Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 161

preventivně i tu skříň vypodložit?

Old Post 02-02-2018 v 11:32 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 162

To asi ne spíš jen dovnitř, už tak je to s těma vetracima mřížka jak pěst na oko

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-02-2018 v 13:14 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 163




14. den 12/12

Up bude spíš o fotkách, tak nějak krom toho, že to pěkně roste, není co dodat. Kytičky jsou stále jen na vodě a zatím to vypadá, že ještě nějakou dobu nebude potřeba dohnojovat. Velikost rostlin je v průměru 50 cm, až na dva kousky, ty byly menší už jako řízky a krom Agenta, ten je celkově menší a tolik se nevytahuje, takže jej budu muset ještě vypodložit. Zatím mezi rostlinama nejsou žádné zásadní rozdíly, takže bude rozhodovat kvalita květenství.
Na příští selekci jsem objednával od sensi seeds California indica, chci něco rychlejšího a tak nějak se mi tento kříženec líbil. Bohužel z finančních důvodů jsem byl nucen vzít pouze 10ks, takže to nebude opět nic extra. Díky vytvoření dalšího prostoru, bude po této selekci vybrán nějakej zajimavější strain a minimálně z 20 kusů.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-02-2018 v 18:56 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 164




20. den 12/12

Zatím vše v cajku, holky rostou a je za náma třetí týden bez přihnojování. Sem tam nějakej spodní list žloutne, ale to bude spíše nedostatkem světla, celkově jsou rostlinky pěkně zelené a nic jim neschází. Růst se snad již zastavil, nyní jsou v průměru na 60 cm, u agenta je to tak 45cm. Začínají se formovat paličky, není to žádnej fofr, věřím, že se teprve předvedou, mají před sebou ještě min. 5 týdnů (údajně 55-65 dní květu).
Příští víkend půjdou pod kudlu poslední kousky Diesla a udělá se prostor, tak je trochu přeskládám, aby se světlo dostalo i ke spodním paličkám. Kytky mají celkem poskrovnu listů a nejsou moc velké, takže by mohly být kvalitní i spodky. Celkem mě zaujala vůně stonků, je taková nakyslá, zemitá a celkem dost ja cejtit po mentolu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-02-2018 v 19:42 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 165






27. den 12/12

Fotky jsou ze včerejška, tak jak jsem plánoval, šel pod kudlu diesel. Asi by nevadilo, kdyby ještě tejden pobyl pod lampou, ale chtěl jsem udělat prostor. Dieslové pheno má poněkud větší pálky a v SOGU se za něj člověk nemusí stydět. Na to, že šel z pod úsporky přímo pod šestikilo a po celou dobu (62 dní) nebyl zalíván ničím jiným než čistou vodou, nevypadá vůbec zle.
Co se týče zbytku, trochu jsem podcenil výživu a asi jsem měl již začátkem tejdne přinojit, asi od středy začaly holky celkem světlat a já zbytečně ještě čekal, takže agent, kterej je celkem žravej trochu zežloutnul. Naložil jsem jim v pátek fishmix (4ml/l) a dnes dostaly do zálivky 3ml/l grow a 4ml/l bloom. Phena 2-5 jsou hodně stejný co se stavby týče, rozdíly jsou spíš ve velikosti paliček. Pheno 1 se více tahá, větší rozestupy pater, takový hodně vzdušný, zbytek osazenstva přerostly tak o 15cm.

Foto:

1. pohled na diesel, celek 12ks
2. diesel detail
3. MHK pravá půlka boxu
4. MHK levá půlka, zcela vlevo 4ks agenta
5. skoro celkový pohled

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-02-2018 v 18:59 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 166




35. den 12/12

Všechno roste a není moc co dodat, do zálivky přidávám po 4ml/l grow i bloom, agentovi jsem přidal ještě fishmix. Už se začínají projevovat rozdíly mezi kytkama, vůně zatím nic moc zatím hodně slabá, takže nelze nijak hodnotit. Co se týče paliček, celkově mě připadnou hodně malé, ale může to být tím, že stále porovnávám s kolem, kdy jsem jel big buda a ten měl hodně velké pálky už v 30. dni. Celkem pěkně se rosí, asi nejvíc pheno1, je to ta nejvytahanější bohužel paličky spíš drobnější, největší paličky jsou na phenu4, ovšem zase nejméně orosené. Můj favorit je zatím pheno2, hodně chlupatý a chloupky jsou macatější, orosení a velikost tak nějak mezi.
Jinak v úterý pošta dodala nová semínka a to Michoacan cream od Cannabiogenu, všech deset kousků šlo do krabičky s navlhčenýma papírovýma ubrouskama a na 48h na bojler ( nápad mé drahé polovičky a musím uznat, že super), po 48h 9kousků naklíčených (1cm klíčky), jeden nepraskl. Ve čtvrtek večer zasazeny do lightmixu a přesunuty do matkárny, dnes je 8 kousků nad zemí, 1 bude asi zítra a poslední, teprve vyklíčil (nedalo mi to a lehce jsem to prohrabal ).
Na další kolo už mám řízky v předpěstu a bude to opět Mad head kush, Agent orange a OG widow (pravděpodobně pouze 2 holky z 10 semen).

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-02-2018 v 19:43 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 167

Aké máš aktuálne teploty?

Old Post 26-02-2018 v 09:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 168

Čau, mám nastaveny termostaty takže v matkarne to nejde pod 21°C a v boxu při světle tak 23 a za tmy nastaveny na min. 19°C. To 80w topidlo neresim a na primotop v boxu mám merak a za kolo a pul si to vzalo asi 80kWh což není taková tragedie.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-02-2018 v 10:20 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 169






54. den 12/12

Menší up, aby bylo vidět, že se něco děje. Kytičkám se to krátí a můj plán je příští tejden kosa. Agent se mě moc líbí, vzrůstem malá, ale samej květ, pěkně orosený a vůně příjemná po sladkých citrusech. Mad kush mě trochu zklamal co se týče velikosti květů, dle informací by měl být výnos větší, ovšem velikostí se to dá přirovnat k LBK. Spíš menší paličky, ovšem tvrdé a solidně pocukrované. Mentol se z vůně vytratil a je spíše slabší, sladká, zemitá. Jsem zvědavej na účinek, má to být údajně síla. Zatím si nejsem jistej, zda bude mít cenu matkovat, to ukáže až zkouška žehem. Jinak v matkárně už pěkně narůstá Michoacan cream, 10/10 vylezlo a všem se celkem daří, tak snad bude dostatek holek z kterých bude možné vybírat.
Už mi dorazily semínka od Elania (nevím jak to správně skloňovat ) a to:
Gorilla Glue #4 (clone only) x Cocoa Kush
Old Time Moonshine x F13 (Dj Short)
Copalita x Flo
ECSD x Cocoa Kush
F13
takže jak se udělá někde trochu místa, tak začnu, ale nevím čím. Vzhledem k tomu kolik jsem toho četl o GG4, tak asi bude první na řadě.
Foto:
1. celkový pohled
2. detail Agent orangexF13
3. detail Mad head kush
4. všechny creamy
5. Michoacan cream, neskutečně velké listy

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 16-03-2018 v 19:43 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 170

Včera jsem kushe zastipl a dnes jsem to nevydržel a ochutnal. Chuť se moc nedá hodnotit, protože to bylo ještě dost vlhký, ale neurazi ani tak. Ovšem zmastuje to celkem solidne, není to úplně umrtvovak, spis dobrý na relax. Vyberu asi dvě phena a po třech kouskach půjdou příští kolo do finálního výběru, spolu s agentem a dvěma kouskama OG widow.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-03-2018 v 19:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 171





Tu je mamina GSC S1 pheno 2

Old Post 21-03-2018 v 16:37 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 172


ECSD mati (gang bang s dvoma Cocoa Kush samcama)

Old Post 21-03-2018 v 16:38 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 173





A ECSD x Cocoa Kush vysledny hybrid

Old Post 21-03-2018 v 16:40 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 174

Pěkné, snad budu mít aspoň trochu podobne výsledky .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-03-2018 v 17:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 175

Zdar! Však tam máš zajímavý výsledky!!
Teď mi dozrává GG x cocoa kush a je supr!Sladká,kaková šmakovina a kdybych jí dal víc prostoru,tak i solidně výnosná.Až bude ready,tak jsem někam hodim foto..
Ať se daří!!

Old Post 21-03-2018 v 19:46 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 176

Nic uzasnyho jsem od tohoto kola nečekal, takže výsledek me celkem mile překvapil. Vynos nebude asi nijak slavnej, salámy to prostě nedělá, spis hromadu menších palicek a bohužel na výsledek bude mít i vliv hodně suchej vzduch, zdechla me zvlhcovacka a zrovna ted tak nějak nemám kese na novou. Relativní vlhkost 30% asi nebude to pravý ořechový, holky hold musejí počkat, mám ted jiný priority, snad po výplatě zbydou nějaký drobaky .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-03-2018 v 20:41 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2446080 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív