Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Záchrana plané hrušně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 33

Nechápu o co ti jde, trollovat, abys měl hodně příspěvků a stal se z nového člena stálým členem? Založila jsem toto téma, aby mi někdo poradil, jak zregenerovat větvičky, takže tvé příspěvky jsou dost off topic..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 04-03-2018 v 08:41 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 34

jediná reálná možnost, opravdu vyzkoušená a osvědčená je roubování. doporučuju se obrátit na nejaký zahrádkářský svaz v tvém okolí. většinou se tam sházejí lidi, kteří tě nezištně poradí, naroubují, odkáži na někoho kdo ti pomůže. posílat to někam přes půl republiky mi přijde kravina. ostatní pokusy se zakořenováním si klidně vyzkoušej, ale raději bych to rouboval a raději na víc podnoží. ani to roubování se nemusí pokaždé povést..

pokud nějakou hrušku doma máš. dá se roubovat i na ní. viděl jsem roubovat i na starší stromy. nebo dva různé rouby na jednu podnož. nevím jak u hrušně, ale u jabloní celkem běžné, že půlka stromu je jedna udrůda a na druhé půlce jiná odrůda..

Old Post 04-03-2018 v 08:50 AM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 35

Ahoj, pokud žiješ někde na venkově, tak při procházce přírodou určitě narazíš na malé plané hrušně. Naroubuješ si je, ideálně víc - jak píše kolega víše - i roubování není 100procentní. No a až se roub chytne, tak si malý stromek vykopeš 😉 můžeš klidně rok počkat, když vybereš stromek někde na mezi, tak to určitě nebude nikomu vadit 😉 děda to tak dělal a dělá odjakživa 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-03-2018 v 09:37 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 36

Ahoj, pokud budeš kupovat podnož pro hrušeň, doporučuji podnož hrušně kavkavské. Je totiž odolná, roste bujně a snáší sucha, která poslední roky jsou a díky nim odpumírají hrušně roubované na vypěstované a křížené rouby.
Jinak trochu roubuji, tak jestli něco potřebuješ, dej vědět ;-)

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 22-03-2018 v 17:18 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 37


Tak takhle to dopadlo po roce

.......................

Old Post 09-05-2019 v 15:56 PM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9535710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív