.cz ,objednával někdo semínka? Ceny jsou až podezřele nízko. A jestli si dobře vzpomínám, tak před rokem sem se ptal na dostupnost semen Mandala seeds. Tuším, že se ani neobtěžovali s odpovědí.
Vaš zkušenosti?
Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 04-07-2018 v 09:42 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 350

Už nějakej ten rok objednávám z growshop-velkoobchod.cz =fruit of the room. Objednávku odesílají max do 3. dne od objednání, pokud je v objednávce víc věcí, tak ještě před odesláním volají pro potvrzení. Když není něco skladem, tak se snaží nabídnout alternativu, kolikrát dražší kus nabídnou za cenu toho původně objednaného. A jako bonus mají nyní dopravu nad 500 zdarma. Dva pytle light mixu vyšli na 520 Kč i s dopravou 😉to by šlo 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-07-2018 v 05:57 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

growland.cz - Letná Příspěvek č. 351

Čau, doporučuji obchod growland Letná, je tam pohodový týpek na kase, vždy se s ním dá pokecat a poradí nebo přispěje svým názorem. Mám to tam rád a rád tam chodím.
http://www.growland.cz


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 04-09-2018 v 19:21 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 352

Higarden.cz-profici,tak to ma bejt,jinde uz nenakupuju............borci

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 04-09-2018 v 21:37 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3321360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív