Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 33

80ml peroxid vodiku 3% smichano s 8 litry vody ... tlakovym rozprasovacem jsem ostrikal vely dil nft s korinkama grodan kosticky ( trosku se rozpadaji ) a nechal sem tech 8 litru vody s peroxidem pres noc kolovat v hydru dnes doleju nejakou tu bodu a pripravim roztok s hnojivem kytky zatim vypadaj ze to dají na pohodu dneska preventivne umyju cely box

Old Post 19-03-2018 v 06:23 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 34

Prilil sem 8 litru vody domichal hnoje na ec 0.9 ph 6.0 lip to trefit neslo a dam tomu par dni na zotaveni cerpadlo je priskrcene takze to fakt jen lehce zavlazuje horni dil ... korinky jsou krasne bile ciste a rostou den co den pozoruju jak doslova roztahuji chapadylka po celem vrchnim dile nft teplota roztoku 17 zitra pocitam okolo 20 a tam teplota zastavi

Old Post 19-03-2018 v 07:21 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 35

Ahoj, ten slabý peroxid můžeš použít na postřik čistý. Vyzkoušeno, kytkám to neuškodí 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 19-03-2018 v 10:35 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 36




Tvrda a nekompromisni škola pana linchiho !!!

Roztok 20stupnu
Ph 5.9
Ec 0.9

Problemy nevidim korinky lebedi a ja jim dam ted tyden pohodu

Old Post 20-03-2018 v 17:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 37

no snad sa ti podari sa toho bordelu zbavit. Len neviem ci bolo vhodne teraz strihat ked maju rastlinky stresove obdobie

Old Post 20-03-2018 v 17:17 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 38

Kvetinky stress nemaju si myslim prave ze sem podchytil problem hned na zacatku tak cajk kytky to myslim nijak neovlivnilo rostou den co den a to co bylo v nadrzi uz neni .. prislo mi neefektivni vodu jim cpat porad dokola takze zase 15 minut tece voda jedou za dve hodiny

Old Post 20-03-2018 v 17:40 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 39

ak ich to nijak neovplyvnilo tak potom super. Hlavne to sleduj aby sa tam ten bordel neobjavil znovu

Old Post 20-03-2018 v 17:48 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 40

Kvetinky stress nemaju si myslim prave ze sem podchytil problem hned na zacatku tak cajk kytky to myslim nijak neovlivnilo rostou den co den a to co bylo v nadrzi uz neni .. prislo mi neefektivni vodu jim cpat porad dokola takze zase 15 minut tece voda jedou za dve hodiny

Old Post 20-03-2018 v 18:07 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

Linchi a proc vlastne jedes jen dve kyti na takovej box ?
Je to experiment jak s dvouma kytkama udelat ranec?

Old Post 20-03-2018 v 18:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 42

Presne tak sice to bude na delsi dobu vegetace ale chtel bych zaplnit box jen dvema holkama protoze proste vim ze to jde .. kazdy muze narvst 6-8 ks sva tydny veg . A prepnout ... ale me bavi ty kytky trenovat tyranizovat strihat ohybat a tak sem si rekl ze jedna kytka bude na plochu 60x60 akorat navic takhle je to lepe zvladnutelne v hydru nez 6 ruznych seminek uz ted pozoruju rozdily mezi kytkami uz se tesim az si zrobim matkarnicku a udelam svou prvni selekci a matku pocitam ze do pul az trictvrte roka to zacne

Old Post 20-03-2018 v 19:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 43

tak to se těším taky, to budou poklady !!
jinak toto nový kolo zatím tiše sleduji a přeju solidní trénink, bez dalších útrap ( jako např. ty houby ) buďtě zdráv pane LinChi :punk

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 21-03-2018 v 14:49 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 44



Nejak se to nedari ... spalene od vysokeho ec .. takze snizuji jak to jde

Old Post 23-03-2018 v 17:33 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 45



Prvni 4 kolinka nasazeny tvrda skola pana linchiho

Ph5.9 krasne drzi konecne
Ec 0.9 taky v pohode uz ..

Musim uznat je lepsi mit v hydru minimalne 30litru vody jinak to hapruje s ph ec a dost zle se s tim pracuje d cim vic vody tim vetsi styl a pohodka uz ti roste davame trening at zaplnime box ceka me jeste dost casu
Voda u korinku se drzi okolo 22 coz je celkem dost si myslim zvednul jsem panel trochu vys protoze kdyz byl niz voda sla nad 22 a to rozhodne nechcuu

Old Post 27-03-2018 v 10:02 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 46

Vodu poustime stale 15 minut 4x denne 6 rano 12 odpo 6 vecer a pulnoc ... zaznamenavam obrovsky narust kyticek i korenu bordely a stance jsou fuc konecne muzu zacit porande growit

Old Post 31-03-2018 v 07:24 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 47





33 dní od vyklíčení semínka.... myslím že dělám něco špatně protože kytičky jsou stáe maličké ... ano poslední dva týdny se začalo dařit všechny hodnoty jsem dotáhl na požadované a zde je poznatek .... začatky byly přelité s vysokým EC první brzda tak týden,,,
druhý problém byl nějaký sranec zmrdská v kořenové vaně.. Pozn. Nesvítit do mokré netkané textilie ( nezačínat kolo dokud nejsou všechny komponenty a nespolehat že je gs dodá včas... ) 2 týdny světla kolem kořenů tzn.. asi se jim taky nechtělo růst žejo...

další problém je že byly pořád přelitý .. protože ted je zalévám 15minut v 07:00 hodin pak kolem 13:00 pak kolem 19:00 a pak někde kolem 00:00-01:00 a teprve tady v této formě mi to příjde uplně akorát... od doby co takhle jedu tak poznávám že kořínky začaly roztahoovat po plátu .. taky podle mě přidalo čištění hydroxidem ... jedna holka je taková pomalejší ale to už nebude mojí vinou ... a druhá si jede podle mě dost slušně ... světlo mám nad holkama okolo 50cm sekají krásně patro na patro vůbec se netahají tak jak je v umyslu... pěkně je větvím pomocí kolínek a poprvé sem je zastřihl asi taky dost brzo takže se šokem taky dýl vzpamatovávaly... zatím je tedy necham růst a budu je mučit jen kolínky... cílem bude vyplnit plochu celeho boxu a nepřekročit přitom 30 cm výšku poté přepnu ... čeká mě ještě dost práce

Poslewdní problém vidím na bezkrytém přítahu .. na pachovém filtru vyměňuju prachový filtr co 14 dní protože je plný prachu .. mam dva takže je točím .. jeden vyklepu a vyperu a druhý zatím nasadím pořád sháním správný materiál

ph5,9 (-/+0,2)
ec 0,9 (+/-0,1)
teplota vody v nadrži (20-22) (když jsem přistihl 23 zvedl jsem panel o 10cm a zvýšil odtah na stupeň 2)
vzduch má krásných 24-26

tak hurá do toho konečně je vidět že jsem to dal dokupy... už jsem z toho byl na prášky jak je ten začátek zdlouhavý a problemový this round !

foto jedna : kořínky ( světlé flíčky jsou bublinky vzduchu nikoli plíseň )
photo zwei : vitálnější holka
foto tři : pomalejší holka
Last obr. : jedna fialová celek ..

Naposledy upravil LinChi 01-04-2018 v 06:42 AM

Old Post 01-04-2018 v 06:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 48

Zdar, hlavne si ich v prisp.c. 36 obral o veškerú listovú plochu..no ako by som ti to..

údajne sa zle naješ polámaníma rukama ked máš vybité zuby

proste tá tvoja škola je fajn ale zbytočne to netýraj


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 01-04-2018 v 07:38 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9966930 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív