Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
Mateees
Nový Člen

Karma uživatele Mateees - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 577

Ahoj groweři, nevím jestli sem vybral správný téma, ale zakládat nový se mi kvůli tomu nechce. Mám tedy na vás dotaz. Dneska mi vítr shodil kytku i s "květináčem" a je/byla celá za*raná od hlíny. Rychle sem vzal destilku, nalil ji do postřikovače a kytku pořádně prolil (i palice, kytka už za pár dní bude). Je to správně? Má někdo lepší postup na čištění kytky, kdyby se mi to ještě někdy povedlo? Alespoň poučení pro příště, že mám kytku pořádně zajistit...

Úplný Začátečník.

Old Post 29-06-2017 v 13:32 PM
Mateees je offline   Profil uživatele Mateees   Find more posts by Mateees   Foto galerie člena Mateees   Click here to Send Mateees a Private Message   Add Mateees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 578



Zdravím, něco mi žere venkovní kytku. Mšice to nejsou, na listech ze spodu také nic není. Takže asi nějaké housenky? Píďalky? Čím to účinně zahubit? Předem děkuju za odpovědi.

Old Post 19-07-2017 v 07:59 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 579


jsou to trasnenky?

Old Post 31-08-2017 v 07:04 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 580

hmm, tak to neni moc videt.

Old Post 31-08-2017 v 07:10 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 581

Ne jsou to smutnice http://www.jaroslavmachacek.com/fil...vybojovana.html

Old Post 31-08-2017 v 07:54 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 582


http://www.growweedeasy.com/cannabis-broad-mites

Prosim pomoc, kdo ma zkusenosti stimto? Zabiji mi to matky/sazenice/rizky, jde to spatrit pouze mikroskopem co umi zvetsit 100x vic, proto nemuzu ty bestie nafotit:/

Kazdopadne jsem je striknul 2x Mospilanem SP 20 a pak 2x Karate 5CS a vypada to, ze i tyhle masakr chemky jsou na ne kratky...diky za rady...

PS: tak jsem nasel obrazek toho srace "russet mite", nic horsiho jsem si nemohl prat


Video + popis

https://www.sensigarden.com/russet-mites-cannabis/

https://www.youtube.com/watch?v=fPjYjwBiJng

Bude to boj

Naposledy upravil CockeyRejects 04-10-2017 v 21:09 PM

Old Post 04-10-2017 v 20:06 PM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etioph
Nový Člen

Karma uživatele etioph - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 583

zdarec, dnes jsem v kvetinacich s kokosem u zapichanejch kapilar kde byva nejvetsi vlkost substratu po zalivce objevili shluky malejch bilejch cerviku, dlouhejch (0,8 - 1,5mm). kdyz na ne hrabnu tak se snazej rychle zalejzt do substratu, coz se jim evidentne dari velmi dobre. mam napadeno 75procent kvetniku. je to tak maly ze to kloudne moji technikou nevyfotim. trochu jsem hledal a ty cervi neskakaji a ani se mi nezda, ze by meli mit tykadla. u smutnic pro me nejpravdepodobnejsi adept se pise ze larvy mivaji cernou hlavicku, tohle je cele bile a zaroven mi nikde nepoletuji musky. co by to mohlo podle vas jeste byt?

Old Post 21-03-2018 v 20:02 PM
etioph je offline   Profil uživatele etioph   Find more posts by etioph   Foto galerie člena etioph   Click here to Send etioph a Private Message   Add etioph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 584

citace:
Původní příspěvek od CockeyRejects
http://www.growweedeasy.com/cannabis-broad-mites

Prosim pomoc, kdo ma zkusenosti stimto? Zabiji mi to matky/sazenice/rizky, jde to spatrit pouze mikroskopem co umi zvetsit 100x vic, proto nemuzu ty bestie nafotit:/

Kazdopadne jsem je striknul 2x Mospilanem SP 20 a pak 2x Karate 5CS a vypada to, ze i tyhle masakr chemky jsou na ne kratky...diky za rady...

PS: tak jsem nasel obrazek toho srace "russet mite", nic horsiho jsem si nemohl prat


Video + popis

https://www.sensigarden.com/russet-mites-cannabis/

https://www.youtube.com/watch?v=fPjYjwBiJng

Bude to boj


primo s timhle ne, ale zkus vertimec... mospilan je proti tomu "vitamin" (se sviluskama mi mospilan nepomohl, vertimec jo... tak si říkam roztoc jako roztoc, myslim že by to mohlo zabrat)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-03-2018 v 06:28 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 585

Pro všechny co málo hledali.Firma v Brně
U mě zabrala vždy na 100%.Stačí napsat váš problém a do pár dnů je máte doma.100% bio žádná chemie.
www.biocont.cz

Old Post 22-03-2018 v 08:14 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 586

Biocont neposiela mimo ČR, takže záujemcovia mimo ČR si můžu to isté objednať tu:
http://www.bioagens-sk.eu/

Old Post 22-03-2018 v 09:10 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepek0000000
Nový Člen

Karma uživatele pepek0000000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 587

mospilan maka,ale musí se to stridat.....

Old Post 29-03-2018 v 21:38 PM
pepek0000000 je offline   Profil uživatele pepek0000000   Find more posts by pepek0000000   Foto galerie člena pepek0000000   Click here to Send pepek0000000 a Private Message   Add pepek0000000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 588



Zdar šohaji. Ňáká havěť mi požírá listy na kytce. Nikde není žádná havěť vidět tak mě napadá že je to buď to noční tvor, nebo jsou tak malí že nejsou okem vidět. Máte někdo páru co to může být?

Old Post 19-06-2018 v 15:54 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 589

Už jsem je našel. Mšice 👊

Old Post 19-06-2018 v 16:23 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 590



ahoj , chtěl bych vědět, co je to za fras, zere mi to kytky, jak kdyby to z nich vysavalo ziviny a nechava to za sebou tecky , podle me litaci hmyz asi octomilka, poslu foto rosltiny, kdyztak poradte budu rad, peace out

Old Post 21-06-2018 v 12:11 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 591

fotky

Old Post 21-06-2018 v 12:12 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 592

nevíte teda někdo? pls help

Old Post 23-06-2018 v 10:51 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6459540 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív