Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 65

Náznak náznaku, to už by šlo

Old Post 02-03-2018 v 20:52 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 66

Dnes jsem porovnaval aktualni fotky BDS po 7 dnech 12/12 s predeslym pestem BDS a zjistil jsem ze klony jsou dost proti nakvetu ze semen pozadu , protoze tam uz po 7 dnech byl nakvet zretelny tak se obavam ze ty klony pokazde kdyz je jedu (ted podruhe v zivote) tak se mi moc nedari. Rikam si aby to nedopadlo stejne jako s klony Super-skunku od Sensi = 50g.
Je fakt, ze tam tenkrat byly ale smutnice a hnojil sem chcankama tak doufam ze se pletu a nedopadne to stejne smutne.

Ale urcite pozoruju ze z tech semen je vsechno tak nejak lepsi alespon u me v boxu.
( Teda krome usetreneho casu.) Vim ze se mnou nebudou mnozi souhlasit ale u me to tak proste je.

Old Post 04-03-2018 v 12:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 67

Ahoj, po sedmi dnech po přepnutí ti kytka ještě nenakvítá, maximálně tzv ukaže pohlaví

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-03-2018 v 12:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 68


citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, po sedmi dnech po přepnutí ti kytka ještě nenakvítá, maximálně tzv ukaže pohlaví


Ja vim , to uz tu psal pred chvilkou Crazyn a nehadam se.

Rekni mi tedy co je to...na te teto fotce , 7 den 12/12 ze semen?
Co to teda je kdyz to neni nakvet ?
Oba dva vime ze takhle by to pod 18/6 nikdy nevypadalo.
Jak se tomu tedy spravne rika?
Uznavam ze vsechno nevim.

Kazdopadne sem tim chtel ric ze ted tyhle klony jeste takhle vubec po 7 dnech nevypadaj, ze maji spozdeni oproti semenackum.
Nestezoval sem si jen jsem to konstatoval. Semena jsou proste semena.

Old Post 04-03-2018 v 13:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 69

Omyl. Keď pôjdeš viac X z klonov, tak zistíš, že to má mnoho výhod.

Old Post 04-03-2018 v 15:57 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

No, mam 16ks tak jsem na to zvedavy
Doufam ze se ty vyhody ukazou i me

Old Post 04-03-2018 v 16:49 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 71






8.-Den 12/12

Dnes jsem odvetvil vsechny spodni tenke a ktrake vetve a odlistil 1/3 spodku kyticek.
Jak je videt tak led-panel moc neosviti tu prvni radu u vchodu takze moc ty kyti v prvni rade nerostou a pri tom by se mely tahnout spravne za svetlem.
Ctyri rady po ctyrech 11l kvetinacich je vazne hodne na tenhle maly 240w panel.

Premyslim ze sundam i ty kvetove cocky aby to osvitilo krasne cely prostor nebo minimalne budu kazdy den posouvat panel dopredu a dozadu aby alespon obden mely ty predni kyti take dostatek svetla.
Ale spise se priklanim k nazoru odstranit vsechny zbyle cocky, takze bych jel uplne bez cocek.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-03-2018 v 15:58 PM

Old Post 05-03-2018 v 15:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 72

Súhlasím, iné s tým už nenarobíš.
Napriek tomu, že tu Bitir kedysi napísal, že by sa nemalo hýbať kyticami, ja ich prehadzujem a nevidím v tom žiaden problém. V prírode su kytky tiež ožarované pod rôznym uhlom.
Nabudúce daj aspoň menšie kvetináče. Tieto sú zbytočne veĺké kravy, sám to vidíš.
Je zbytočné pestiť stromy so spústou drobných nekonzistentných paličiek s rôznym obsahom aktívnych látok z dôvodu nedostatočnéj expozície Led panelom.
Leješ tam už aj kvetovku?

Old Post 05-03-2018 v 20:51 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 73





Maly update.
Dnes 9.den kvetu se uz konecne utvorilo to na co sem tak netrpelive cekal jen s dvoudennim zpozdenim tak snad bude nakonec vse v poradku.
Dnes posledni postrik Phytaminem.
4ml/1l

Zalivka-Hnojky RO+ kohotkova 50/50% , Bio-grow 1ml/1l ,Bio-bloom 2ml/1l, Top-max-1ml/1l.

Teplota noc-den .....18C , 23C.
Vlhkost..................45-55% .
PH vytok .............. 6,5.

Matka se zda ze to taky da v pohode , jen kdyby se pod tema 50w lepe listila a vetvila.
Mozna sem mohl dat na matku tech 100w.

Tak se mi to libi , vse frci jak ma.


EDIT: Tak me napadlo ,jesli to zpozdeni nemohlo byt zpusobeno tim ze jsem nemel jeste pred prepnutim na 12/12 odlistene a odvetvene ty spodky kyticek takze musely kyti navic pumpovat energii do spodnich vetvi a nemohla se venovat 100% nakvitani.

Naposledy upravil Madical-Strains 06-03-2018 v 11:07 AM

Old Post 06-03-2018 v 10:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74

Ach jo.... a je konec pestu !
Me snad vazne nekdo proklel.
Opet se zlomila ta bocni tycka v tom spoji a stan se zritil a vcucnul se do sebe .
Navic spadl led-panel na kytky a samozrejme ze prestal svitit.

Ja sem fakt smolnik. Bicuje me jedna smula za druhou.
Uz na to vazne nemam nervy , neni mi to proste asi souzeny.

Old Post 08-03-2018 v 15:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 75

blbosť...
svetlo sa opraví, stan tiež...nejaký šmejd to asi bol, keď tie tyčky sa tak lámali,
udrž tu matku, vysaď zvyšné semená a začneš znovu zase u seba, keď už toto náhodou nezachrániš
Hlavu hore!
Nikto a nič Ťa nezastaví!

Old Post 08-03-2018 v 20:05 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 76

Madi má doma špatnou karmu. Pomůže se jen přestěhovat a nebo pozvat nějakého šamana. Je jich tady poslední dobou dost.
A teď vážně : to co se děje madimu, tak to jsem nikdy nezažil.

Old Post 08-03-2018 v 20:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Ahoj, po sedmi dnech po přepnutí ti kytka ještě nenakvítá, maximálně tzv ukaže pohlaví
U mě třeba 8.den jo a není to poprvé.

Old Post 09-03-2018 v 09:34 AM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 78

To prostě nasere... Pěkné rozjetý ale a žádný nepřežily??

Old Post 13-03-2018 v 16:08 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danielsan
Nový Člen

Karma uživatele Danielsan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 79

Hmm

Old Post 15-03-2018 v 19:49 PM
Danielsan je offline   Profil uživatele Danielsan   Find more posts by Danielsan   Foto galerie člena Danielsan   Click here to Send Danielsan a Private Message   Add Danielsan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 80

Ahoj Madi, jak to s tebou vypadá?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 16-03-2018 v 10:32 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7961800 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív