Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor pěst od nuly – jdete do toho se mnou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Treba ja mam gow-box a chci si ted nechat postavit bytelnou skrin aby to vypadalo jako obycejna satni skrin , to hlavne z toho duvodu ze ke me chodi necekane navstevy a co si budem povidat kazdy hned pozna kdyz se koukne na ten stan o co se jedna , kdezto obycejna skrin nebudi podezreni.
Druhy duvod je ze se mi uz 2x ten stan zritil kdyz se zlomila ta hlinikova nosna tycka.
Pokud by se skrin postavila fakt kvalitne tak urcite bych treba ja dal prednost te skrini pred tim stanem.
Vzdy dostanes protichudne nazory protoze kazdemu vyhovuje neco jineho.

Ja bych na ten prostor 120x120 sel urcite do 600w.

Old Post 13-03-2018 v 17:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Ahoj, Homebox jsem ještě neměl, ale výhody skříně/pevné stavby jsou jasné - díry kde chceš, úchyty/háčky kde chceš, možnost dodatečného zateplení......

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-03-2018 v 17:40 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Pro prostor 120x120cm je 4kilo malo, sestistovka je ideál. Orcou to objedes dokola a šířku role dáš na výšku boxu, dole mas květináče a nebo nějakej systém a je zbytecne abys to mel vylepeny a nahoře byt taky nemusí, tam mas stinidlo, takže když začne orca 40cm od země je to cajk. Box z OSBcek je dobra volba a urcite jednodušší na zateplení nebo rozšíření a můžeš si cokoliv kamkoliv pridelat a nejsi omezován nosnou konstrukci.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-03-2018 v 19:21 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

Jo, máte recht, až teď když nad tím přemýšlím, tak je mi jasný, že ta ORCA bude stačit jen na šířku, čímž se i docela ušetří - je široká 1,37m a bude zabírat celej střed a těch krajních (spodních a horních) cca 30cm vezmu Primalexem. Takhle mě ORCA vyjde na 4,80m x 300 - 1500,-, tzn, že skříň dohromady ani ne za 3000,-, což se mi zdá dost dobrý
Jelikož to některý z vás zajímá, tak výrobu zdokumentuju a hodím sem stručnej fotonávod. Čekám, že to bude velice jednoduchá a rychlá akce a celkově bych se snad vlezl do těch 3 000,-, tak by to pro někoho mohla být zajímavá alternativa. To proběhne asi přes víkend.

Teď už mám teda jasno v tom, že jedu svoji skříň 120x120x200, růst 400W/květ 600W (konkrétní druhy klidně doporučte), hnojivo a zemina biobizz, stínítko awing defender
... a teď řeším kytky. Zatím upřednostňuji řízky před semeny (především kvůli kratší době růstu, jistotě femin a taky financím). Chtěl bych něco nenáročnýho, rozumnej výnos, sativa. Padla mi do oka tato nabídka - http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=80303.

Budu rád za komentáře.

Old Post 13-03-2018 v 22:45 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 21

Za mě bych ti doporučil přeřadník Lumatek 600w 4 polohy ..
Ohledně výbojek moc zkušenosti nemám jakou značku, taky by se mi hodila rada jaký kupovat a jaky ne ..
Ale určitě hleď na lumely

Nejlevnější je na HotChilli za 4200
https://www.hotchilli.cz/lumatek/el...KIaAgUzEALw_wcB
A na groweru je člen, který nejspíš vlastní growshop - http://grower.cz/forum/member.php?...fo&userid=38801 .. nedávno mi psal, že pro členy groweru dělá dobré ceny Tak i jemu můžeš napsat a poptat se


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 14-03-2018 v 07:08 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 22

Ano, je to tak, vlastním Growshop, nejníž se dostanu s cenou
Lumatek 600 W elektronický přepínatelný - 3.800,- Kč
nebo varianta ultimate:
Lumatek Ultimate 600 W – elektronický přepínatelný (400V) - 4.000,- Kč

Grower sponzor

Old Post 14-03-2018 v 08:10 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 23

Zdar,

věci se začínají dávat do pohybu, tak to trochu aktualizuju..

Rozhodl jsem se, že se nechám vyzbrojit místním členem Paranormal Grow, od kterýho beru Předřadník Elektrox s regulaci 250-600w, výbojku 400w na růst, Výbojka 600w GIB flower spectre XTREME OUTPUT na květ, Ventilator Ruck RK125LS, 350m3/h 125mm s regulací.
Docela dilema mám co se týče klonů – na jednu stranu je tu zase Paranormal Grow s CN HAZE nebo Critical 2.0, ale to by museli přežít dopravu poštou, což nevím jestli chci riskovat, anebo je tu Jahodáč se svojí Powerplant a řízek (alespoň té fotce) podle mně vypadá kvalitně a zároveň bych mohl přebrat osobně. (http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80303)
Přemýšlím, jestli bych nevzal od obou a měl dva různý klony, ale to nevím jestli je praktický. Taky mám v plánu pár kytek, co budou nejslabší, šupnout ven do skleníku, tak to trošku taky zohledňuji.


Další věci co řeším:
– co všechno potřebuji pro klon v prvních dnech po přesazení? Mám řešit stimulátor růstu, nebo už je to v cajku a stačí to mít klasicky v hlíně (Biobizz lightmix)?
- jaká je ideální velikost květináče – setkávám se tu nejčastěji s 6,7l a 11l. Co z toho volit pro 120x120 pod 600W?
. mám klony přesadit rovnou do velkýho květináče?

Co ještě potřebuji koupit (nejlépe z druhé ruky):
- Awing Defender nebo něco podobnýho
- pH metr (nebo to nepotřebuji?)
- kabely k předřadníku (se přiznám, že s tímhle nemám zkušenost, tak moc nevím co samotnej předřadník obnáší)
- květináče 6,7 l nebo 11 l (v tom ještě nemám jasno, bral bych asi jen osobně Brno)

Jinak ORCA folie je objednaná, OSB desky taky, takže se brzo pustím do výroby skříně a fotky pak nahodím pro inspiraci

Old Post 14-03-2018 v 22:27 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 24

Zdar,no s těma cajkama uvidíš,ale docela by mě ještě zajímaly cenovky jednotlivých věcí ,ale to jen když se ti bude chtít
Hale ty klony poštou mě taky trápí jsem docela z prdele a tady poblíž neznám nikoho,kdo by měl,takže mě odpovědi taky zajímají.

Tak ať už ta skřín roste,baví mě sledovat progress

Old Post 15-03-2018 v 07:56 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 25

pH metr .. teoreticky nepotřebuješ stačí .. pH test kit .. který stojí přibližně 100 - 150kč v growshopu, zkus se poptav v akvaristice nebo baumax či něco podobného

kabely k přeřadníku jsem koupil také v growshopu, ale délka mi nestačila tak jsem ustřihl ze starého spotřebiče klasický ... nejsem elektikář ale ohledně tohodle si přečti:
jak zapojit preradnik a co pouzit

Květináče bych zvolil 11L Do boxu 120x120 se ti krásně vejde až 16x11L.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-03-2018 v 09:57 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 26

Jestli chceš kvalitní geny zkus Azachyela, zkus mu napsat. Vše co jsem od něj mel bylo velice dobre. Ma i velkej výběr, ale nevím jak často na grower chodí. Pokud ti jde o top výnos i kvalitu míval big buda, ed rossental a critical jack, vše pecka a je z Brna.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-03-2018 v 10:28 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 27

kvetinace vem vetsi at maj koreny propstor a nemusis tak casto zalevat

Old Post 15-03-2018 v 19:26 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 28

PH Meter kup z Aliexpress za 60,- už s ním jedu páté kolo a uplně v pohodě dostačuje . Akorád je třeba jednou za čas zkalibrovat...

Old Post 18-03-2018 v 18:29 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 29

Borci, díky za rady. Kytky už jsou ve skříni, ale ORCA mi dorazila až teď, takže report a fotky hodím až za pár dní. Stay tuned!

Old Post 21-03-2018 v 08:38 AM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 30

Zdarec, tak jsem se k tomu konečně dostal a hážu sem fotku skříně. Holky jsou trochu flekatý, bo ještě nemám vychytaný pH a ze začátku jsem úplně neuhlídal teplotu ve skříni, ale jinak bych řekl, že jsou hezky silný (brzo hodím lepší fotku).

Zrovna řeším otázku, jestli už mám zastřihnout, a taky jestli nepřiblížit výbojku (teď je vzdálenost od vrcholu kytek 60 cm)?

Co vy na to?

Old Post 26-03-2018 v 23:10 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 31


Zdarec, tak jsem se k tomu konečně dostal a hážu sem fotku skříně. Holky jsou trochu flekatý, bo ještě nemám vychytaný pH a ze začátku jsem úplně neuhlídal teplotu ve skříni, ale jinak bych řekl, že jsou hezky silný (brzo hodím lepší fotku).

Teplotu mají tak 20-26 když dobře (za začátku ale zažili výkyvy), vlhkost 60-80 %.

Zrovna řeším otázku, jestli už mám zastřihnout, a taky jestli nepřiblížit výbojku (teď je vzdálenost od vrcholu kytek 60 cm)?

Co vy na to?

Old Post 26-03-2018 v 23:14 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 32


Holky krásně zakořenily (už začaly prorůstat, tak plánuju přesadit) a začínají se drát do výšky, teď každej den viditelně přirostou.

Jsem tady teda s otázkou, jestli zasrtřihout (popř. v jakém místě). Co myslíte? Kytka má 22 cm

Old Post 28-03-2018 v 15:32 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2004 - první indoor po 6 letech outdooru - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1761830 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív