Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

15 Ks Big Bud+ 15 Ks Train Wreck:285w Vero 29 Gen7 + 600w HPS Příspěvek č. 1


Zdravím,tak jsem tu s dalším kolem. Posádku tvoří 15 Ks Big Bud a 15 Ks Train Wreck. Osvětlení je 285w Vero 29 Gen 7 v jednom boxu a v druhém boxu bude klasika 600w HPS . Původně jsem chtěl do obou boxů pouze Train Wreck,ale ten už nebyl na skladě .. Takže si s tím musím poradit jinak,pod Verem bude 15 ks Train Wreck a 1 Big Bud v 6,5 litrových květináčích.Ve vedlejším boxu pod HPS bude 14 ks Big Buda,v 11 litrových květináčích Dneska jsem přivezl klony,přesadil a už si lebedí pod Verem v 0,5 litrových kelímcích Tam budou alespoň týden a pak je rozhodím do finálních květináčů Dnešek mají na rozkoukání a zítra už jedeme první den 18/6.

Old Post 23-02-2018 v 19:50 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 2

sorry prekep, melo to byt tady....dulezita informace pro LEDkare

http://grower.cz/forum/showthread.p...395#post1217395

Good luck in next round

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 03-03-2018 v 06:58 AM

Old Post 03-03-2018 v 06:45 AM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3


Zdravím,tak jsem tady s nějakými informacemi...Kytky držím zatím v kelímcích,už jsou pěkně prokořeněné a zítra nebo v pondělí je zaštípnu..Hodlám je nepřesazovat až do čtvrtka,protože zásadní změnou u tohoto pěstu bude to,že HPS vyměním za stejnou sestavu Vera akorát že tentokrát bez potenciometru,takže bude v každém boxu Vero 29 Gen 7..Po tom co z toho vypadlo při Bubble Gum jsem se rozhodl nechat si postavit ještě jednu aplikaci Chtěl jsem to udělat stejně až po dojetí tohoto kola,ale bude to už při tomhle kole Jsem zvědav jak se bude kytkám dařit

Old Post 03-03-2018 v 09:13 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4


prokořeněný TRW

Old Post 03-03-2018 v 09:15 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5


prokořeněný Big Bud..

Old Post 03-03-2018 v 09:16 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

Trainwreck vyletí o 200% po přepnutí a Pod Verem budeš mít i spodní palice pěkné (pokud tedy nebudeš stříhat spodní větve).
Budeš zastipovat?
Big bud je vynosove parádní. Myslím si, že budeš spokojený.

Old Post 03-03-2018 v 10:10 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 7

Čus,no ano zaštípnout mám v plánu oba dva modely, zítra nebo v pondělí..ve čtvrtek až mi přijde světlo,tak je hned přesadím do finálních květináčů.. nechám ještě tak 5 dní na 18/6 a přepnu je..aby mi to nikam moc nevystřelilo,tak počítám na nějakých 20-25 cm přepnu,ale budu zaštipovat,tak se to snad trošku zabrzdí..😀

Old Post 03-03-2018 v 13:03 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

čau od jaké banky máš ten BigBud?

Old Post 09-03-2018 v 18:02 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

Je to z klonů a matky pochází ze semen od Sensi Seeds..No a ten Trainwreck je z matek od Humboldt seeds..

Old Post 09-03-2018 v 18:24 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10


Zdravím,takže jsem tu s nějakými informacemi,od čtvrtka mám i druhou aplikaci Vera,takže celé kolo pojede jen na Veru..Rozhodl jsem se že každý model bude mít svoje Vero a svůj box Takže v jednom boxu je 15 ks Trainwreck a v druhém boxu 15ks Big Bud..Takže mají úplně stejné podmínky Ještě zítra dostanou růstové hnojivo a od poloviny týdne květové. EC teď držím na růstu 2,2..První fotografie Trainwreck..

Old Post 11-03-2018 v 11:45 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 11


Ještě jedna Trainwreck.

Old Post 11-03-2018 v 11:50 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 12


A teď Big Bud

Old Post 11-03-2018 v 12:25 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13


Ještě jedna Big buda

Old Post 11-03-2018 v 12:27 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 14


ještě jednu hodím,taky big bud

Old Post 11-03-2018 v 12:29 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 15

to bourekk:
cus,prosim te,kolik tam mas tech cipu?4 nebo 5?jde mi o to,kolik wattu dava jednotlivej cip.
diky za info,moc mi to pomuze.
at se dari.

Old Post 11-03-2018 v 18:22 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od eňo ňůňo
to bourekk:
cus,prosim te,kolik tam mas tech cipu?4 nebo 5?jde mi o to,kolik wattu dava jednotlivej cip.
diky za info,moc mi to pomuze.
at se dari.
. 6 čipů+ 18 Cree red,300 w mají čipy a 30w si berou Cree.. dohromady to má 330w,ale jednu sestavu mám slabší, snižuje jí potenciometr o něco..u druhého světla to jede bez potenciometru naplno 😉

Old Post 11-03-2018 v 18:28 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4865750 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív