Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Regulace odtahu jinak
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Regulace odtahu jinak Příspěvek č. 1

Zdravím, moc elektronice nerozumim, sám si zapojim všechno ohledně growu atd, ale na tohle jsem krátkej

Chci regulovat odtah tak, aby při vypnutém světle běžel na nižší výkon a při zapnutem světle na plno.
Klasickej termostat umí buď ventas vypnout nebo zapnout na základě nastavených hodnot. Mám transformatorovou regulaci 1.-5. stupeň.Slo by třeba nějakým rele nebo tak necim realizovat aby při třeba 22°c jel na 1.stupen a při víc jak 26°c na plno? Určitě to někdo už řešil ale nic jsem tu nenašel. Je otrava stahovat denně větrák pred spaním.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 03-05-2017 v 18:34 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 2

Jo tak nad tím jsem taky dumal, s elektrikou jsem na tom podobně. Nakonec jsem pořídil ventilátor NTS 125 RT s regulací otáček 0-max a tepelným čidlem. Nastavím třeba na 25°C a poloviční otáčky, no a při těch 25°C se zapne na maximum a zase naopak. Už pár kol odfuněl a maká i teď, za mne spokojenost. Papírově má stejný parametry jako Vents TT, ale subjektivně je podstatně výkonější a hlučnost je podobná.
http://www.growzone.cz/NTS-TT-125mm...mostat-d368.htm

Old Post 03-05-2017 v 19:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bucket
Nový Člen

Karma uživatele Bucket - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

Stejnou situaci jsme teď řešili vtomto vláknu. Pokud nemáš v plánu koupit ventilátor přímo s termostatem tak si ho pořiď zvlášť. otázka asi 2000kč. Proto jsem radši hned ze startu bral ventilátor i s termostatem, je to mnohem pohodlnější, člověk nastaví hodnoty a nemusí se o to starat.

Old Post 20-12-2017 v 09:14 AM
Bucket je offline   Profil uživatele Bucket   Find more posts by Bucket   Foto galerie člena Bucket   Click here to Send Bucket a Private Message   Add Bucket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 4

Čau,teď rychtuju první skřín,tudíž hledám,čtu,koukám,poslouchám a ptám se,takže se chci jestli je bída když budu mimo sluníčko mít nastavený spínačky na půl hodiny za hodinu a při sluníčku to pojede celou dobu. Nebo se mám řídit jen podle teploty? Co když bude teplota dobrá? tak se to stejně musí měnit dost ne? Díky

Old Post 04-03-2018 v 09:42 AM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

gantis: jo ikdyž bude teplota dobrá tak to chce vzduch točit... kytky musí taky dejchat, ale hlavně kvuli plísnim to neni dobrý.

kwb: https://www.hotchilli.cz/regulatory...pasivni-pritah/ - asi nejlepší řešení, ale levný neni. Jinak odtah s regulací a termostatem jak psal murmur. Ja mam primaklimu - nastaveny na 26, po hodine od rozviceni zacne ficet a v noci vykon zas klesne na tretinu.

Ze by ale byl pres noc nejak tissi se moc rict neda... mozna jen o trochu. Bud jede naplno a dela rambajz proud vzduchu kdyz svitim, nebo v noci zase malinko bzuci samotna regulace toho ventase.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-03-2018 v 10:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od crazyben
gantis: jo ikdyž bude teplota dobrá tak to chce vzduch točit... kytky musí taky dejchat, ale hlavně kvuli plísnim to neni dobrý.

kwb: https://www.hotchilli.cz/regulatory...pasivni-pritah/ - asi nejlepší řešení, ale levný neni. Jinak odtah s regulací a termostatem jak psal murmur. Ja mam primaklimu - nastaveny na 26, po hodine od rozviceni zacne ficet a v noci vykon zas klesne na tretinu.

Ze by ale byl pres noc nejak tissi se moc rict neda... mozna jen o trochu. Bud jede naplno a dela rambajz proud vzduchu kdyz svitim, nebo v noci zase malinko bzuci samotna regulace toho ventase.
A ten ventík teda musí jet furt? nebo stačí půl hodiny spínač třeba? Když bude samozřejmě v poho teplota.

Old Post 04-03-2018 v 12:01 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

tak taky to de takhle spinat, ale idealka to neni

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-03-2018 v 12:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 8

Já mám dvoustupnovej odtáh,ale i ten 1.stupen docela valí bych řekl. Jde mi hlavně o rachot a taky spotřebu 💰 mám skříň s.115cm/h.55cm/v.165cm a v tom bude 400 hps.

Old Post 04-03-2018 v 14:47 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 9


Dvoustupnovou regulaci podle teploty nebo svetla lze vyresit GROWMATEM http://grower.cz/forum/showthread.p...078#post1217078

Old Post 07-03-2018 v 18:43 PM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantis
Stálý Člen

Karma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% PěstitelskáKarma uživatele gantis - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 10

Ty blázne,to je dobrá mašinka.. Popřemýšlím

Old Post 08-03-2018 v 12:07 PM
gantis je offline   Profil uživatele gantis   Find more posts by gantis   Foto galerie člena gantis   Click here to Send gantis a Private Message   Add gantis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 11

nejaky homemade regulator mam aj doma navyse...ked tak pm

Old Post 13-05-2018 v 23:52 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4834810 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív