Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vybereme hnojivo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Vybereme hnojivo? Příspěvek č. 1

Ahoj, měl jsem AH a rád bych změnu, přijde mi, že chuťově to není dobrý, všechno chutná skoro podobně (hnusně) a občas lehce zaškrábe.

Pojedu kokos.

Přemýšlím nad:

BioCanna - 3800Kč

Canna - 3950Kč

JiB - 3500Kč

Bio Bizz - 4730 Kč Tady třeba nechápu, proč je u stater packu ten nejdražší HEAVEN jen 0,25L, když podle tabulek je ho potřeba víc, než těch ostatních, který jsou po litru... :/

AH pro srovnání vyšlo na 2600 Kč

Jaký máte zkušenosti a jak moc jsou důležitý ty nesmyslně předražený boostery? Výnos je samozřejmě důležitý, ale jde mi hodně o chuť. (samozřejmě se to pokouším vždy nepodělat při sušení, protože to je snad nejdůležitější faktor na chuť). Ty hnojiva jsou nějaký pěkně drahý, počítám pro 10 kytek (cca 1,5l na kytku a zálivka obden nebo dva, podle toho, jak to bude vysychat).

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 01-03-2018 v 19:51 PM

Old Post 01-03-2018 v 19:35 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Siel by som do biobizz alebo biocanna. Pri ostatnych mi pride ze je to jedno.
S biobizzom som siel len grow a bloom v lightmixe a bolo to v poriadku.

Old Post 01-03-2018 v 19:51 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Můžu se tě zeptat proč pojedeš kokos když ho chceš zalívat jako hlínu? To jeď rovnou hlínu.

Old Post 01-03-2018 v 19:52 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 4

Výnos dobrý a chuť taky?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-03-2018 v 19:52 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Heaven je podle mě uplně zbytečnej stejně jako alg.a.mic, activeru sem ani nekupoval. To sou podle mě uplný zbytečnosti. Booster je top-max. Jo ten je taky předraženej. Bez něj sem to nezkoušel, ale prej to taky jde.

Mě biobizz vyhovoval.
grow/fishmix
bloom
a topmax podle mě bohatě stačí

než utrácet za heaven atp. tak bych radši zvážil postřik leafcoat

Teď jedu biocanna (bez kořeňáku, od semena) a taky spoko. Jen to mam v hlíně. Jo a ta biocanna se o trošičku víc ředí. Jako žádnej závratnej rozdíl, ale přecejen ve výsledku pak biocanna vydrží o trochu dýl než to spotřebuješ.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 19:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 6

Ten kokos je pohodlnější, spousta lidí to tak dělá, nevidim v tom úplně problém... Já to takhle dělal 2 kola a všechno v pohodě. Dokonce poslední grow dopadl lehce nad 1g/w

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-03-2018 v 19:53 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 7

Díky za informace, budu zvažovat.... Osobně mě taky láká to bio, jako BioCanna a BioBizz.. Jen nevim, jak to pojede v kokosu.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-03-2018 v 19:55 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Legy
Výnos dobrý a chuť taky?


výnos možná o fousek horší, ale osobně myslim že to nepoznáš. Ale já těžko můžu soudit já jedu jen hlínu... salámy ti porostou i v ní ale. Spíš to možná pokvete o nějakej den dýl než v coco. A musíš proplachovat fakt poctivě, pak mi z hlíny chutná.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 19:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

Ty jo, co to mas za ceny? To budou stromy? Ten starter pack od Jidb stoji okolo 11kil a me osobně vždy vyšlo víc jak na kolo. Ted se snažím o organiku a používám do substrátu supermix od plagronu, na si 150l substrátu ani ne 2l a 0,25 guanokalongu a cca 1l bloom a 0,5l grow od biobizzu na kolo (24 ks 6l kvetniku). To dělá i s vermikompostem cca 1000,-/kolo. Organika ma na chuť opravdu velkej vliv, byl jsem velice překvapen, ale nevím jak dobře by to fungovalo v čistým kokosu, spis nefungovalo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 01-03-2018 v 20:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

Nene, je to dobře spočítaný, ale počítám kompletní sadu vždy.. Když máš dát podle tabulek 40 ml na 10 litrů, což je jedna zálivka a já spočítal cca 500 litrů zálivky na květ, tak to jsou prostě 2 litry hnojek (potažmo boosterů) a když tě litr stojí 1200, máš to 2400 Kč jen za jednu složku... :/ Ostatní jsou pak podstatně levnější, ale stejně to skáče po stovkách...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-03-2018 v 20:11 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

no ja taky myslim ze to nebude tak hrozny... biocanna koupil sem za 1200 (1600 by byl komplet s rhizotonicem, nejmensi flasky) a jedno kolo + mi neco taky zbylo. (Grow jedu druhy a vydrzi i treti nejspis, ona ta hlina chvili vydrzi bez niceho narozdil od kokosu)

Zalejvam ob den a ve finale stejne davam o neco min nez tabulkove a semtam proleju i jen cistou vodou. + 15-20 dni flush nakonec. 2 litry bych na 4 kola mel urco. V hline.. u kokosu asi bude treba zalejvat castejc

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-03-2018 v 20:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 12

Naposledy jsem zkousel Plagron coco a+b + enzymes + green sensation a musim rict ze jsem byl mile prekvapen nejen chuti,vzhledem i vynosem.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 01-03-2018 v 20:51 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 13

Díky za další info. Netuším, co udělá bio hnojivo v kokosu, možná bych to měl zkusit a udělat na to schválně vlákno..
Nicméně je zajímavý, že si Plagron chválíš, já na něj čítám jen špatný recenze.. :/

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-03-2018 v 21:26 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 14

No vidim tam hlavně jeden problém. ...... na kokos jsou speciální hnojiva na "kokos" ....... jelikož kokos absorbuje vápník a hořčík a pak hrozí deficit těchto prvků ...... takže třeba doplňovat navíc ...... treba Cal-Mag ........ u hnojiv na kokos je těchto prvků v hnojivu víc právě kvůli tomuto problému 😉

Pokud se pletu, tak me prosim opravte .......

Old Post 01-03-2018 v 22:24 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 15

Celkem dobrou zkušenost z poslední doby mám s řadou bcuzz ATA nrg, kde jsem použil pouze growth-c, flower-c, alga-c a poslední čtyři týdny biobloombastic, který sem měl zadax jako vzorek z cannafestu. Ale asi by to nebylo úplně ok podle mě v čistém kokosu, resp. výrobce doporučuje hlínu. Je možné, že v mixu 50/50 to bude fungovat. Já jel lightmix a spokojenost. Stejnou řadu má i ghe organix dvě flašky na růst a květ, bez boosteru, ale s tím sem zaleval pouze rajčata a papriky na zahradě. A není to nikterak drahé.

Old Post 02-03-2018 v 06:23 AM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Legy
Díky za další info. Netuším, co udělá bio hnojivo v kokosu, možná bych to měl zkusit a udělat na to schválně vlákno..
Nicméně je zajímavý, že si Plagron chválíš, já na něj čítám jen špatný recenze.. :/

Taky jsem cetl jen negativa ale kamos mel navic litrove flasky prave coco a +b tak jsem to snim vymenil za flasku jidb B,dokoupil jsem enzymy a booster a mel jsem g /w a chut v pohode,cista bez skrabani..je fakt ale ze jsem proplachoval asi14 dnu.
V indoor galerii prispevek c.819 a 820 jsou ty kytky kdybys chtel mrknout.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-03-2018 v 06:46 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2007 - OBM hnojivo - 16 odpovědí
01-04-2004 - nebezpečné hnojivo? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0652450 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív