Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopný olej v tobolkách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Oznámkujte nápad jako ve škole
Výborný
Chvalitebný
Dobrý
Dostatečný
Nedostatečný
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Konopný olej v tobolkách Příspěvek č. 1


Ahoj všichni,

Jako nehulič a lehký odpůrce alkoholu jsem neustále uvažoval nad tím jak do sebe dostat jednoduše konopí aniž bych musel hulit, pít extrahované konopí v alkoholu či trpět nechutný olivo-konopný olej na lžičce.
Moje sladké konopné alkoholové extrakty měly velký úspěch ale příprava a konzumace na veřejných místech byla velmi složitá.
Olivový olej je velmi dobrá metoda ale doposavať byla konzumace omezena pouze na domov. Navíc ta nechuť k polykání hnusného oleje byla velká.
Vapík je sice fajn ale to taky člověk musí ven z hospody a to se mi taky kolikrát nechce.

Napadla mě vcelku elegantní metoda, jak do sebe dostat THC nebo CBD konopný olej kdekoliv, kdykoliv a hlavně diskrétně.
Stačí koupit prázdné želatinové tobolky a do nich nakapat olivový olej a tobolku následně zavřít. Olej tobolku naštěstí nerozpouští, takže vydrží určitě pár dnů.
Zatím nejdéle mi vydržela tobolka tři dny na stole a vypadala stále stejně...než ji kolega zblajznul:).

Můj olivokonopný olej na jednu tobolku pomalinku, pozvolna stav zesiluje asi 1-2h a pak asi další 3h udržuje konstantí fajný relaxivní pocity. Následně to pomalu vyprchává. Člověk je celkem dost "zhulený" ale pořád jsem byl chopný cokoliv dělat.
Zkoušel jsem to dvakrát a pokaždé ještě následující ráno jsem cítěl malé opojení.
Z toho mi vychází krásná vlastnost pro lidi co trpí nějakou nemocí či bolestmi. V mém případě jsou účinky několikahodinové.
Testovací kolegové dostali tento týden po jedné piluli a uvidím pak jaký to na ně mělo vliv.
Jeden kolega to už zkusil včera, velmi zkušený hulič, a říkal, že snad ještě nikdy si neužil hudbu jako s mojí pilulí. Stav měl i u něj velmi dlouhý a velmi příjemný průbeh.

Olej jsem dělal tak, že jsem vzal hodně palic a rozmixoval jsem je.
Následně jsem to v horkovzdušné troubě na 130°C (teplota podle mě kolísá mezi 120-140°C) dekarboxyloval asi 10minut a pak jsem to nasypal do lahve s extra olivovým olejem.
Láhev jsem pak následně zahříval ve vodní lázni asi 2x4h. Nic jsem nefiltroval, rozmixované paličky jsem v oleji nechal pač ničemu nevadí jelikož stejně ten bordel bude v tobolce:).

Výhody vidím v tom, že se to dá celkem dost dobře dávkovat, když si člověk předem zjistí jaký vliv má jedna tobolka.
Tobolek můžu mít u sebe v malé malinkaté krabičce desítky a tím i desítkám lidem udělat hezký den.
Vypadá to jako lék, můžu to mít v krabičce na léky a nikoho to ani nenapadne co to ve skutečnosti je.
Má to mnohahodinové účinky. Nemocní lidé, kteří vyžadují co nejdelší účinky, to jistě uvítají.
Podle mého je to nejzdravější aplikace konopí co mě napadá. Vaporizace je taky fajn ale tam při zahřívání taky vznikají určité látky, které nejsou pro tělo moc fajn.
Jednoduché na výrobu a vstupní náklady jsou minimální - Olivový olej + želatinové tobolky = +-500kč => radosti na měsíce;).
Rychlá aplikace, stačí tobolku spolknout, zapít a čekat.
Není třeba baterky na vapík, není třeba zapalovač, není třeba cokoliv péct a podobně. Stačí si předem připravit olej a nachystat pilule a užít kdykoliv je třeba.
Určitě to má ještě nějaké výhody ale už mě nic nenapadá:D

Nevýhoda je, že na účinek si člověk musí chvíli počkat. Za hodinu člověk začíná pociťovat pomalé najíždění radostí:).

Je to zdravé, učinné, diskrétní, levné, .... je to prostě super:).

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-03-2018 v 09:05 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Re: Konopný olej v tobolkách Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Člověk je celkem dost "zhulený"
Z toho mi vychází krásná vlastnost pro lidi co trpí nějakou nemocí či bolestmi.
Nemocní lidé, kteří vyžadují co nejdelší účinky, to jistě uvítají.



Ahoj .
Jsem taky nehulic konopi.
Uzivam z duvodu lecby a momenalne jen jako prevenci proti chripce , bolestem atd. jako konopny caj nebo v kokosovem konopnem panenskem oleji.
Mel sem totiz cca pred rokem uplne stejny napad jen jsem pouzil jako nosic kokosovy panensky olej.

Napad je to urcite dobry pro tu situaci kdy je clovek momentalne mimo domov, nebo kvuli prijemejsimu polykani a hlavne kvuli diskretnosti a nenapadnosti.

Kazdopadne je velky otaznik zda je to opravdu tak vhodne i pro lecbu pacientu ?

Znam jen dva hulice kamose a ti davaji prednost huleni pred aplikaci v tobolkach s olejem protoze udajne jim jde hlavne o rychly nastup a zaroven ten samotny ritual koureni , i kdyz puvodne tobolkami byli nadseni a ohromeni castecne odlisnymi ucinky , ted preferuji susinu nez tobolky.
Alespon takhle me to zduvodnili.

Znam ale osobne mnoho lidi kteri se konopim jen leci.
A muzu te rict ze ani jeden z nich netouzi po psychoaktivnich ucincich dokonce se jich i obavaji a snazi se jim striktne vyhybat.
Verim ze te to sem do vlakna potvrdi vice lidi nez jen ja.
Tim nechci rict ze neexistuje zadny nemocny clovek ktery se chce konopim lecit a zaroven zhulit.

Takze olej v tobolkach je urcite dobry napad ale pro lecbu beznych nemocnych lidi urcite bez te dekarboxylace nebo CBD strainy.

Ja si ted nechavam vyrobit FS a z toho pak rektalni cipky a chci vyzkouset.
Udajne i s dekarboxylaci to nema ty klasicke psychoaktivni ucinky, jelikoz to nejde pres travici trakt a jatra, nastup po 10-15 min, pacienti popisuji skoro ve vsech pripadech jen hrejivy prijemny pocit a hluboky relax.
V mrazaku to vydrzi veky tak je to dobry mit pripraveny pro vsechny pripady, kdyby nahodou neco.

EDIT:

Tady je jeden z mnoha receptu jak to vyrobit ty tobolky ale je to urceno predevsim pro pacienty hulice , takze ja osobne rozhodne bez te dekarboxylace.

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...-konopne-kapsle

Naposledy upravil Madical-Strains 07-03-2018 v 11:34 AM

Old Post 07-03-2018 v 10:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

No vidíš, objevil jsem už objevené.

Každopádně jsem chtěl nastínit ten princip. Každý si může ty kapsle naplnit čím chce. Kolega, který má problém s vysokým tlakem, si ode mě vzal 2kg technického konopí (finola a fedora myslím) a už si vytváří oliváč z techniky a tento týden bude plnit tobolky a užívat.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-03-2018 v 12:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 4

navod z vlakna pana jasse (hodim to sem, nech to tu je pokope)
http://grower.cz/forum/showthread....429#post1211429

Old Post 07-03-2018 v 13:27 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Ted jsem se zrovna docetl ze se do toho jeste patri pridat lecithin ktery udajne nastup ucinku znacne urychly a zesili. Pomaha vstrebavat do tela THC a dalsi ucinne latky.

Old Post 07-03-2018 v 19:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2017 - konopný olej - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3241430 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív