Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » První výsledky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

První výsledky Příspěvek č. 1


Zdravím, tak z 25 kytek mi zbylo 14.

Jedná se o moje první hydro a pěstování vůbec.

První chyba kterou jsem udělal bylo že kostky vaty jsem nechal na povrchnu a nezahrabal do keramzitu což si vybralo svojí daň s neůspěchem jsem počítal a bral jsem to sportovně.
nyní jsou kytky třetí týden ve fázy květu a vypadá to docela zajímavě i když nevím co je to za model.

Hnojivo celá řada od advanced hydroponics a nyní ještě přilevám heavy bud od Groteku ( podle prodejce stereoid na palice)

Ph mi kolísalo a chvilku mu trvalo než jsem se naučil zakladní věc že čím víc vody tím stálejší PH..

Ale primárně jsem ho držel na 5.9


Co se týče EC tak v této fázy květu mám 1.7 v jedné vaně a v druhé vaně kde kytičky nejsou tak velké mám 1.3.

Přidávám fotky co mi to vlastně vyrostlo a budu rád za nějaký názor.

Old Post 25-02-2018 v 18:25 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

další Příspěvek č. 2

dalši

Old Post 25-02-2018 v 18:27 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 3

.

Old Post 25-02-2018 v 18:32 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 4


Další fotky

Old Post 25-02-2018 v 18:34 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 5


jde mi to odesílat jen po jednom..

Old Post 25-02-2018 v 18:36 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6


zase jedna

Old Post 25-02-2018 v 18:37 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

Jestli to dobře chápu maš nadripované 5,7L květníky s hydrotonem a systém je recirkulační. Problém bych vyděl v tom že se ne rovnoměrně zalije roztokem spíš to jen proteče. Chtělo by to udělat spíš Ebb & Flow zaplavovou vanu na ty 5,7 a nebo do nich dát místo hydrotonu kokos.

Old Post 25-02-2018 v 19:44 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od krasus
Jestli to dobře chápu maš nadripované 5,7L květníky s hydrotonem a systém je recirkulační. Problém bych vyděl v tom že se ne rovnoměrně zalije roztokem spíš to jen proteče. Chtělo by to udělat spíš Ebb & Flow zaplavovou vanu na ty 5,7 a nebo do nich dát místo hydrotonu kokos.


Omlouvám se ale pojmům až tolik nerozumím..
pod květinačema je velka vana na 60l a z té vany je pomocí čerpadla a kapilár rozváděna voda do květinačů a pak samozřejmě znovu zteče do té vany.

Old Post 25-02-2018 v 20:21 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od krasus
Jestli to dobře chápu maš nadripované 5,7L květníky s hydrotonem a systém je recirkulační. Problém bych vyděl v tom že se ne rovnoměrně zalije roztokem spíš to jen proteče. Chtělo by to udělat spíš Ebb & Flow zaplavovou vanu na ty 5,7 a nebo do nich dát místo hydrotonu kokos.




Jinak ted kytičky vypadají celkem zdravě v té první vaně, a palice bobtnají..

Old Post 25-02-2018 v 20:25 PM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 10

Niektoré hydrotony dvíhajú Ph, tak bacha, lebo sú aj také, čo sú určené na dekoračné účely a menej vhodné do hydra. Je nutné hydroton pred použitím do hydrosystému otestovať kvapkou kyseliny.
Nenapísal si žiadne podrobnosti. Kedy si prepínal, ideš klony, aké veľké nádoby, svetlo ...???atď
Osobne som pri hnojkách za používanie len 1 rady od 1 výrobcu
Myslím, že tam budeš mať slušné pálky a nie moc roboty s trimovaním. Čoskoro bude treba asi zvážiť použitie podperných tyčí.

Old Post 26-02-2018 v 08:41 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marly
Stálý Člen

Karma uživatele Marly - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od odo
Niektoré hydrotony dvíhajú Ph, tak bacha, lebo sú aj také, čo sú určené na dekoračné účely a menej vhodné do hydra. Je nutné hydroton pred použitím do hydrosystému otestovať kvapkou kyseliny.
Nenapísal si žiadne podrobnosti. Kedy si prepínal, ideš klony, aké veľké nádoby, svetlo ...???atď
Osobne som pri hnojkách za používanie len 1 rady od 1 výrobcu
Myslím, že tam budeš mať slušné pálky a nie moc roboty s trimovaním. Čoskoro bude treba asi zvážiť použitie podperných tyčí.


koupil jsem celkem kvalitní keramzit podle prodejce v growshopu.
přepínal jsem po 4 týdnech cca 30cm výška kytek.
2x 60 litrové nádoby

Dostal jsem řízky od známého

600w žárovka .


a otázka.. co je to trimování?

Old Post 26-02-2018 v 10:04 AM
Marly je offline   Profil uživatele Marly   Find more posts by Marly   Foto galerie člena Marly   Click here to Send Marly a Private Message   Add Marly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

trimovanie - pracné odstranňovanie zelenej listovej hmoty pred, alebo po sušení.

Old Post 26-02-2018 v 12:28 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 13

Jakýkoli keramitz od jakýhokoli výrobce, by jsi měl stejně propláchnout vodou s upraveným PH na požadovanou hodnotu aspoň 2-3x než to použiješ.

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 04-03-2018 v 22:07 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-12-2018 - První výsledky - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5317460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív