Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Snizujici se ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Hydroponie Snizujici se ph Příspěvek č. 1

Zdravím, nevím proč ale v zásobníku na vodu u Hydra se mi stále snižuje Ph..

Neví někdo cim to může být?

Hledal jsem tady slovní spojení ale bohužel jsem nic nenašel.

Zalivka je stará 16dni a stále musím dolevat odstatou vodu.

Používané hnojivo advanced hydroponics.

V nádrži že vzduchovac na akvaristiku.

Old Post 04-03-2018 v 16:37 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 2

pouzij ph+, kdyz ti ph neklesne pod 5 tak bych to neresil

Old Post 04-03-2018 v 18:19 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 3

Upravuješ tu odstátou vodu, když doléváš ?

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 04-03-2018 v 21:55 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 4

každy den dolevám cca 10litru odstáté vody s neupravenym PH (cca 7.2).
druhý den to zase klesne z 5.4 třeba na 5.1 a třetí den už tam mam 4.9..

nemohu donekonečna dolévat protože kytky tolik nechlastají v poměru co dolevám a vana není bezedná.. začlo to z ničeho nic a jediné co jsem začal dával navíc je Heavy Bud PRO od croteku.

Old Post 05-03-2018 v 11:04 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 5

samozřejmě po zjištění této situace jsem heavy bud přestal dávat.

zkusím vyměnit celou zálivku protože se mi to opravdu nezdá a dávat každý den PH+ mi přijde nesmysl.. rád bych zjistil jádro problému.

Old Post 05-03-2018 v 11:11 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

Rekni nam vic o svem setupu.. hydro? jake medium?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 05-03-2018 v 12:21 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od carlos
Rekni nam vic o svem setupu.. hydro? jake medium?




Hydro Drip system, médium hydroton keramzit.

Old Post 06-03-2018 v 21:53 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8

Jestli jsi pufroval ten keramzit, tak zkus komplet vymenit vodu. Taky se mi to tedka delo a po vymene uz ok

Old Post 07-03-2018 v 03:07 AM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 9

řekni jaké máš ec? viděl bych to, že bude vysokééééé. popřípadě pošli fotku a dej podrobnější info

Old Post 08-03-2018 v 18:01 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 10

Ec 1.5 nyní měsíc do sklizně.
Jinak po výměně zalivky problém zmizel

Old Post 09-03-2018 v 22:37 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 11


Takhle vypadají teď. (Vyndaval jsem je z důvodu výměny zalivky)

Old Post 10-03-2018 v 11:55 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 12

pekny sisky, jak mas nastavene cykly zalevani ?

Old Post 10-03-2018 v 13:57 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 13

Říkal jsi že zalivku máš starou 16dní. Lepší měnit jednou týdně s upraveným Ph. Pak taky záleží na rezervoaru zalivky,čím míň,tím to víc lítá. Osobně mám 50l se zalivkou,měním týdně a Ph se hne minimálně.

Old Post 10-03-2018 v 14:20 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 14

Jo,jedu taky drip system a medium mám též hydroton. Hnojim Metropem + boostery. Po každém kole,šoupnu hydroton do trouby a mám zlatej klid. Pak to letí jako z vody 😁😉

Old Post 10-03-2018 v 14:25 PM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
pekny sisky, jak mas nastavene cykly zalevani ?


Hele nastavené to mám vselijak... 😂
Prostě nepravidelně... třeba to jede 40min pak se to vypne na 10 pak to třeba jede 30 minut atd..

Hnojiva celá řada od advanced hydroponics
K tomu teď heavy bud od kroteku a Buď candy od advanced nutrients.

Je to moje první pěstování a vůbec nic jsem o tom nevěděl.

Old Post 11-03-2018 v 11:41 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 16

Jinak hnojiva davkuji od oka.. řídím se hlavně podle EC metru.

Old Post 11-03-2018 v 11:43 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4517480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív