Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 105W CFL / 150W HPS Vertical / 5x Bluewidow / kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 17

ahoj, máš to pěkné šéfe vyzerájí pěkně a zdravě, tož budu i nadál čekovat doufám že i šílenejBen pak hodí foto punk progressu

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 10-02-2018 v 18:32 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18






6 den 12/12

Pár dnešních fotek, kvalita je snad lepší. Pomalu se začínají tahat. Výška rostlin cca 35 cm.

Teploty den 23-28, noc 19-21

Trochu mě trápí nízká vlhkost 40-50%, ale s tím nic neudělám. Je zima, doma se topí a vzduch je suchej. Zvlhčovačku mám, ale nějak se jí nechce, asi to má za sebou. Taky by se mě do stanu už nevešla. Novou kupovat nebudu, stejně to nic nevydrží.

Old Post 11-02-2018 v 08:49 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 19

Ahoj kanapee, díkes, zatím jde vše v celku dobře. Ben se určitě ozve, fakt mě zajímá, kolik na tom takhle udělá, třeba bude mít víc než já... Jedu od semen v kokosu teprve podruhý a i toto kolo je pro mě teda stále zaučující.

Old Post 11-02-2018 v 09:17 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 20

Vlhký vzduch se dává hlavně klonům prvních 14 dní růstu, když se teprve tvoří kořenový systém. Pokud jedeš ze semen či máš takhle kytky už velký tak mají kořenový systém plně vyvinutý a nepotřebují víc jak 40% vlhkost. Naopak za to buď rád. Menší šance ,že ti to napadne plíseň atak.

Samozřejmě někde to má vliv na rychlost růstu ta vlhkost. Ale to tě u 105W CFL nemusí trápit. To se řeší když jedeš 600+ a honíš čas

Old Post 13-02-2018 v 16:54 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21

Někde jsem čet, že prvních 14 dní květu by měla být vlhkost 60-65%, ale už nevím kde. Možná je to blábol, nevím. Každopádně je lepší o něco menší než větší, plíseň už mám taky za sebou... Proto tam mám taky aktivní přítah, který se možná zdá zbytečnej, ale těch 15W už mě nezabije a je tam lepší proud vzduchu.

Old Post 14-02-2018 v 18:54 PM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22


9 den 12/12

Old Post 14-02-2018 v 19:01 PM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23


12 den 12/12

Ahoj, tak na fotce je snad trochu vidět, že místo je poměrně zaplněno. V levém horním rohu je ale díra, kterou už asi nezaplním, jinak to docela jde. Výška rostlin je dnes cca 40 cm, takže požadováná výška bude OK.

Jinak musím říct, že jen jediná kytka z 5 je opravdu pěkná. Má silné větve, tvoří kratší patra, zkrátka top. Ty ostatní jsou takové chudší a vytáhlejší. Vzhledem ke stejným podmínkám a žádným komplikacím při růstu mě to nutí zapochybovat o bance Dinafem, nebo Blue widow jako takové, nevím.

Jel jste už někdo Blue widow?

Old Post 17-02-2018 v 13:53 PM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24






15 den 12/12

Tak nevím, 15 den a květy nikde. V druhým dnu květu jsem měl problém s hodinama, kdy uprostřed spánku seplo světlo a asi 2,5 hod svítilo, takže může to být o nějaký den posunutý, ale znervózňuje mě to. Každopádně se to vcelku vytáhlo a už by dál nemuselo. Ani jsem nečekal, že to takhle pojede, je to tam slušně namačkaný. Taky jsem při přesazování udělal chybu a dal holky klasicky doprostřed květníku a teď toho lituju, je to tak tak a ještě to ani nekvete.

Snad se mi konečně podařilo udělat fotky všech pěti holek. I když to možná na fotkách není vidět, každá kytka má 14 větví.

Old Post 20-02-2018 v 10:22 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 25




...

Old Post 20-02-2018 v 10:24 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 26


17 den 12/12

Je to prostě o pár dní posunutý, ale konečně to začíná nakvétat. Přerovnal jsem nějaký větve tak, jak nejlíp to šlo, ale už na to kašlu. Místo by tam ještě bylo, ale už není čím vyplnit. Teď už je nechám a uvidíme co předvedou. Doufám, že to hodí aspoň 100g, což by znamenalo průměr cca 1,5g na větev a cca 20g na kytku.

Výška pletiva je 45cm.

Teploty 23-28/19-21
Vlhkost 40 - 50%
Zalévání denně cca 1l na kytku.
Hnojení každý 2 - 3 den.

Old Post 22-02-2018 v 10:36 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 27

Zdravím kolego , vypadá to dobře přeju aby to vyšlo všechno na pohodu😉 Budu sledovat do konce a líbí se mi že píšeš že to jedeš lank sang bez nějakého velkého hlídání.👍☺ Časem se mmožná budu inspirovat😎 Měj se

Old Post 23-02-2018 v 22:47 PM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 28






20 den 12/12

Jungle, co jinýho k tomu napsat. Ale už se to snad zastavilo. Holky jsou asi na 250% výšky od přepnutí. Asi by bylo rozumnější použít jen 4 kytky a víc je roztáhnout do stran. Takhle je to místama dost hustý a už se to dle mě tak dobře neprosvítí. Před tímhle kolem jsem jel Critacal Mass z řízků a měl jsem dokonce 6 kytek v 3,5l květináčích a bylo to nejvýnosnější kolo který jsem odpěstoval. Bohužel jeho účinky mě nějak neberou a asi ho už nepojedu. Takže hodně taky záleží na genetice. Tahle modrá vdova je velice jednoduchá na pěstování, ale tvoří mohutné listy, který pro slabší watáže nejsou ideální. Je to hold převážně indika a to k tomu patří. Ten Critical Mass měl listy jak žiletky a vše se dobře prosvítilo.

Taky tě zdravím maksix, hlídat to musím, bez toho to nejde, ale nejsem zase takovej pedant. Prostě v klídku. Někdy toho je víc, někdy míň, ale nejdůležitější je pro mě kvalita-neženu se za každým gramem. Mám na hulení dost venku a tohle mikro je pouze pro radost a experimenty. Určitě budu rád, když to hodí aspoň 100g, protože všechno pod tuto hranici je pro mě zklamáním, ale viděl jsem i 180g pod 150w a o tom mluvím...

Naposledy upravil Ja79 25-02-2018 v 13:31 PM

Old Post 25-02-2018 v 13:01 PM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 29

To máš pravdu pěkná Jungle =D
Jinak k tomu pěstovaní, máš pravdu člověk má radost jak to každým dnem roste a mění se mu to před očima.Prostě je to taková hračka pro dospělý =D Jo přeju aby jsi měl aspoň těch 100 =)

Old Post 25-02-2018 v 18:21 PM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 30






47 den 12/12

Old Post 24-03-2018 v 08:24 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 31

[účet odstraněn]

Old Post 19-06-2018 v 09:52 AM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5749480 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív