Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cob-Led 242w, BDS- II , Organic.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 49

No , tak ja se snazim pest popisovat pravdive a objektivne a povazoval jsem to za dulezty uvezt do vlakna uz jen z toho duvodu ze kdykoliv se muze cokoliv stat (nebo-li posrat) , abyste na to byli pripraveni a nebyla vina za nejakou chybu na me.
No kazdopadne , ted me volal silene zdeseny kamos ...a zdeloval mi co se ted u nich stalo...
No ale kdyz myslite ze to nemam tak do detailu rozvadet tak se tedy zdrzim podrobnosti, no.

Old Post 01-03-2018 v 19:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 50

no nikdo nerikal ze to nemas rozvadet

ale sam musis uznat ze je to docela kovbojka a nemyslim to ve zlym

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 19:35 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 51

Ja to taky nemyslím špatne vole jen to per do nás

Old Post 01-03-2018 v 19:51 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52

Kovbojka, no nevim ale na mou dusi ze se me tohle vsechno proste deje.
A verte tomu ze nic nezvelicuju jen abych tu nekoho snad pobavil.

No dobre, uz to dokoncim kdyz jsem to nakousnul....
Kamos vola , docela zdesenej ze mu solubydlici rekl ze zalozej tady na Groweru vlakno a ze se tu budou radit , zkratka aby neco v pestu nepokazili .

Docela me to na chvilku pobavilo kdyz jsem si predstavil ze by tu zalozil ten jeho spolubydlici vlakno a ze by tu simultalne a nezavisle na sobe probihaly dve vlakna o stejnych neboli totoznych kytkach.
Jenze pak jsem si uvedomil mozne nalsedky ...tak jsem na kamose apeloval aby ho od toho napadu hodne rychle odradil.
Snad se mu to podari.

Old Post 01-03-2018 v 19:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 53



at ho zlaka treba na naky zahranicni forko
tady by si to dal driv nebo pozdeji dohromady kdyz by procet tohle vlakno.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 20:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 54

No , spis bych to tipoval ze by mu nejakej dobrak s kterym jsem se tu nekdy nepohodl poslal PM a provaril by to a on by ten box a vsechno mohl klidne jednoduse prevezt do jineho bytu. On totiz pronajima 3 byty a co je jeste horsi bohuzel je to sef myho kamose ,dela u nej a jeste u nej za prachy bydli.
Nechapu jak se z toho pak kamos vyvlikne z tech lzi az box z bytu zmizi.

Old Post 01-03-2018 v 20:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 55

Ahoj, no nevím teda, mít takový problémy, tak to seknu, podržím max tu matku a rozjel bych po rekonstrukci bytu nové kolo v klidu doma 😉 je to blbý, ale takhle se ti do toho bude 2 měsíce někdo srát, ty nebudeš mít klidné spaní a nakonec ti to ještě někdo jiný pokosí 😉 život je boj. Držím palce

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-03-2018 v 04:41 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Je to vazne neprijmna situace, dnes po probuzeni sem mel takovy divny pocit jako bych uz o vse prisel.
Nemuzu tam prijit kdy chci a hlavne mam trochu obavy aby na me neco nakonec oba dva neusili. Kamos neni az zas takovy svatousek.

Pitre to udelat nemuzu protoze ta matka je nejaka spatna , zkusim ji nafotit.
Moc se mi nepovedla. Orezaval sem koreny podle navodu na bonsaj matku a to je asi ta pricina, je bleda a ma svesene listy.
Nastesti mam od BDS jeste pet seminek.

Cely box hned jak polevi mrazy pristi tyden prevezu domu.
Jsem z toho nervozni kdyz to nemam pod kontrolou.

Old Post 02-03-2018 v 07:45 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 57

Naprosto s Pitr90 súhlasím!
Určite sa povenuj tej matke. Chvíľu to potrvá, než sa zas rozbehne, ale bude to rýchlejšie, než ísť zase zo semien. Nafigu ale je, že tam prepli tú periodu na 12h, tak fakt neviem.
nemůžeš sem postnúť odkaz na popis metody tej bonsaj matky???

Old Post 02-03-2018 v 11:08 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

Odo- tady to je...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39649

Ted pro me prijel kamos, tak jedeme k nemu.
Tak to alespon nafotim tu matku.

Old Post 02-03-2018 v 15:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 59

Madi, upřímně se mi ten tvůj kámoš nezdá 😉 hlavně pro tvůj klid bych se z toho pokusil vybruslit a rozjel to znovu. Matku vem, až do bude možné, domů a věnuj se jí s pečlivostí tobě vlastní 😉 konopí je plevel 😉😁
Jinak co účinky BDS? Už máš vyzkoušené?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-03-2018 v 18:16 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 60





5.Den 12/12

Ani nevim presne ktery je to den na kvetu jelikoz si nejsem jisty kolik dni to bylo zpet na rustu.
Nejaky naznak nakvetani tam je.
V rychlosti jsem zapichal pripravene tycky , vyskou si nejsem vubec jisty, tretina kytek se dotyka oka a 2/3 jeste nedosahly vysky oka, doufam ze behem 7-10 dnu dorostou az k oku.

Zalivku jsem delal vcera .
Bio-bizz-Bio-grow 1ml/1l , Bio-bloom-1ml/1l, Top-max 1ml/1l.
Teplota je pres den i noc skoro totozna jako to bylo u me.
Den-23C ,noc-18-19 C
PH vytoku 6,5.

Vse vypada v poradku ale v soku kyti zrejme trochu urcite budou, pocitam s tim ze bude mensi vaha ale zas je tam 16 kousku tak 200 by tam byt nakonec doufam mohlo .
Uz je to na prevoz docela vysoky, ty zadni kytky, poporostlo to vse od prevozu cca 10-15 cm.
Neni to skoda sekat ?

Hned vkladam do dalsiho prispevku fotky te jedne matky.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-03-2018 v 19:24 PM

Old Post 02-03-2018 v 19:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 61




Takze matka...

Matku jsem dnes prevezl autem domu abych o ni mohl lepe pecovat !
Maka je slaba po orezani korenu v pondeli.
Ted sem ji hnojil 2ml -Bio-grow /1l, 3ml- Root-juice /1l .
Mozna hnojeni do hliny je chyba kdyz ma urizle koreny, nevim.
Mozna sem ji mel pohnojit radeji tim Fish-mixem na listy.

Svetle zelene listy, myslim ze neprijima ziviny , mirne svesene uz je mela i u nej, neni to tedka z prevozu.
Celkove si myslim ze sem to i spatne stipal , vubec mi to nepripada jako podle Bonsai matky z toho vlakna.
Co vy na to?

Old Post 02-03-2018 v 19:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 62

"Nejaky naznak nakvetani tam je"

To určitě ne , to ještě kytka ani neví,že má kvést.. náznak nakvétání začne v druhém týdnu šéfe

Old Post 02-03-2018 v 19:31 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od crazyn
"Nejaky naznak nakvetani tam je"

To určitě ne , to ještě kytka ani neví,že má kvést.. náznak nakvétání začne v druhém týdnu šéfe


No ale naznak naznaku nakvetani uz trosicku jo.
Spis sem cekal nejake reakce k te radoby matce.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-03-2018 v 20:18 PM

Old Post 02-03-2018 v 19:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 64

KKs moc pekne rozbehnuté. S tými tyčkami to vyzerá dosť dobre. Dobrý nápad s tými okami. Docela ma to mrzí, že tak pekne rozbehnuté kolo musíš takto improvizovať.
Tie korene si podľa mňa orezal zbytočne, Kytka bola ešte mladá.
Myslím, že zaliať hnojkou čerstvo presadenú kytku s obrezanými koreňmi bola docela veľká chyba. Postrek by bol zbytočný. Mal si zaliať Root juice, alebo čistú vodu, kým sa korene spamatajú a znovu rozrastú. Může to chvlu trvať, kým sa tam začnú tvoriť nové výhonky.
Držím palce, aby sa to spamatalo!

Old Post 02-03-2018 v 20:00 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3701190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív