Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17


Zdravím,tak jsem tu s nějakým infem,dneska jsou holky 5.den na 12/12..Tranwreck jede pěkně do stran a vypadá že se tak do pěti dní zabrzdí a Big Bud ten se táhne ještě do výšky a i do stran,teď má něco kolem 50cm některé vršky možná i výše,ale neměřil jsem to tak jen bajvočko Jinak dneska dostali naposledy růstové hnojivo EC 2,2 pouze do podmisek a minulou zálivku taky.Příště už dám květové hnojivo EC 2,5 a už je proleju z vrchu.První fotka Trainwreck.

Old Post 16-03-2018 v 11:33 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18


ještě jednou Trainwreck

Old Post 16-03-2018 v 11:37 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19


A teď Big Bud

Old Post 16-03-2018 v 11:38 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20


Ještě jedna Big Bud

Old Post 16-03-2018 v 11:40 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 21

Hezký, doufám, že se mi taky tak povede. Kolikrát jsi to zatím zaštípnul?

Old Post 18-03-2018 v 00:41 AM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 22

Jednou, když to bylo v kelímkách ještě..

Old Post 18-03-2018 v 00:51 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 23


Zdravíčko,tak dneska jsou holky 13.den 12/12 už jedu květové hnojivo EC 2.6..Big Bud už pracuje na květu ale Trainwreck je trošku pomalejší,ale už tam něco pomalu hází První fotka je Trainwreck.

Old Post 24-03-2018 v 09:28 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24


Big Bud

Old Post 24-03-2018 v 09:57 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 25

Čím hnojis že jim dáváš Ec 2.6?

Old Post 24-03-2018 v 20:25 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od luubaan
Čím hnojis že jim dáváš Ec 2.6?
Atami..Ke konci kola budu nějak kolem 2,8 EC..Pod ledkami,se musí jet vyšší EC..Jinak kytky trpí nedostatky.. Každý týden ještě přidávám Cal-Mag.. Když jsem jel minulé kolo Bubble Gum pod Verem a dával jsem EC 1,8 jako jsem byl zvyklý pod HPS,tak kytky byli žlutý a nezdraví. Až při EC 2,3 se začali napravovat 😉😉

Old Post 24-03-2018 v 20:49 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 27

Listy máš pěkné,jel jsem před rokem a půl Atami a docela dobrý. Upustil jsem od toho, protože tam bylo na mě plno složek a když jsem byl vypaleny, tak jsem míchal jabka s hruškami.
Myslím, že jsem tehdy kupoval 5 složek. Narvali mi to v g shopu.

Old Post 24-03-2018 v 21:01 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28

Já jedu Atami už roky, hodně složek to nemá, máš Terra Leaves,Terra Max,Atazyme,Ata XL,Ata PK 13-14,Ata Rootfast na kořeny..a na odstraňování fosfátů a nánosy třeba na hadičky Ata Clean..Jedu Terra Leaves a Ata XL na růst a pak jen na květ,Terra Max,Ata XL,Ata PK 13-14.. Občas každou třetí zálivku tam dám ten Atazyme..Jinak nic jiného nejedeš,tak mi na tom nepřijde nic složitého 😉😉😂😂

Old Post 24-03-2018 v 21:29 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 29

Taky jsem to jel myslím u modelu Meaple leaf
Dával jsem tady vlákno

Jsou to dobrý Hnojky
Je tam víc složek než například u ghe flora duo nebo flora nova
Ale méně než vo jedu teď já
Advancet nutriens má snad 20 složek Tvl
😀

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 19:35 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 30

Stejně mě nejvíc bavi ty tvoje světla a jejich vetracky 😀😀😀

Vypadá to fakt stylově

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 27-03-2018 v 19:37 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 31

No tak dvacet složek to bych asi nedal 😀 Takhle je to v cajku s tím Atami..no jó chladit se to musí 😀

Old Post 27-03-2018 v 19:42 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 32

Já byl zvyklý u Plagronu grow,bloom a + nějaké ty enzymy.To samé u general hydroponics nebo JIDB. Plagron jsem jel hodně dlouho jak terra serii tak alga a vždy byly v klidu.
U mě je max 3 složky. Venku nejlepší kuřince a někdy jsem dával kravský hnuj od souseda.

Old Post 27-03-2018 v 20:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4529760 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív