Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Natural seeds - zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 161

štěstí???..kolego jaký štěstí..dražší semena??a lepší seedbanky??
..dutch passion,šmejd kterej hermí alezou s toho paskvily o jednotnosti se taky nedá mluvit obzvláště známé modely jako blue berry atd.(odjel sem toho od nich moře)
..g.h.s,šmejd opět hermatění každá kytka jiná opět paskvily..obzvláště pak arjanovy haze1,2,3..o kalasnikova ani nemluvim.(taky odjeto hodně)
..barny farm..katastrofa s hermáčema..nicméně jsem jim dal ještě šanci..dostal jsem utopia haze..tak uvidíme..mělo by to bejt mex
ministry of canabis se trochu zlepšili..ale taky vesměs sračka
mužu tady toho vypsat daleko víc...zbytečně...
Super banka je serious seeds..jasně..ale dávat 3500za 10semen?.fakt sorry
..u natural seeds sem vživotě neměl hermáče,paskvily,mutanty a já nevím co ještě..takže nevim jestli se dá mluvit o štěstí...a podle kréda cena/výkon,výnos..je to prostě good a myslim si že lidí kteří se mnou souhlasí je tu dost
obecně jsou na tom podlé mého prostě líp menší seed banky který nabízejí max do 10ti strainů..maj to víc pod kontrolou
..suma sumarum prostě za ty peníze je to po,ěrně kvalitní hulení a že je občas nejednotný je mi uplně jedno, od toho je tu ohýbání a training....asi tak

Old Post 29-01-2018 v 14:30 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 162

Kolik packu semen jsi jel od natural? Ja videl vysledky ze tri..

Pro mne je nejednotnost znamka toho ze si s tim nekdo moc prace nedal.

Serious Seeds jsou super, naprosto potvrzuju. Cena je vysoka, ale vzhledem k tomu ze si to pak muzes naklonovat i docela opravnena..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-01-2018 v 14:54 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od dmtart
štěstí???..kolego jaký štěstí..dražší semena??a lepší seedbanky??
..dutch passion,šmejd kterej hermí alezou s toho paskvily o jednotnosti se taky nedá mluvit obzvláště známé modely jako blue berry atd.(odjel sem toho od nich moře)
..g.h.s,šmejd opět hermatění každá kytka jiná opět paskvily..obzvláště pak arjanovy haze1,2,3..o kalasnikova ani nemluvim.(taky odjeto hodně)
..barny farm..katastrofa s hermáčema..nicméně jsem jim dal ještě šanci..dostal jsem utopia haze..tak uvidíme..mělo by to bejt mex
ministry of canabis se trochu zlepšili..ale taky vesměs sračka
mužu tady toho vypsat daleko víc...zbytečně...
Super banka je serious seeds..jasně..ale dávat 3500za 10semen?.fakt sorry
..u natural seeds sem vživotě neměl hermáče,paskvily,mutanty a já nevím co ještě..takže nevim jestli se dá mluvit o štěstí...a podle kréda cena/výkon,výnos..je to prostě good a myslim si že lidí kteří se mnou souhlasí je tu dost
obecně jsou na tom podlé mého prostě líp menší seed banky který nabízejí max do 10ti strainů..maj to víc pod kontrolou
..suma sumarum prostě za ty peníze je to po,ěrně kvalitní hulení a že je občas nejednotný je mi uplně jedno, od toho je tu ohýbání a training....asi tak
. Přesně jak píšeš,ty co si snaží držet rádoby tradici jako Dutch Passion atd to jsou hrozný nesmysli ty kytky co mi z toho lezli.. radši bych dal těch pár korun naturalu než třeba Dutch Passion nebo ještě větší zlo GHS..a ta klíčivost u Dutch Passion o tom ani nemluvím 😀😀

Old Post 29-01-2018 v 15:10 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 164

Jo ty serious seeds od nich jedu teď Bubble gum z klonů to je pěkný model 😉

Old Post 29-01-2018 v 15:12 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 165

...za mě asi nej nej seed banka...ale ta cena ku..a..!!..:-(..jim zaplatím rád, dávají i záruku dle sériových čísel a pošlou nový semena..lepší ale sehnat matkaře..jinak každý kolo prachy za semena je docela ranec..mám jednoho co jede ak47 a warlock a za dvacet klonů baj vočko 2500..to je rozdíl než 3500 nebo 3000 za 10semen..ale kdo na to má a chce to.. tak naplnit skřín 20ti semenama za šestku..jedině od serious seeds..
..bubblegun sem jel minulý kolo a upozornuju že sem si v květu připadal jak v maďarský továrně na Haribo..neskutečná vůně ovocný žvejkačky dohromady s vonavejma stromečkama..;-))

Old Post 29-01-2018 v 17:02 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 166

..je mi líto že to musím říct ale už si lidi dost stěžujou i na sensi seeds..což mě dost mrzí protože byli celkem v pohodě...stejně tak malinká španělská sweet seeds..jel sem je léta..sweet chees,black jack,s.a.d..leč i oni už podlehli komerčnímu pohledu na věc..
..a kdysi poměrně slušný buldog seeds už sou na tom dneska podobně jako ferari..bohatnou na klíčenkách a tričkách a šlechtění 'dle mpho' už je ben okrajová záležitost..protože těd chrlej samý sračky..měl jsem od nich kdysi zamatkovaný diesel a byla to šupa..ted?z 10ti semen 6×hermouš...hrůza..uff sem se nák rozepsal

Old Post 29-01-2018 v 17:11 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pchn
Nový Člen

Karma uživatele pchn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 167

dojem ze semen od natural, ať už jsou původem odkudkoliv, je super... mám odjeto somango, chocolope, chronic a ak - klíčivost 100%, průběh pěstování v pohodě, bez paskvilů, hermáčů atp... sklizeň lehce nadprůměrná (na moje poměry ...pod 750 cca 0,5kg sušiny). S ohledem na předchozí příspěvky musim dodat, že co model to stejný kytky, opravdu jsem nezaznamenal patrnější rozdíly. Namrskal jsem z toho pár klonů, který ve skleníku udělaly super práci. V půlce října daly hromadu pěknejch tvrdejch palic. Teď mám v boxech "novinku" rosenthal bud, sweet orange, vdovu, jack x ak, amnesii a znovu ak a chronic. Na začátku 5. týdne květnu vypadaj solidně, obalený paličkama. Jediná amnesia stagnuje a na začátku 5. týdne květu začíná "nasazovat" malinký paličky. Suma sumarum: natural seeds spokojenost vevnitrř i venku

Old Post 28-02-2018 v 16:18 PM
pchn je offline   Profil uživatele pchn   Find more posts by pchn   Foto galerie člena pchn   Click here to Send pchn a Private Message   Add pchn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 168

Natural seeds je jak fair seeds, nikdy nevies naco natrafis , stalo sa mi to pri blueberry a shaman

Old Post 01-03-2018 v 21:42 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 169

citace:
Původní příspěvek od AlbertWesker
Natural seeds je jak fair seeds, nikdy nevies naco natrafis , stalo sa mi to pri blueberry a shaman
. Počkej, počkej,to sis asi spletl banky ne?Natural Seeds nemá v nabídce Shaman,Shamana dělají Dutch Passion 😀

Old Post 01-03-2018 v 23:52 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskor1
Stálý Člen

Karma uživatele Piskor1 - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 170

Natural poměr/cena super- tak i klíčivost.

Take it easy :->

Old Post 02-03-2018 v 07:00 AM
Piskor1 je offline   Profil uživatele Piskor1   Find more posts by Piskor1   Foto galerie člena Piskor1   Click here to Send Piskor1 a Private Message   Add Piskor1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 171

U Natural Seeds mě zarazila jejich velmi nízká cená, měl jsem možnost jet jen asi dva jejich fem. modely, s automatama od této banky zkušenost nemám, ale pro mě velké překvapení. Skoro všehny rostliny stejná stavba, nádherně se větví a nemají tendenci k hermení ani kryplení, v květu nádherné kompaktní palice které jsem u mnohem dražších bank někdy bohužel neviděl podle jejich recenzí a ceny

Old Post 09-03-2018 v 17:20 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 172

Ja se chystám tedka od pondělí rozjed 4 × ed rozenthal a 4× super skank od natural seeds indoor takže kdo bude chtít bude moci sledovati jak to pojede a co to přinese

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 10-03-2018 v 00:11 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maksix
Stálý Člen

Karma uživatele maksix - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 173

Zdravíčko chlapy zkoušely jste někdo ty feminizované fast verze? Dík

Old Post 10-03-2018 v 18:02 PM
maksix je offline   Profil uživatele maksix   Find more posts by maksix   Foto galerie člena maksix   Click here to Send maksix a Private Message   Add maksix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 174

zdar ..mno..fast verzi jsem měl to "štěstí" pěstovat pouze 1krát..Jack 47 fast verze od sweet seeds a to co mi z toho vyrostlo se stavbou 'kytky' ani konopí nepodobalo...řidký mrnavý..přišlo mi to jako takový ty prezenty co rozdávají na cannafestu,od určitý doby tyhle rádoby "dárky"ani nesázim..když sekdysi šlechtili první automatky Lowrider atd. vypadali asitak o stopro.líp než to co vyrostlo z tý Fast verze,,,ale mohl jsem mít jen smůlu

Old Post 11-03-2018 v 06:48 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 175

citace:
Původní příspěvek od maksix
Zdravíčko chlapy zkoušely jste někdo ty feminizované fast verze? Dík
Čau, jelikož je to novinka, tak asi na outdoor ne-zkusim letos venku toho Toxic hulka a Afghan power...tomu Skunk one (Early Skunk x Original Skunk) moc nevěřim, jelikož jsem měl od nich kdysi ten Early skunk a moc early mi nepřipadal-v půlce řijna vůbec nebyl hotovej, tak uvidíme...

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 31-03-2018 v 12:05 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 176

natural seeds..jenom tak pro zajímavost...

Old Post 28-04-2018 v 10:31 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2017 - Crystal Candy zkušenosti - 8 odpovědí
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6107620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív