Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie-Dutch Passion,16ks,kokos,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 97

Šišulky máš krásný , Super Taky teď pojedu prvně LED , po těch letech je třeba zkusit něco nového Čekám na panel od Frynka 600w , těším se jak malej jarda x)

Old Post 14-03-2018 v 22:38 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 98

Jj taky bych chtěl zkusit i panel od frynka,ale 600w mi přijde už celkem raketoplán, to bych praskl tak do boxů 150*150cm, ikdyz vím, že tj regulovatelné i na min,ale za mě stačí všechny čipy na květ, popř třeba 4*3000 @ 2*1750.....čipy na růst bych si do toho nenechaval montovat, ty 3000 jsou ideal i na růst i květ. ....každopádně se to dá vše pak upravit.....
Tedka jsem ještě vyselil panel od ledideal tech 242w vero29 gen 7, tak už potřebuju jen ten frynkuv a pak to vše zhodnotim. ...za mě super věc a dobrá investice
Tak doufám, že to budeš dokumentovat a podelis se s nama o zkušenost, ať ti to roste

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-03-2018 v 22:49 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 99

Tak v podstatě si odpověděl vše za mě Budu to dávat do 150x150 , 6x3000 a 2x1750, čipy na růst nic , byl jsem zvykly celý život na DUAL hps , tak je pro mě modrá zbytečná.. teď je století LEDEK technologie jde moc dopředu , vždy jsem říkal , že si LEDKY nikdy nekoupím a ejhle.. už je na cestě

Old Post 14-03-2018 v 22:58 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 100

Já jsem nikdy nebyl proti,jen se mi nikdy nelíbila pořizovací cena a ty věcné debaty tady okolo toho jsou unavujici, tyhle jo tamty ne, myslím, že každý kdo má alespoň trošku rozumu si vybere správnou variantu,kdo chce ušetřit ať si koupí z aliexpres ,
na stan 150*150 bych hps dával 1000w , ptze 600 to určitě neosviti, ledka 600w to urco zvládne a čipy jsi vybral nejlíp jak jsi jen mohl.....chtěl bych totéž jen 400w.....především kvůli úspoře , jen nvm jak vyjdu s prachama, vždycky když chci něco na kytky se nám posere něco na aute. ......
Kdybysme jezdili MHD, dávno svitim ledkama 😀😀😀
Určitě jsi neprohloupil, na tom stanu se dá dělat přes 1,1, to budeš mít na rok vystaráno

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 14-03-2018 v 23:13 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 101

Stím autem to znám moc dobře škudlíš kde se dá každou kačku a pak bum , pumpa na benzin v prdeli , brzdy a nevím co dalšího

Old Post 15-03-2018 v 12:27 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 102

Nemusis mit rovnou 600w... posklada ti to jak budes chtit (ja mam 4 cipy na 200w) a kvete to pekne i pod 3500K. To se mi prave hrozne libi, jak variabilne to ma vymysleny... jen si nadiktujes co tam chces mit.

ja premejslim o upgrade na 400w a dalsi 4 cipy, ale taky ted nemam moc penez na zbyt takze az casem.

Jo s tim autem to znam taky... fotr mi vzdycky rikaval: Kdo chce mit opicku, musi mit na banany

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-03-2018 v 13:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 103

Já chtěl 600w..

Old Post 15-03-2018 v 14:43 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 104

a to sorry to mi uniklo

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-03-2018 v 14:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danielsan
Nový Člen

Karma uživatele Danielsan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 105

👍

Old Post 15-03-2018 v 19:47 PM
Danielsan je offline   Profil uživatele Danielsan   Find more posts by Danielsan   Foto galerie člena Danielsan   Click here to Send Danielsan a Private Message   Add Danielsan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 106




Zítra to bude 55 dní 12/12 a hnedka co se vzbudim nastartuju motorovou pilu a pokosim je,trichomy jsou některé bílé, jiné jantarové, tak idealni stav,výsledek nahodím po usušení 7-10 dní, peknej zbytek neděle všem

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 18-03-2018 v 16:08 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 107

500 jak nic x)

Old Post 18-03-2018 v 16:19 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 108

Zdravim Vas,
chtel jsem se zeptat a pripane pozadat o radu...chtel bych vyzkouset malej box pod LED svetlem a nebudu mit moc casu na udrzbu a trenovani kytek atd..Co by jste mi doporucil za strain do 0.36m boxiku..Premyslim on NL od SensiSeeds ...cetl jsem,ze to neni moc narocny na pest..Muze byt nebo doporucite neco jinyho?
Diky a hezky den!

Old Post 21-03-2018 v 09:57 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 109

HVR:
Ahoj,výhodou tech ledek je,ze kytky se za nima nějak extra netahaji, ani po přepnutí na květ, v tomhle malickem boxu stačí 2-4 kytky a zabere to 10 mínut denně s trénováním,zalivanim,
Když nedas kokos ale hlínu, tak bude stačit to zalít co 2-3 den,
NL je paráda, ale cena od SS je tuším někde okolo 2000kc, strain paradni,nízká rostlinka,vynosna,spíše se mrkni tady do bazaru, myslím ze je tam nabízí grooower 120/ks sice od nirvany,ale ověřené klony,jede je spousta lidí a krásné kytky ,myslím ze i obrovská spokojenost
Ať už vyberes cokoliv jdi spíše do nějaké indiky, sativy se tváří nenapadne a pak bum lezou ven stropem
Zkus a uvidis, možná není od věci zkusit jako první pěst nějaký automat, o to se starat nemusíš, jen svitis po celou dobu 18/6 , zalivas a hnojis....
Taky tu mel nejaky typek pěkný vlákno se 4 automatama a sklidil z nich ranec,má Nick Mr.Inkognito
A automat co mě osobně se líbí je automazar od dutch passion
Pro začátečníka asi dobra zkušenost. ....
Každopádně ať se ti pěst povede a ať se ti daří

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 21-03-2018 v 11:04 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 110

Ahoj,
dekuji moc za rady.Ja prave jedu nekolik let jen out (atomaty i femky) a od DP jsem mazara,WW,Ultimate a Think Different uz jel ve skleniku a byl jsem hodne spokojen.Pod LED v boxu prave chci zkusit neco jinyho nez automaty a ted maji i ruzny akce na semena..kdyz jich vezmu vic,mam jedny zadarmo,tak ze to zase tak hrozny nebude..penize mam spis mi jde o kvalitu a co nejmene se starat :-)
Dekuji moc a at se dari!

Old Post 21-03-2018 v 11:26 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 111




Ahoj všem,
Abych to tu nějak doklepl s tím druhým výsledkem pod LED,tak toho bylo 215g celkem,
Jako první zkušenost pod novým svetlem je to paráda, ikdyz od pohledu jsem si myslel,ze to bude ještě o něco lepší, ale na takový malý prostor je to dělo výsledek, s nízkou spotřebou, do 1+0 ideální 😀😀😀
Navíc to nebylo úplně vyladěný, kytky byly ze začátku dlouho v malých kvetnicich,často dlouho bez vody,pod vysvicenym cfl a pak když jsem je hodil do kokosu, pochybelo mi a byly zaplněné asi jen 2/3 6l kvetniku
Další věc je to hnojení, lil jsem maximálně do ec 2,3 a kytky uz byly pripalene, tak jsem to stáhl níže.....
Byl to pohodový pěst, zadne drama,deficity,nervy, pod sodikem je více starosti, letí to nahoru atd, tady jsem chodil jen zalivat a fotit 5-10 minut denně. ....
Kvetovy booster X od JIDB je zbytecny, stojí raketu a je to moc koncentrovaný, ml/l v žádném případě , když ho tedka mam, tak ho dojedu , stejně to bude asi na dlouhou dobu poslední kolo,ptze se budeme stehovat a kdo ví jaké to pak vše bude atd.....
Na poslední kolo mám vybranou amnesii haze od karlos120 a pod LED se mi sluní * Jack Herer *
Tohle kolo už nebudu prezentovat veřejně.
Chtěl bych poděkovat všem kdo můj počin sledovali, za k+ ,
Taky Fruddy-mu za světlo, za cenu,rychle dodání a všechno okolo toho-dopurucuju, dá se říct , že jsem dostal za celkem málo peněz hodně muziky - kdybych kupoval 250 sodik lumatek a a winga byl bych někde na 5000 což je srovnatelne.
Taký za řízky, které beru pravidelně , kdybys chtěl T.,klidně se tu podepis 😀😀😀, někteří lidi se vyptavali, ale mlčím jako hrob
Jen bych chtěl jako poslední věc dodat,že jsem slíbil rozbor od Kvakose,psal jsem mu, jestli se nějak domluvíme, tak tady výsledky uverejnim, až to bude hotový
Mějte se,smejte se....pic

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 29-03-2018 v 11:29 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 112

Zdar groweři ) chválim supr pěsty! Chvilku jsem tu teď nebyl a koukám že se tu začiná rozmáhat LED osvětlení. Jen abych si to upřesnil ten Fruddy ti je schopen udělat kvalitní LED osvětlení na jakýkoliv prostor ? Konkretně na stan 120x120. Díky za odpověd a ať to roste!

Old Post 30-03-2018 v 20:05 PM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2821760 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív