Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x auto Easy bud, růst 150W MH, Květ 240W LED Vero29 3000K
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 33

ahoj, ono si to takhle ke konci květu vytahuje živiny z listů proto by žloutly, ale fialová barva ze zimy, nebo fialový pheno což jsem odpoledne hledal u tohodle modelu a nic jsem nenašel.....ale zas píšeš že to je jen na dvou a těch co jsou nejblíž světla ( kdo zná spojitost ať radí )jinak to máš moc hezký !!

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 25-02-2018 v 18:08 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 34

No s tou fialovou nebo červenou jsem trochu kecal, protože ono je to v této fázi uz v podstatě na všech...... ale hlavně ty vrcholovky ..... u některých i níže...... světlo jsem každopádně radši zvednul (na těch pár dnů)
To že listy žloutnou a usychaji samozřejmě přičítám i tomu že uz to kytky nemaj kde brát a tak se ždímou samy....... nicméně to barvení listů do červena je tuším i právě absence nějakého prvku..... akorat si teď nevzpomenu jakého...... teplota totiž i v noci klesne na maximálně 17-18 stupňů a to pouze u podlahy. Výše je teplota přes 20 stupňů (mám tam více teploměrů a čidel abych měl prehled)

Každopádně jedna kytka uz byla zrala dost, takze jsem ji hodil do tmy a zitra si zahraju na kadeřníka. Diky tomu bude konečně vidět jak je kytka krásně prorostla i hlouběji 😉 . Kytky mam v planu susit vzhuru nohama i s korenama. Co me ale překvapilo bylo jak moc rostl kořenový systém, protože byť je v těch Autopotech dole v květináčích ještě takova "podložka", která by mela bránit růstu kořenů ven z květináče, tak dikybohu že jsou ty květináče zasazený v tej hlubokej "podmisce", která funguje jako rezervoár, protože když jsem z toho tu kytku vytáhl, tak to bylo docela dost zaplněný kořenama. Ještě ze je každej květináč strčenej v tej "ponožce", protoze jinak by se mohly kořeny dostat do středové části s plovákem.

Old Post 25-02-2018 v 20:54 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 35





Tak konečně po několika hodinách kadeřničení hotovo!

Plný ruce pryskyřice, všude listí, ucpaný nůžky a hlavně pocit spokojenosti...... byť teda nejsem zrovna dobrej kadeřník, protože nevim, který listy odstranit a ktery nechat...... odstranil jsem tedy ty největší, protože ty jsou jasný. ...... ale pak je tam spousta takovejch ani malejch ani velkejch..... tak jsem prostě ustřih co šlo...... ale když jsem viděl ze je na listu více pryskyřice, tak jsem ho nechal.

Nicméně mě překvapilo kolik toho nakonec na kytce bylo 😀 ...... ale co ...... fotky řeknou více .....

Nejdříve fotky před zástřihem ......

Old Post 26-02-2018 v 21:17 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 36




A teď nějaké foto po 😉

Old Post 26-02-2018 v 21:22 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 37




A dále. .....

Old Post 26-02-2018 v 21:24 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 38


A jeden rozostřený detail kořenového balu ...... nechápu k čemu je kořenový stimulátor. ..... protoze původně jsem si řekl ze vyklepu hlínu a budu sušit s kořenama..... po 20-ti minutovém snažení jsem toho nechal, protoze to nemělo žádnou cenu ...... Mission impossible 😂.....

Tak jsem tedy zvedav na ty zbylé 3, ale tuta vypadá jako asi nejlepší 😉 ...... zatim .....

Old Post 26-02-2018 v 21:32 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 39




A další kytka konečně po 2 hodinách ostříhaná 😉 ...... musim teda říct zeme to moc nebavi. ..... nedovedu si představit ze tech kytek mam treba 20 ..... to abych si vzal dovolenou 😂 ...... aspoň jsem konečně pochopil na co je ten trimmer ......
Nicméně zitra to uz snad bude konečně hotovo a budu pouze susit ...... a proto můžete pomalu začít tipovat kolik toho bude ze všech 4 kytek ...... i když co to kecam ..... s tim by bylo vhodno počkat az na závěr 😉

Old Post 28-02-2018 v 22:05 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 40

Mohlo by tam být 260 g

Old Post 01-03-2018 v 04:56 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 41




A dnes 3. kousek ..... myslel jsem ze zvládnu obě 2 posledni, ale byl jsem dlouho v praci, takze si tu poslední necham ve tmě na sobotu ...... nicméně ta první pěkně schne a i se "trochu" zmenšila ..... ale tvrdá teda je!

A tady jsou nějaká fota ......

Old Post 01-03-2018 v 21:46 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koudelnik213
Nový Člen

Karma uživatele Koudelnik213 - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 42

palek je tam dost, tak tipuju ze vsech 4.kytek- 323g

Old Post 02-03-2018 v 19:42 PM
Koudelnik213 je offline   Profil uživatele Koudelnik213   Find more posts by Koudelnik213   Foto galerie člena Koudelnik213   Click here to Send Koudelnik213 a Private Message   Add Koudelnik213 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomidrevo
Stálý Člen

Karma uživatele Lomidrevo - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 43

230G K+

Old Post 03-03-2018 v 15:50 PM
Lomidrevo je offline   Profil uživatele Lomidrevo   Find more posts by Lomidrevo   Foto galerie člena Lomidrevo   Click here to Send Lomidrevo a Private Message   Add Lomidrevo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 44

Super to maš ....tipuji 250g

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 03-03-2018 v 19:30 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 45




A konečně ta poslední a nejvyšší. ..... vypadá zároveň ze je toho na ni nejmíň. ...... no ukáže až finální vážení kde je budu vážit hezky jednu po druhé...... a zatim se mi hezky suší zavěšené v boxu ...... a uz nechávám klíčit další semena (2x big bud xxl, 1x big bud, 1x black domina), ale jediny co mě zatim po nekolika dnech vylezlo jsou ty 2 xxl big budy ...... pokud tamty seminka nevzejdou, tak tam dam jen ty 2 kytky a zastrihovanim vyrobím vícero vrcholů a ty pak roztaham po celým boxu .......
Škoda ze tu v Plzeňským kraji neni někdo s klonama ...... rád bych to trochu doplnil 😉

Old Post 03-03-2018 v 23:58 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 46

311g tam sice asi neni, ale já ti je přej ua tak si je tipnu

Old Post 04-03-2018 v 14:26 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 47


A jedna fotka ze sušatória 😉

Old Post 04-03-2018 v 20:43 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 48

no trochu mě už bolí za krkem tak tipuju 235 gramců, ale rozhodně přeju daleko víc ! jinak moc pěkný salámky, radost pohledět.

uděláš pak i finální report ?

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 05-03-2018 v 09:32 AM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2018 - 4x auto Easy bud, růst 150WMH, květ 240W LED Vero29 3000K - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7377740 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív