Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Marshydro 96w,4x royal gorila,60x60cm plocha,ciel 240g.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Co myslite je to mozne s tym svetlom?
Nie je to realne
50:50
Drzim palce sanca tam je
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 17

Tak to ti držím palce, já jsem se na podobným prostoru s barevným LED světlem o příkonu asi 145W za tři roky dostal na 120g. Ale jak je uvedeno výš, není to jen o světle, tak jsem zvědavej. Ať to roste!

Old Post 13-03-2018 v 09:39 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 18

Co jsi chtěl říct tvrzením : "nahps staci on a off alebo casovac." ????
A jak je to u led panelu?
Hele věř čemu chceš, evidentně ledkám rozumíš 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-03-2018 v 10:25 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 19

Tam si mackne navic kvetovej booster az pride cas (asi jako kdyz hodis vyssi wattaz na digitalnim balastu)
me zarazi uz ten styl komunikace, tady sou samy vybojkari... staci zapnout hps udela vsechno sama... ne nejsou a ne nestaci

sou tu i ledkari a dari se jim paradne. Ale sou ledky a ledky... je toho tady o tom dost, ale stejne se pokazdy najde nekdo, kdo se necha zblbnout a jde hlavou proti zdi. Nic proti...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-03-2018 v 10:35 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 20

240 chlapec udělá jak nic.. ale mokrýho !

Old Post 13-03-2018 v 15:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od LinChi
240 chlapec udělá jak nic.. ale mokrýho !


Se 100gramovou miskou možná 😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-03-2018 v 17:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 22

no tak kluci,nechte ho pri tom.at se ukaze.

Old Post 13-03-2018 v 19:16 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 23

Však jo. Rádi uvidíme co ukáže. Jen zarazí asi každého, jak může byt nekdo tak naivní..co ho k tomu vede že má takové názory? Dit kazdy, kdo si neco pročte a uz o pěstování neco ví, tak nemůže být tak naivní. Samozřejmě je to můj názor a držím palce at z toho dostaneš co nejvíc ;-)

Thomas V.

Old Post 14-03-2018 v 10:22 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 14-03-2018 v 15:20 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 25

Lidi jsou různí a teď uvažujte pokud nastane situace:
klučina chce vydělat nějaké to Euro a objedná levné panely s Číny(samo že když toho vezmeš hodně tak ti dají super cenu),někoho nachytá a ejhle teď zjistí,že šlápl vedle a ty světla stojí za vyliž řiť.
Tak si řekne "co teď?Tady mi leží 20 tis euro a nikdo to nechce,tak musím ukázat,že se všichni pletou a že ty světla jsou dobré"
A jsme u jádra problému.A to,že konopí je u nás nelegální, tudiž nikdo nebude vykřikovat ,že ty světla jsou opravdu špatné.
Udělám na největším Českým a Slovenským webu o pěstování konopí reklamu a to tím,že pojedu sodu 250W a jakmile budu fotit,tak tam prdnu "ten parádní panel s Číny"
Tento článek není myšlen na někoho konkretního ,ale pokud kluci co pod tímto světlem jeli(jsem jeden s nich a 4 kola jsem věřil že to musí být chyba ve mě,protože prodejce mi řekl,že to nahradí 600W HPS 2x300w mars hydro real 2x154W),tak vím na 99%,že takové palice pod tímto světlem mít nikdy nemůžeš.
Co s toho plyne ať si každý udělá obrázek.

Old Post 14-03-2018 v 15:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 26

To co tu pises Fikusy jsou nepodlozena fakta a z mého pohledu se zde již všichni vyjádřili ohledně Marsu a jim podobným svetlum. Je zbytecne zde stále a dokola Browsera napadat, pokud udělá 200+g, rad se mu zde omluvim, to jestli je pěst po celou dobu pod Marsem či ne nezjistime a já nemám důvod nevěřit, to už je na lidech jestli chtějí obdiv i za cenu podvodu.
Stejně tak bych mohl napadat tvůj poslední pěst a zrovna ty jsi ten, který díky svým předešlým komentářům bys mohl byt napadán za nepravdu.
Zdrzte se prosím kritických komentu a nechte Browsera pracovat a přesvědčit nás o tom, ze se mylime.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-03-2018 v 16:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 27

[účet odstraněn]

Old Post 14-03-2018 v 16:22 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 28

L1st3r, pokud umíš číst, tak jsem tam psal, že to nemyslím na nikoho konkrétního. Nic jsem nenapsal na Browser a ani nikoho konkrétního, tak co se ohanis o mém pěstu?
A kritických komentu se zdržovat nehodlám. Je tady pár podvodníků co si honí triko a píšou lež. Proti takovým vždy budu psát negativní komenty.
A proto mě tady někteří lháři nemají rádi, dávají mi negativní karmy a vyhrožují.
Ja je mám u zadku a budu dál pronásledovat lež!!!
To je vše a víc se k tomu vyjadřovat nebudu.
Browser, jed klidně dal, já už se tady ve tvém vlakne vyjadřovat nebudu.

Old Post 14-03-2018 v 17:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 29

...no,hlavne bychom meli vest konstruktivni debatu a pomahat si.
jsme prece komunita a ne nepratele!

Old Post 14-03-2018 v 18:02 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 30

Fikus: jsem rad, ze jsi pochopil, ze o tvé teorie nikdo nestojí, přestaň si hrát na pana spravedlivyho a ukaz to sestikilo, ktery svet neviděl a kterým jsi dosvecoval ty svoje kytky .
Samozřejmě to myslím z prdele a omlouvam se za zasirani vlákna, tot můj poslední příspěvek mimo téma. GL

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 14-03-2018 v 18:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 31

Fikus já už nevím, jestli si děláš srandu nebo jsi regulérní blázen a doufám, že to je sranda, jinak to je na odbornou pomoc.

Old Post 14-03-2018 v 19:30 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 32




[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2018 v 21:49 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2730750 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív