Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x1000W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

2x1000W Příspěvek č. 1

Ahoj Groweři. rozjel jsem jsi novou boudičku.
Výbava: Osvětlení Gavita 1000, STÍNIDLO WAVEFLECTOR XXL, Sunmaster Mh 1000W, na květ Sunmaster 1000W Hps.
Ventilace: PRIMA KLIMA PK160O Odtah, PRIMA KLIMA PK125L přítah, 2 prostorové ventilátory,
Květináče 11l, Substrát kokos
Hnojiva: Metrop, Power triwer, Blombastic, na postřik v době růstu- Plagron Vita race, Plagron Vita start,Biobizz Fish mix
Osazenstvo: Critical jack Dinafem vlastní selekce 55ks.
Tak a jdem na to. At to roste.

Old Post 04-02-2018 v 07:14 AM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2



Critical Jack

Old Post 04-02-2018 v 07:22 AM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 3

Tak to jsem zvědav jak se dostaneš k zadním kytkám.

Old Post 04-02-2018 v 10:19 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4

Tak nevím, ale nepřijde mi, že by se tyhle hnojky hodili do kokosu. Ale možná to máš už odzkoušený

Old Post 04-02-2018 v 11:25 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 5

Čau, hele jednak bych ty kytky zalil, kokos by měl být skoro pořád prolitej..
Za druhý 55 kytek je zbytečně moc, měl bys už teda pomalu přepínat..
Za třetí když používáš Metrop, žádný jiný sračky tam nelej, akorát tomu uškodíš..
Za další to stínidlo rozhodně neni Wawe XXL, kup si lepší a dej ho vejš, jinak se ti krajní kytky vytáhnou až ke stropu kvůli nedostatku světla..
A jako poslední připomínku nechápu, proč jsi neinvestoval do automatický závlahy, takhle se z toho po.....

2x1000W znamená, že máš jednu na růst a jednu na květ? Na jaký pěstuješ ploše?

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 04-02-2018 v 12:27 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 6

Právě, že ty ostatní "sračky", ještě do kokosu jsou v pohodě. Metrop ale v kokosu moc dobrý není, aspoň teda za mě a za kámoše nic moc zkušenosti.

A ten kokos vypadá, že je suchý jen na stranách

Old Post 04-02-2018 v 13:03 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 7

Nazdar dravci, Metrop jedu az několik let a naprostá spokojenost. Kokos je na tom jak napsal BrooT. Ta skřín má rozměry 3,75mx1,5x2,2m a proto jsou tam dvě 1000W. Ty kytičky mají víšku do dvaceti cm. Přepínam při výšce třicet až čtyřicet cm. Záleží na odrůdě. To svítidlo co je na fotce není určitě WaweXXL, ale Gavita 1000W. Jo a když jsi spočítáte květináče na obou fotkách tak ten počet tam je. Zalívam nejraději ručně, po mnoha mechanických a hydro systémech. Už věřím jen svoji ruce Věřce Chytilce.

Old Post 04-02-2018 v 16:25 PM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 8

Pravej českej komercial

And I'm stoned!

Old Post 04-02-2018 v 17:12 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Právě, že ty ostatní "sračky", ještě do kokosu jsou v pohodě. Metrop ale v kokosu moc dobrý není, aspoň teda za mě a za kámoše nic moc zkušenosti.

A ten kokos vypadá, že je suchý jen na stranách


Ono namíchat Metrop správně není žádná prdel, chce to míchat aspoň 100l naráz abys trefil poměr složek, je to hodně koncentrovaný, míchá se to po kapkách.. Neznám lepší hnojivo, když do toho ale začneš míchat jiný "boostery" rozhodíš tim poměr NPK.. Vitamín C je taky zdravej, ale nesmíš se ho předávkovat..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 04-02-2018 v 20:11 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 10

Je uplně jedno jestli to mícháš v 100l nebo 10l , když zaléváš růčo... Stačí mít dobrou pipetu, a správně měřit.

Old Post 05-02-2018 v 20:03 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Je uplně jedno jestli to mícháš v 100l nebo 10l , když zaléváš růčo... Stačí mít dobrou pipetu, a správně měřit.


Tak proto máš s Metropem asi špatné zkušenosti.. Taky je potřeba dodržovat pořadí složek podle návodu, když to tam leješ..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 08-02-2018 v 06:58 AM

Old Post 08-02-2018 v 06:29 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od fiste


Tak proto máš s Metropem asi špatné zkušenosti.. Taky je potřeba dodržovat pořadí složek podle návodu, když to tam leješ..


Jasný. Když máš větší množství roztoku tak se tam lépe drží PH. Návod jsem dodržoval. Měl jsem nádrž na 20 litrů. Je to možný, že díky tomu, že jsem měl "jen" 20 litrů, jsem stím neměl tak dobré zkušenosti. Na druhou stranu podle mě by hnojiva měli fungovat (když upravíš dávkování) stejně jak ve 100l jako v 10l . Jako jede právě Canna/JIDB.

Že jsem mohl udělat chybu já, to nezapírám, jak řikám ,je to moje zkušenost. Někomu můžou vyhovovat

Old Post 08-02-2018 v 10:23 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 13





Ahoj Groveři. Celkem nestíhám. Tady je moje boudička. Přeplá na květ 17.2.

Old Post 25-02-2018 v 06:05 AM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 14

Pěkný klády takové bych potřeboval na zimu :-)

Old Post 01-03-2018 v 11:51 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od BRooT


Jasný. Když máš větší množství roztoku tak se tam lépe drží PH. Návod jsem dodržoval. Měl jsem nádrž na 20 litrů. Je to možný, že díky tomu, že jsem měl "jen" 20 litrů, jsem stím neměl tak dobré zkušenosti. Na druhou stranu podle mě by hnojiva měli fungovat (když upravíš dávkování) stejně jak ve 100l jako v 10l . Jako jede právě Canna/JIDB.

Že jsem mohl udělat chybu já, to nezapírám, jak řikám ,je to moje zkušenost. Někomu můžou vyhovovat

Když jsem si chtěl koupit metropy v Gshopu a konzultoval to s prodejcem,bylo mi doporučeno že pokud nedělám aspoň 100l roztoku,tak je to škoda peněz a byla mi doporučena canna pro mých 10l denně.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 01-03-2018 v 12:05 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyuzenyspek
Stálý Člen

Karma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% PěstitelskáKarma uživatele vyuzenyspek - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 16

Tak snad používáš měřáky ne? Metrop namícháš i na pět litrů když potřebuješ. Tak jsem začínal já. Momentálně leji na 20l a 40l žádný problém.

Old Post 03-03-2018 v 06:24 AM
vyuzenyspek je offline   Profil uživatele vyuzenyspek   Find more posts by vyuzenyspek   Foto galerie člena vyuzenyspek   Click here to Send vyuzenyspek a Private Message   Add vyuzenyspek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2019 - 120x120 600W - 18 odpovědí
28-03-2011 - 2x400w - 47 odpovědí
11-10-2011 - 2x600w - 97 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4507730 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív