Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Je matkárna legální?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 97

Urcite neni, hlavne ked ich tam je 100ks a 4druhy..

Old Post 01-03-2018 v 21:24 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 98

Údajne v Rakúsku môžete pestiť v záhrade, ale nesmie to prejsť do fáze kvetu! Fáza kvetu je nelegálna. :-)
KKs, to je sila toto, ak to je pravda!...

Old Post 01-03-2018 v 21:54 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od odo
Údajne v Rakúsku môžete pestiť v záhrade, ale nesmie to prejsť do fáze kvetu! Fáza kvetu je nelegálna. :-)
KKs, to je sila toto, ak to je pravda!...



Jednoho času sem v Rakousku žil, čistá dezinformace, bez urážky.

Čus.

Old Post 07-03-2018 v 13:49 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 100

Ako potom funguju obchody s klonmi ako napr flowery fields?

Old Post 07-03-2018 v 14:33 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od blazini
Ako potom funguju obchody s klonmi ako napr flowery fields?


Mnoho lidí je špatně informováno ohledně současných platných zákonů České republiky týkajících se konopí, natožpak Rakouska

Nejen na tvůj dotaz odpovím ve 3 bodech:

1) Hledat
2) Efektivně zpracovat
3) Ověřit

Nejúčinnější cesta..


PS: Já to nevím. Když najdeš něco kloudného, máš ode mě karmu.


K tématu: MATKÁRNA na území ČR samozřejmě NELEGÁL.


cheers

Naposledy upravil The OG 07-03-2018 v 17:04 PM

Old Post 07-03-2018 v 16:25 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 102

https://www.dopemagazine.com/austri...illegal-flower/

https://www.leafly.com/news/politic...lone-superstore

Old Post 07-03-2018 v 16:43 PM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterJozef
Stálý Člen

Karma uživatele PeterJozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 103

[účet odstraněn]

Old Post 28-05-2018 v 15:32 PM
PeterJozef je offline   Profil uživatele PeterJozef   Find more posts by PeterJozef   Foto galerie člena PeterJozef   Click here to Send PeterJozef a Private Message   Add PeterJozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duki
Stálý Člen

Karma uživatele Duki - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 104

Ano, řeší se to. Každý klon je brán jako dospělá rostlina, zákon to nějak nerozlišuje. Takže nakonec to je možná i horší než mít pár rostlin, které chceš pak sklidit (pokud u tebe nenajdou vzduchotěsné sáčky, váhu a sušené).

V obou případech když přesáhneš 5 rostlin tak to je trestný čin.

Don´t get rekt

Old Post 30-05-2018 v 08:37 AM
Duki je offline   Profil uživatele Duki   Find more posts by Duki   Foto galerie člena Duki   Click here to Send Duki a Private Message   Add Duki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 105

I teď po 2 letech je to takhle bráno jak tady píše "Duki"? To se mi zdá přehnaný aby jeden malinkej klon byl chápán jako dospělá rostlina... Vždyť z ní ani nemůžou naměřit THC... Vždyť to může být technické konopi i když není ale kdo to potvrdí? Policie to asi nemůže dopestovat, nebo jo? Jak to teda je, trochu tenhle systém nechápu... Kupuju klony tady už několik let a nikdy mi zadnej matkar nerekl, že by z toho měl třeba nejakej problém...

Old Post 14-07-2020 v 22:12 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 106

Podle mě je to výroba, takže je to z pohledu zákona jedno pokud naměří víc jak 0.3 %.
Třeba jen neřekl :-)
Napiš poslancům,
https://www.legalizace.cz/legalizac...lovte-poslance/

Old Post 16-07-2020 v 06:49 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 107

To jo ale oni mohou dělat testy jen z palic a ty v matkarne nenajdou

Old Post 19-07-2020 v 17:30 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 108

Zdroj ? Našel jsem nějakou EU normu a to že ji PČR neimplementovala. Ale možná starý info.

Old Post 19-07-2020 v 20:27 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 109

Podle me je to tak nějak napůl, když budu brát, ze ty co tu píšou o těch vrcholkach kytek, s tím, ze to je v nějakém zákoně (nejsem právník) a zároveň je tu zákon, jak píše chobot, tak teda co z toho platí? Samo jen pokud obě tyto veci jsou zákonem podložené. Já až takhle zákony neznám, ale rad bych věděl, jak by to teda soud posoudil, kdyby byly oba tyto zákony platné? Kdyžtak dík za vysvětlení. Jinak já osobně myslím, ze legální to není, už jen proto, ze i ta matka bude mít víc, než těch 0,3...........23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 19-07-2020 v 21:17 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 110

NE není.
Zbytečná polemika

Old Post 19-07-2020 v 22:49 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 111

Dnes mam za sebou prvni soud, za pestovani matecnich rostlin a rizku a naslednou distribuci, realne mi hrozi 8-12let, takze legalni to fakt neni, moje klony 10-15cm obsahovali 2,76% THC…tez jsem si myslel, ze je to legalni a ze maji pod 0,3%

Old Post 10-01-2022 v 19:24 PM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 112

Já mám dotaz k sazenicím. Sazenice THC ještě neobsahují, že? Jde mi o to, co by se stalo, kdyby mi vtrhli benga domu a já tam měl třeba 10 sazenic s tím, že bych si jich vybral 4-5 podle toho jak rostou prvních 14 dní a jak jsou silné a ostatní bych vyhodil. Jde o to, že pokud sazenice neobsahuje THC, mohl bych jich mít logicky klidně těch 10, ne?

Old Post 03-09-2022 v 17:44 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2009 - bude konopí legální??? - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7797500 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív