Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Hydroponie The Palmar od TrikomaSeeds/NFT/JIDB/VERO29 242W Příspěvek č. 1


Tak je tady Páte Kolo
tentokrát sem nakoupil semínka na cannafestu
zvolil sem si Trikoma Seeds z Barcelony
nakoupil sem semínka super cheez a blue berry
a dostal 2x free sample tak sem je dal klíčit a budu připravovat do hydra.. pojedu Jidb jako minule a jen ze dvou semínek v plánu mám menší kytky bez sítě .. tak snad to bude pohodička všechno jak má.. postupně se mužete těšit na další kolo Pana LinChiho tentokrát už jsem v čechácha skřín je dva dny postavená v novém

Old Post 27-02-2018 v 16:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 2

Setup je box Osb desky 120x60x200
TT100 (183m/3 ) 2 stupne odtahu ... ( uz delal teochu kraval tak sem ho rozebral loziska promazal nejakou vecickou co mam z kola na vydlici at to klouze a oduzuje bordel nejaky silicone ve spreji snad a šlape snad lip nez na zacatku .. jak lidi pisou ze ttcko je naprd tak ja sem nadmiru spokojeny
Pachovy filtr mam BlackOps carbon filtr s zivotnosti 24 mesicu 240-360m/3
45cm prumer huricane stojanivy ventilator ( zaveseny na snurce vertikalo)
Rust marshydro 480 II ( 120w ze zdi )
Kvet Spider Vero 29 242w 6. Generace chipz (uz starsi model )
Hnojiva JiDB ( vcetene x)
NFT GroTank 424 ( 45litru ) +michaci cerpadlo + vzduchovaci pumpa + cerpadlo ke korinkum (zaklad)
2x seminko the palmar od trikoma seeds jako free sample nikde o tom nemuzu nic najit tak kdyby nekdo nasel budu vdecnej za jakykoliv info
Ph - ( hodne silnej )
Ph metr
ec metr
Voda z kohoutku (24 h odstata vzdy )

Seminka jsou naklicnene dnes je dam do ggrodanovych kostek a zaleju kosticky ... nejaky tip jak se o ne ted postarat nez budou pripraveny do nft ?

Old Post 28-02-2018 v 07:34 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 3

Otazka ... ma cenu mit vzduchovaci kamen a pumpu v nft ? Z minulych kol vim ze to nema negativni vliv na kytky ale ma to vubec nejak prinos pro kytky ? Nebo si tec par wattu ze zdi mohu usetrit ?

Old Post 28-02-2018 v 08:20 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 4

Grodanový kostičky v misce s vodou Ph 5,3 vodu sem vylil kostičky trošku vymačkal at jsou jen mokrý ... dal do misky dal do nich vyklíčený semínka a zakryl sáčkem... tentokrát mam fakt velký kostky grodanu a v celým hydru pojedu jen dvě semínka.. tak snad budu mít štěstí a kytky budou co nejvíce podobný ' počítám s tím že vegetaci s oblibou protáhnu.. proto jen dvě semínka.. abych zase nepřerostl jako vždy..

Old Post 28-02-2018 v 12:51 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Zdravím, mohl bys nafotit box? Jak jsi vyřešil dveře a jejich zatěsnění? Dno máš přímo na zemi nebo na soklu?Přemýšlím o podobném boxu, tak bych se když tak inspiroval 😉
Dík

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-02-2018 v 14:11 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 6

Jop mam tady plovoucí podlahy takže box mam poskladaný na zemi a nasledně sem ho podložil jen pár kusy pásů desky aby byla dvířka boxu výš než podlaha .
zbytek boxu mužeš okoukat v mem odkazu v podpisu moje skříň !!! (4tý odkaz ) vytunil sem to páskama těsnění kolem dveří takovýmj tím do Oken ve tvaru P přídal sem klasický skřínkový magnet a udělal easy box s pantem za páýr kč z obi

Old Post 28-02-2018 v 18:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 7


4 ty den od vlozeni seminek do kapesniku na vykliceni presunuto do grodanovych kostek
Vypadame momentalne takhle

Old Post 01-03-2018 v 08:30 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 8


Tak mam dotaz jak nejlip vyplnit prostor vrchniho dilu nft .. napadlo me ty kostky dat takhle resim problem s koreny aby mely dost prostoru kazdou kytkou mam v planu vyplnit pulku prostoru skrine

Old Post 02-03-2018 v 16:26 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Ahoj, asi tomu tolik nerozumím, ale zajímá mě- to jsi ty semena položil do díry v té velké kostce? Nejsou určené na vložení menších kostek? A nebylo by i lepší semena dát do malých kostek a pak po zakoření do těchto velkých?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-03-2018 v 18:29 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 10

Myslim ze zakoreni i v tehle kostkach zatim vypadaji zdrave .... v ubrousku v sacku sem naklicil seminko a po trech dnech sem ti dal do kosticky .... zacnu na to svitit a za par dni pridam kryci desku kostky jsou mokre od namoceni jen voda ph 5.3 ....

edit měl bych brzy přidat i kořenový stimulatorek od Jidb bych řekl nejspíš Micro složky

Naposledy upravil LinChi 02-03-2018 v 20:50 PM

Old Post 02-03-2018 v 19:29 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 11



Tak kořínek prorazil kostičku a už se dere k vodě jež jednou za čas proteče NFTčkem

otočily se kytičky za světlem.. momentálně první den 18/6 panel marshydro cca 60cm na květinkami za pár dní příjde vrchní kryt na nft tak budu moct konečně panel krapet snížit a začít wegetační fázi.. uz popáté tak konečně to hydro trefím jak chci

Old Post 03-03-2018 v 09:29 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 12

Nft pouští 15/45 min. on/off
ec 0,4 přidal sem 1ml woodoo juice na litr vody.. ph 5,3 tak uvidíme co kořínky
Zatím ještě váhám jestli pojedu jidb nebo An.. k ankům bych dokupoval hodně složek jsem rozmazlenec.. tak asi raději jidb nemám ted prachy

Old Post 03-03-2018 v 18:08 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 13

Nazdárek,
Hele to ph jsi upravoval kyselinou???
Oni totiž mají na tech flaskach všude napsané ph perfect formulá a já jedu jidb v kokosu=ph 5,9
Na Vánoce jsem dostal z jednoho GS dárek za odběry něco od AN, nějaké cukry na chuť a větší nakvět, tak jsem to nalil do 2L vody a abych srazil ph na 5,9 tak jsem tam musel nalít asi tak 5-10 ml ty kyseliny,protože to neslo za nic srazit,tak jsem to vylil, to jsem tam nalít nemohl, myslíš si, že můžu lit jednou vodu s temi cukry třeba s ph 7,8 a pak třikrát vodu s jidb upravenou na 5,9???
Kdyby někdo věděl, za radu budu vděčný, je mi lito to vylit...
Jinak za kolo dojete toho tutana k+,pěkně sepsane, foto sušiny i gramáž taky luxusní

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 03-03-2018 v 18:25 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 14


Mam ph- z gs dam dva mililitry na 25 litru vody a ph mam dole .. ani canna ani jidb ani an mi nedrzi ph tak jak maj takze upravuji vzdycky upravuju at se deje co se deje canna sice drzi +/- ph a an taky ale ne na hodnotě ktere bych chtěl a tak stejne je lepsi si hodnotu doupravit k obrazu svemu

Podle me neni dobry michat an hnojky s jidb .. jestli chhces experimentovat tak prosim ale u me s radou nepochodis nikdy sem nemichal dve znacky... jedu ted vodu jen s korenovym stimulem az casem vymenim roztok nahodim jidb

Vzhledem k promoceni kostek sem snizil zalevku v nft na 15 min po rozsviceni a 15 minut v 6 vecer 4 hodiny pred zhasnutim at maji trochu vic sicha v mokrem mokru to neporoste

Old Post 04-03-2018 v 10:37 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 15

No já jsem spíše chtěl vědět,jestli nevis jak funguje to jejich pH perfect. ....protože na úpravu hnojiv mi stačí 4-6 kapek ph- a samotná voda s tím bud candy od AN potřebovala k dosažení ph 5,9 tak 100 násobek kyseliny, tak jsem to vylil,takový mazec tam nemůžu nalít, ale kašlu na to, dam to strejdovi na rajčata, jinak též jedu delší dobu jidb a spokojenost, až na to X, další kolo než to doberu budu lit tak 1/3 doporucene dávky, měj se,at se daří, sleduju

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 04-03-2018 v 12:43 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 16

mě se při stěhovaní to xko rozlilo . bylo špatně zavřené takže toto kolo pojedu bez xka... snad to bude v pohodě .. koukám že tady je plno lidí s tím spokojených

Old Post 04-03-2018 v 12:49 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-06-2018 - Tutankhamon//NFT// JIDB// VERO 29 242W - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4467860 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív