Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 81

Taky sem zvedavy jak to vyresil

Old Post 16-03-2018 v 11:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 82





20 den 12/12

Musim se k necemu priznat.
Pred cca rokem jsem odjel uplne cele kolo bez zverejneni ve vlakne a probehlo to nejlepe jak mohlo , nebyl jediny problem a pest probehl jako od profika.
Zadny problemy se nekonaly , zadne spalene spicky, zadne deficity , dokonce jsem se bez problemu dostal na 1g/W. Byl to muj nejlepsi pest vubec. Tak jsem se domnival ze dalsi kola budou stejna ne-li lepsi.

Jakmile ale pest zverejnim tak se na me proste vali smula za smulou a proplem za problemem ze vsech stran a nedosahnu ani na ten gram na wat.
Nevim jesli je to jen nahoda ale zacinam verit ze to tak opravdu je.
Proto jsem chtel vyuzit zlomene tycky a rozbiteho panelu a dal jiz ve zverejneni nepokracovat abych to kolo dojel zase v pohode , s tim ze pest uverejnim az dodatecne po sklizni.

Jelikoz jste ale zvedavi a take by nebylo ode me fer nerict jak ta situace se zricenim boxu dopadla tak obcas teda nahodim nejakou tu fotku ale uz opravdu jen velmi sporadicky .

Takze , kdyz se zlomila nosna tycka tak led-panel zlomil uplne dve kyticky ve stonku a par okolonich poskodil, tak jsem je papirovou izolepou vystuzil a ony krasne srostly a ted krome velke boule na stonku neni uz nic poznat. Par dni byly kyti nez se zprovoznil panel bez svetla jen pod oknem.

Nyni aktualni stav 20.den kvetu. Myslim si , ze kvet je asi tyden pozadu , uz od zacatku ale kyti jinak vypadaji naprosto v poradku. Kvitka u vchodu v prvni rade jsou o trochu mensi kvuli mene intenzivnimu svetlu ale jinak si myslim ze je vse naprosto OK.

Tak doufam ze mi nebudete mit za zle za to ze podstatne uberu na up-datech.

Old Post 17-03-2018 v 09:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 83





23.Den 12/12

Old Post 20-03-2018 v 10:06 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 84

No comments ?

Old Post 20-03-2018 v 18:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 85

Máš to pěkné. 23 den souhlasí i velikost palek

Old Post 20-03-2018 v 18:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 86

Dekuji . No presne tohleto jsem chtel slyset

Delam si samozrejme legraci , uvidime jak se to bude vyvijet.
Myslim si ale ze jsou palicky o malilinko pozadu, jen o chloupek , teda oproti ze semen urcite ale snad to jeste dozenou holky .
Dam jim tohle kolo o tyden dele.

Old Post 20-03-2018 v 19:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 87

když je sklidíš dřív učinek pro kuřáky je více euforický ... když je sklidíš tak jak máš je to 50/50 a když je sklízíš později krapet přezrálé .. tak většinou fungují tak nějak víc do gauče a víc tě jakby uzemní co jsem tak nějak vypozoroval z vlastní zkušenosti dokonce i z internetu .. samozřejmě duležité je co to je za modelek a jestli sativa nebo indica to hraje velmi významnou roli máš to fajne madi.. jen sem tak nějak nevypozoroval jak si vyřešil světlo protože si psal že po pádu boxu přestalo svítit

Old Post 21-03-2018 v 11:45 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 88

Spise jsem to myslel tak ze v 56-60 dnu sklidim horni paldy a necham jeste stredni paldy cca 4-7 dni. Spodni paldy tam nemam ty jsem vsechny odstranil.
Jo budu sklizet s THC na vrcholu tak jako posledne.
Ted uz vim ze horni paldy byly uz v 55 dnu krasne zrale ale u strednich to chtelo nechat jeste chvilicku.
Panel uz je v provozu, byla to nastesti jen nejaka malickost.

Old Post 21-03-2018 v 12:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 89



Dnes me dorazila optika na ty rustove cipy.
Ted to osviti cely prostor rustovejma ale stale je tam ten zluty kruh na prosredku.
Takze asi ke kraji moc ty kvetove cipy nedosviti.

Dnes jsem panel snizil na cca 45-48cm nad kytky,jelikoz to ta nova optika dovolila.
Snad bude vysledek lepsi nez bez rustovych cocek.

Old Post 21-03-2018 v 18:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 90

Otazka pro zkuseneho ledkare.

Ty nove rustove cocky 120 stupnu co jsem vcera dostal jsou dute a lehke.
Ty stare rustove cocky co tam byly predtim byly ale plne a tezke.
Znamena to ze 120 stupnu jsou vzdy dute a ty cocky 90 stupnove co neosviti tak veky prostor jsou vzdy plne ?
Ptam se proto protoze udajne by mely byt kvetove cocky 120 stupnu ale mel jsem je vysroubovane a jsou taky plne a ne dute, proto je mozna nejvice nasvicen ten sred a neni to po cele plose.
Znamena to teda ze bych mel jeste vymenit ty plne kvetove cocky , take za dute?
Nekdo me ty psal ze ty prostredni kvetove cocky jsou 120 stupnove ale tim ze jsou odlisne od tech novych a hazi kuzel na prosredku jak lze videt na fotce vyse , tak mam podezreni ze jsou jen 90. stupnove.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-03-2018 v 06:29 AM

Old Post 22-03-2018 v 06:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 91


Tak me jeste napadlo vymenit ty cocky a dat ty dute na prostredek a ty plne na kraj a vysledek je takovyhle.... viz foto.
Tak ted jsem z toho uplny jelen.
Svetlo sviti jen na dve ty dve prostredni rady kvetinacu, takze jsem to musel vratit zpet.

Co z toho vlastne vyplyva? Vubec uz ted te optice nerozumim, myslel jsem ze se to kvetove svetlo krasne rozprostre po celem boxu kdyz to ma byt 120 stupnu.

Old Post 22-03-2018 v 07:19 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 92

Zdar,
Tak tady podle mě s optikou vůbec nic nevymyslis, už jen z důvodu obdélníkového tvaru svítidla a uspořádání čipu za sebou, v osvicovani prostoru metr x metr bude neefektivní, možná v prostoru 80x80 cm by to bylo ještě Jakš taks ok, nebo něco atypického doma zbouchnuteho třeba 90*60 ideal,
Přesně ten panel co mas ty jsem taky vyselil za úplně směšné peníze, ale nemam zatím prostor k tomu ho někam umístit. ....
Každopádně do boxů 60*60 ho rvat nebudu,pac ty 4 čipy s optikou dost topi.....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 22-03-2018 v 07:33 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Zdar,
Tak tady podle mě s optikou vůbec nic nevymyslis, už jen z důvodu obdélníkového tvaru svítidla a uspořádání čipu za sebou, v osvicovani prostoru metr x metr bude neefektivní, možná v prostoru 80x80 cm by to bylo ještě Jakš taks ok, nebo něco atypického doma zbouchnuteho třeba 90*60 ideal,
Přesně ten panel co mas ty jsem taky vyselil za úplně směšné peníze, ale nemam zatím prostor k tomu ho někam umístit. ....
Každopádně do boxů 60*60 ho rvat nebudu,pac ty 4 čipy s optikou dost topi.....


Jo, proto si chci nechat udelat box specielne na tohle svetlo , 120x60 cm.
Snad to pak bude mnohem efektivnejsi , doufejme.

Old Post 22-03-2018 v 08:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 94

Jj to světlo je děláno na menší prostor.Ty máš madi 100x100 nebo 120x120?
Já ho měl v 90x90 a už to bylo na hraně.Tady ty holky jedou taky to samý světlo v boxu 90x90 a mají to parádní.
http://grower.cz/forum/showthread....485#post1218485

Old Post 22-03-2018 v 08:20 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Jj to světlo je děláno na menší prostor.Ty máš madi 100x100 nebo 120x120?
Já ho měl v 90x90 a už to bylo na hraně.Tady ty holky jedou taky to samý světlo v boxu 90x90 a mají to parádní.
http://grower.cz/forum/showthread....485#post1218485


ja mam 100x100 cm a zda se mi to taky na hrane. Ted to mam cca 48 cm nad vrcholkama , niz by to uz neosvitilo kraje vubec.
Uvidime jak presne budou ty palky po stranach boxu vypadat, nejake svetlo maji.
Ale taky to snad neco malo na vaze prida.

Old Post 22-03-2018 v 08:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 96

kluci mam to same světlo ( starší generaci Spider Vero 29 242W )
Box 120*60*200 a musím uznat... Krásně to osvítí celou skříň za mě širší a méně hluboké .. protože panel o obdálníkového tvaru ... časem bych si chtěl osvětlení udělat na míru ale to asi fakt časem )

Old Post 22-03-2018 v 09:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8301920 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív