Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Spider Vero 29,650 Watt,Cannalope haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
prave ze jsem prekvapen vysledkem , za 6000kc mit 931g neni vubec spatne
za jakých 6000??😀😂

Old Post 06-03-2018 v 03:52 AM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 50

fikus napsal: "Jedno kolo mě vyšlo na 6,048 kč", nečteš thread?

Old Post 06-03-2018 v 15:56 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 51

K+ hezky a rychlí pěst

Old Post 06-03-2018 v 17:38 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 52

Dík všem za K+ co mě sledovali.
Tak teď k tomu co tady chci napsat.
Jsou tady někteří jedinci co mě, dalo by se říct nenávidí a vyhrožují mi.
A to jen proto,že se snažím napsat pravdu jak to vidím s mého pohledu.
Někteří borci mi dokonce píšou ,že pokud tady budu dál přispívat,že mě nechají uklidit.Nevím jak to dotyčná osoba myslela,ale za ty roky už mám něco za sebou,tak takový lidé mi můžou oblizat vajca.
Samozdřejmě ,že jsem měl strach uveřejňovat pěst kde jde udělat kolem kilo sušiny,tak proto jsem to nahodil až bylo po všem.
Já se nenechám zlomit a pro ty lidi co si myslí,že mě zastrašily ,tak to byla odpověd!!!
PS: teď si musíte rok počkat než mi budete znova vyhrožovat,protože mám co pálit min do konce roku!!!

Old Post 07-03-2018 v 15:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 53

Jestli ti muzu doporucit,na padli je nejlepsi tohle : https://www.inpest.cz/postriky-prot...AiABEgL7aPD_BwE
Sam jsem s tim kdysi bojoval a od doby co pouzivam tohle nemam zadny padli ani plisne ;-) Jinak hezkej grow.At se dari!

Old Post 07-03-2018 v 18:04 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_Wazowski
Stálý Člen

Karma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% PěstitelskáKarma uživatele Mike_Wazowski - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Dík všem za K+ co mě sledovali.
Tak teď k tomu co tady chci napsat.
Jsou tady někteří jedinci co mě, dalo by se říct nenávidí a vyhrožují mi.
A to jen proto,že se snažím napsat pravdu jak to vidím s mého pohledu.
Někteří borci mi dokonce píšou ,že pokud tady budu dál přispívat,že mě nechají uklidit.Nevím jak to dotyčná osoba myslela,ale za ty roky už mám něco za sebou,tak takový lidé mi můžou oblizat vajca.
Samozdřejmě ,že jsem měl strach uveřejňovat pěst kde jde udělat kolem kilo sušiny,tak proto jsem to nahodil až bylo po všem.
Já se nenechám zlomit a pro ty lidi co si myslí,že mě zastrašily ,tak to byla odpověd!!!
PS: teď si musíte rok počkat než mi budete znova vyhrožovat,protože mám co pálit min do konce roku!!!
To snad ne? Za co tě přesně chtějí uklidit a jak se to dělá?

Old Post 07-03-2018 v 18:27 PM
Mike_Wazowski je offline   Profil uživatele Mike_Wazowski   Find more posts by Mike_Wazowski   Foto galerie člena Mike_Wazowski   Click here to Send Mike_Wazowski a Private Message   Add Mike_Wazowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Bouřekk
za jakých 6000??😀😂
Joo takhle,už chápu

Old Post 07-03-2018 v 18:56 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 56

Mike, to by mě taky zajímalo. Ale ta osoba to tady určitě čte, tak to mi stačí.
Ještě jsem zapomněl připočítat rockwool kostky tj 20x10 Kč a netkanou textilií asi 40-50 Kč.
Nakonec je jedno jestli pěstujete pod hps, led, plazmou nebo clf.
Jde o ten pocit svobody si vypěstovat pár kytek a věřím, že v brzké době proběhne legalizace a každý s nás si bude moc vykutit alespoň pár kytek scela legálně.

Old Post 07-03-2018 v 20:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 57

s legalizaci to nevidim tak eazy, muzes mit v tom pripade pet sestikil a pod jednou lampou jednu kytku ? v usa zvladnou udelat 500g na rostlinu

Old Post 07-03-2018 v 21:00 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 58

500 g na rostlině jsem měl venku. Někdy i 750 g. Indoor průměr pod hps 40 g na kytku. Pod novými led přes 50 g na kytku.
500 g indoor na jednu kytku jsem ještě neviděl(myslím tím umělé osvětlení). Teoreticky by to šlo, kdybys kytku držel 6 měsíců na růstu a prisvicoval s boku abys osvitil spodky, protože kytka by musela mít přes dva metry.
Jenže na co? Ekonomický by jsi pořádně uletět a za tu dobu jdou udělat dvě kola.

Old Post 11-03-2018 v 11:18 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warman1
Nový Člen

Karma uživatele warman1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 59

Proč si vybral zrovna tento led systém? Není lepší objednat system platinum led? https://www.youtube.com/watch?v=-Or5Cx-fjOU . Co jsem koukal tak v hodnocení na zahraničních serverech se umísťuje na prvních pozicích a parametry jsou taky slušný.

Old Post 12-03-2018 v 14:48 PM
warman1 je offline   Profil uživatele warman1   Find more posts by warman1   Foto galerie člena warman1   Click here to Send warman1 a Private Message   Add warman1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 60

podle me cisla nejsou vsechno,muzes se od nich odrazit,ale
pokud s danym typem svetla neumis pracovat,tak je ti to k nicemu.know how je zaklad kamo,bez nej muzes mit.doma.treba supernovu a stejne vypestujes leda prd.
na tom videu to vypada jako pekna bludicka.
svetlo neznam,vyzkouseno nemam,ale nesel bych do toho.

Old Post 12-03-2018 v 15:31 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 61

Na tom videu,to bude dobrá Čína 😀

Old Post 12-03-2018 v 15:46 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 62

warman1, na netu je tisíce videí a měření různými par metry. Vyzkoušel jsem dost druhů led světel a řeknu ti, že Vero 29 + ta jejich kombinace červené je opravdu velmi dobrá.
Takové různé platinia, mazary, ufa atd mají udelanou akorát dobrou marketing reklamu, ale to je vše.
Pokud by jsem chtěl osvětlit prostor větší (v mém případě 1x2 metry), tak bych těch světel potřeboval tak 4.
Pokud člověk trochu počítá a něco má v hlavě, tak mu to docvakne. Pro zbytek lidi jsou tady disko světla.
Polož si otázku? Konopi je rostlina co potřebuje vysokou intenzitu slunečního záření (proto je hps legenda) a myslíš že disko světly tuto intenzitu získáš? Na druhé straně je i důležite světelné spectrum a to právě mají ty disko světla. Takže když budeš mít ve světle kvalitní COB čip co vyzařuje potřebnou sílu fotonů a skloubenou s dobrým světelným spectrem, tak máš dobrý začátek.
Pak už záleží jen na tobě a tvojich znalostech, jestli vyprodukujes zdárný pěst.
Čipy Vero 29 sedmé generace jsou momentálně top a s watazi kolem 400 watt se směle dá konkurovat hps 600 watt. COB čipy jsou i jiné dobre třeba Citizen nebo Cree cxb 3590.
Navíc já už jsem se dost nachytal a do led disko světel jsem investoval přes 100 000kc za celou tu dobu co jsem to testoval, co je nejlepší.
Za druhé, na co budu kupovat světla se zahraničí, když v Česku jsou dvě firmy co vyrábějí špičkové světla světové třídy.
I když s Frynkem někdy nesouhlasím(s účinností čipu), dělá světla s čipy co opravdu fungují a sám vidíš jak to jede pod světly od Ledidealu. (ledideal tam na květ hází ještě ty cree a opravdu to funguje jak má)
Navíc další výhoda je záruka. Je to jen elektronika a zkazit se ti může cokoliv. Pokud se mi něco zkazí, tak to mám do pár dní vyměněno. Teď si vem, že to máš s UK nebo USA. Tak klidně čekáš měsíc. Kdo má pět pohromadě, tak ho hned musí trknout co je pro něho lepší a hlavně co funguje.

Old Post 12-03-2018 v 16:50 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bouřekk
Stálý Člen

Karma uživatele Bouřekk - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 63

Líp bych to nenapsal fíkusy,pod to se můžu podepsat..😉👌👌 já bych na to neměl nervy se někomu takhle rozepisovat,oni si stejně koupí nějaké disko světla protože na videu je to nejlepší..😀

Old Post 12-03-2018 v 17:13 PM
Bouřekk je offline   Profil uživatele Bouřekk   Find more posts by Bouřekk   Foto galerie člena Bouřekk   Click here to Send Bouřekk a Private Message   Add Bouřekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 64

jednim slovem enonuuunooo...

Naposledy upravil eňo ňůňo 13-03-2018 v 17:29 PM

Old Post 12-03-2018 v 17:46 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2021 - Eleven Roses / Cannalope Haze - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5650800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív