Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 65

Nebulman, pozri tie stranky Alucraft, je tam aj videonavod. Tiez niesom moc na elektroniku, ale hento posklada fakt aj simpanz
Uvidis potom ten fajn pocit ze si nieco poskladal

Old Post 16-03-2018 v 10:52 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 66

To Maxeaux není to nič zložité len nerozumiem ešte aké komponenty vybrať...ťa stránka alucraft je neprehľadná a skoro nič tam nie je ( vetraky chladiče ), na alucraft je zdroj ELG 150-C2100 MEANWELL s ktorým by mal 1 chip vero 29 3000K gen 7 CRI 90 výkon 150w. To by bolo fajn len nemôžem nájsť iné komponenty k tomu. Vyrovná sa výkon vero 150w hps 150w? Stačí to na môj skormny koníček 50x50cm ???

Naposledy upravil Nebulman 16-03-2018 v 11:53 AM

Old Post 16-03-2018 v 11:19 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 67

Tak to spočítáme: nabídka z amazonu zaokrouhleno 2125 + doprava á 300, jestli je to Amerika, tak ještě DPH. Celkem cca 2900Kč to bude stát z amazonu.
DIY: 1xčip např. z Alucraftu 1029 + doprava (jeden by se možná dal poslat dopisem za 20 poštou, umějí dobře mailovat). Chladič Arctic Cooling Accelero Mono PLUS z CZC 1059 + doprava. Mají pobočky na osobní vyzvednutí a dá se to sehnat i trochu levněji. Zdroj na www.czech-meanwell.cz za 836 + doprava, dá se ušetřit 150Kč za neregulovatelný. Konektor Molex na větráček á 50 na Alze, kabel podle délky á 100. 12V zdroj 120, dva šroubky. Celkem 3200Kč. Za ty 300 navíc si kupuješ záruku v ČR na komponenty, rychlost dodání (z Ameriky to pod 3 týdny nedostaneš) a podporu na Groweru. Nesestavím ti to, ale můžu popsat postup a vyfotit to.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 16-03-2018 v 13:19 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 68

Zdroj 2100mA je docela dost, s proudem klesá účinnost a stoupají nároky na chlazení. Ten chladič, co jsem uváděl Arctic Cooling Accelero Mono PLUS by to ale uchladit měl, je stavěný na 200W (dle výrobce).

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 16-03-2018 v 13:25 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 69

Hodně věcí jsme z našeho webu vyházeli, protože se chceme specializovat především na produkt G-MAXX, ale hromady nám toho ještě zbylo, napiš na email info@alucraft.cz to co potřebuješ, odpovíme ti :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 16-03-2018 v 13:41 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od marcusant
Ten chladič, co jsem uváděl Arctic Cooling Accelero Mono PLUS by to ale uchladit měl, je stavěný na 200W (dle výrobce).


proč GPU chladič?

Hledal bych spíš cpu chladiče když už, určitě najdeš lepší a zároveň levnější. Za 11 stovek mi to příde úlet...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-03-2018 v 13:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 71

Netvrdím, že je to nejlepší chladič na světě, ale má pár výhod. 1) chladící výkon 200W 2) je naplacato tedy má nízkou výšku oproti těm nastojato, v malém stanu se hodí každý centimetr 3) má 12cm ventilátor, který fouká kolmo dolů a dost pomáhá cirkulaci vzduchu 4) relativně snadno se upevňuje a montáž čipu je také snadná, rozměrově sedí přesně 5) není to monstrum!

PS: možná jsem posedlý, ale mám vyloženě špatné zkušenosti s málovýkonným chlazením. Ten rozdíl mezi novými a starými čipy po roce mě dost vyděsil, tak jsem to radši trochu předimenzoval.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 16-03-2018 v 14:24 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od marcusant
Netvrdím, že je to nejlepší chladič na světě, ale má pár výhod. 1) chladící výkon 200W 2) je naplacato tedy má nízkou výšku oproti těm nastojato, v malém stanu se hodí každý centimetr 3) má 12cm ventilátor, který fouká kolmo dolů a dost pomáhá cirkulaci vzduchu 4) relativně snadno se upevňuje a montáž čipu je také snadná 5) není to monstrum!


Na druhou stranu fouká teplej vzduch přímo na rostliny - kdyby se ventilátor otočil a vzduch by nasával tak si myslím že by to bylo dost dobrý, ze zkušenosti ale vím že když ventilátor nasává z chladiče tak se snižuje chladící výkon...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 16-03-2018 v 14:32 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 73

Menší rozměry a váha, ok, ale právě na stojáka bych v tom viděl výhodu... nebude to foukat teplej vzduch rovnou na kytky.

Jinak ty watty bych tolik nehrotil, ledky nejsou GPU. Ale kdybych to tak bral, tak na grafiku co sežere 200w to žádná hitparáda nebude. Titan nebo 1080Ti si veme max 250w a to se bavíme o absolutní herní špičce.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 16-03-2018 v 14:52 PM

Old Post 16-03-2018 v 14:38 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 74

to Fruddy: v létě máš naprostou pravdu, v zimě naopak. Mám to venku na zasklené verandě kvůli hluku (jsem na něj dost citlivý, neusnul bych). Když mrzne, je tam nad nulou, ale žádná hitparáda, tak se to hodí... Tak, jak popisuješ, dělá chladiče Noctua, jeden je dokonce dvouvětráčkovej. Má to ale menší výkon a je to monstrum.
to crazyben: možná jsem to špatně pochopil, ale 200W chladící výkon má uchladit 200W vyzářeného tepla, ne zařízení s příkonem 200W. Počítám, že ta grafika skutečně část energie spotřebuje jinak, než na topení.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 16-03-2018 v 15:27 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcusant
Stálý Člen

Karma uživatele marcusant - 83% PěstitelskáKarma uživatele marcusant - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 75

Nebulman, FrYnK teď něco nahodil s cenovkou, vypadá to zajímavě.

Modlitba bastlíře:
"Svatý Scurvile, patrone náš nemohoucí, dej, ať to nepraskne."

Reportáž z výpravy hvězdoletu „Viva la evolución“

Old Post 16-03-2018 v 16:56 PM
marcusant je offline   Profil uživatele marcusant   Find more posts by marcusant   Foto galerie člena marcusant   Click here to Send marcusant a Private Message   Add marcusant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 76

Stále je to drahé myslel som že sa to dá lacnejšie už. Za 150w hps dám za komplet Max 60€. Za vero 90w 140€ ...

Old Post 16-03-2018 v 17:10 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 77

Ja neviem ale riešiť pri koníčku (čo myslím že pre nás všetkých pestovanie je), to či do toho vrazím o 100€ navyše mi príde úlet. Ako rozumiem, že nie každý má možnosti na to aby postavil led panel za 2000€ ale riešiť cenu pri 100-200€ je podľa mna fakt moc.

Old Post 17-03-2018 v 08:01 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 78

To máš síce pravdu ale aj tak je to predražené to v kľude pôjdem hps.

Old Post 17-03-2018 v 10:11 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 79

Nebulman:
Taky jsem chtěl jet hps,ale rad kupuju kvalitnější komponenty:chtěl jsem predradnik a hps lumatek 250w a a winga s heatschieldem tj 2700+700+1600 kc = 5000kc, za ledký jsem dal 6000kc, 200w
Výsledek je určitě lepší než pod hps,ať už jde o stavbu palic,nakvět, tahání se za sodikem atd.,výhod je spousta,ale myslím ze napoprvé se s ledkama hnedka dostanu přes g/w což mi u hps trvalo roky......
A jestli neresis kolik na tom budeš mít a je ti to jedno a nechceš za to utrácet , tak si hod za okno nebo na balkon dva automaty, semínka tě vyjdou na par kc/euro a 20g to udělá za tři měsíce samo,když to sem tam nakrmis

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 17-03-2018 v 10:48 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 80

To Anarchom. O výnos mi vôbec nejde, chcem skúsiť max dáke dve tri rastliny viac sativa. Keby bolo z toho 20g úplne v pohode. Ide mi skôr len o hobby. Nefajcil som 10 rokov. Ja by som šiel najradšej mikro ale dáku sativu asi nezmestim do 120cm boxu. Tak idem kúpiť dačo vysoké 160cm. Alebo by sa dalo ísť ísť aj sativa hneď 12/12 na úkor výnosu ktorý pre mňa nie je podstatný ?

Naposledy upravil Nebulman 17-03-2018 v 11:20 AM

Old Post 17-03-2018 v 11:03 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8677310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív