Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » EC metr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

EC metr Příspěvek č. 1

Ahoj, chci se zeptat - poridil jsem si EC metr, nicmene jednotky to ukazuje v us/cm. Na kolik jednotek mam naladit vodu pro hydro, aby odpovidalo treba EC 1.4? Ec metr mam tento https://www.youtube.com/watch?v=cXawe8JNLD8 Dik a at o kvete

Old Post 08-03-2018 v 19:57 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 2

google ti prevede jednotky, napis tam : us/cm to ms/cm, pred us napis jednotku kterou si nameril

Old Post 08-03-2018 v 20:46 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 3

cemu jako nerozumíš? 1400 je 1.4 jestli myslis tohle... ? je to pouze rozdil v radech micro a mili

Old Post 08-03-2018 v 20:50 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 4

Presne tohle jsem chtel vedet, diky moc. Nikde jsem nemohl najit neco v tom smyslu, ze EC1 = 1ms/cm.

Old Post 08-03-2018 v 21:01 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 5

Čau 1.4 Ec je 1400 us/cm a třeba 0.4 Ec je 400 us/cm .
Ps tak mě kolegové předběhli he he 😊

Old Post 08-03-2018 v 21:02 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 6

oznaceni EC je elektricka vodivost kterou meris takze ne EC1 ale EC = 1ms/cm [třeba]

Old Post 08-03-2018 v 21:12 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 7

No ted uz chapu, asi jsem spatne hledal, ale nikde jsem nenasel zapis EC nastavte na hodnotu 1.4 ms/cm. Vsude se psalo jen EC 1.4 a nedarilo se mi najit v jakych jednotkach. Jedno kolo v bubleru jsem odjel naslepo bez meraku, nicmene ted jsem si postavil prutokove NFT z odpadnich 150mm trubek kombinovane z aerem(mlhovaci trysky gardena), tak jsem poridil i PH a EC metr, at to za neco stoji...

Old Post 09-03-2018 v 15:19 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2009 - metrop - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1061130 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív