Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Která z odrůd venku dozraje? prosim o radu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Dotaz Která z odrůd venku dozraje? prosim o radu. Příspěvek č. 1

Prosím o radu. Mám tu několik odrůd a zajímalo by mně , zda by šla některá ven. Respektive zda vzhledem k delce květu a rychlosti nákvětu s ohledem na delku světla má nektera z níže zmíněných odrůd šanci venku dozrát. Plzeňský kraj.
Tank -vip-seeds.com
Pineaple chunk- barneys farm
red disel - barneys farm
liberty haze- barneys farm
original amnesia- dinafem
mango -seed banka uz neexistuje

seed banky sice uvadeji moznost pestovani většiny techto odrůd venku,ale seed banka ve Spanelsku muže mit podmínky od ČR poněkud odlišné.
diky za rady.

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 25-02-2018 v 17:34 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45493

Old Post 25-02-2018 v 17:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skoroduchodce
Stálý Člen

Karma uživatele skoroduchodce - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 3

dekuji za odkaz. komu se jak dari venku pestovat jine odrudy je vcelku uzitecna informace. bohuzel me zajimaji odrudy , ktere mam doma. u tech bych potreboval odhadnout zda je mohu s nejakou sanci na dozrani vyhodit ven. dekuji

Demokracie je pěkná věc,ale jeden osvícený monarcha by byl požehnáním.

Old Post 25-02-2018 v 19:52 PM
skoroduchodce je offline   Profil uživatele skoroduchodce   Find more posts by skoroduchodce   Foto galerie člena skoroduchodce   Click here to Send skoroduchodce a Private Message   Add skoroduchodce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Re: Která z odrůd venku dozraje? prosim o radu. Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od skoroduchodce
Prosím o radu. Mám tu několik odrůd a zajímalo by mně , zda by šla některá ven. Respektive zda vzhledem k delce květu a rychlosti nákvětu s ohledem na delku světla má nektera z níže zmíněných odrůd šanci venku dozrát. Plzeňský kraj.
Tank -vip-seeds.com
Pineaple chunk- barneys farm
red disel - barneys farm
liberty haze- barneys farm
original amnesia- dinafem
mango -seed banka uz neexistuje

seed banky sice uvadeji moznost pestovani většiny techto odrůd venku,ale seed banka ve Spanelsku muže mit podmínky od ČR poněkud odlišné.
diky za rady.


Zdravím, podle mě docela špatný výběr semen... Odhadem Tank + Liberty Haze by mohl být ke sklizení cca konec října-listopad... Original Amnesia spíš začátek listopadu...

K Mangu ti nic nepovím, když nevím poměr Indica-Sativa ani genetiku....

Red Diesel je 50/50, takže to počítej nějak okolo října, uvidíš sám, ale ten by jsi měl stihnout v klidu

Poslední Pineapple Chunk, ten jsem sám měl, když ho zasadíš brzo a budeš ho zastřihávat a případně ohýbat... Já jsem sklidil z jedné kytky cca 800g dry...
Je to hodně odolná kytka, hlavně vůči plísním, super zhul a zajimavá chuť, docela velké palice a pak se hezky zbarví do fialova (kvůli zimě), sklidíš ji cca nějak v říjnu, ale tak to uvidíš podle trichomů, nebo pestíků...

Všeobecně pokud máš tohle už koupené, největší naděje vkládej do Red Dieselu a Pineapple Chunku Ale uvidiš pokud bude letos dobrá sezóna a ne jako minulá, tak by jsi mohl sklidit i Sativy... Pokud bude sezóna jako minulá, budeš rád že dojedeš toho Diesela

Jinak pro příště pokud chceš Sativy, ty kupuj jen jako Autoflower... Případně Sativy Fast Version od Sweet Seeds, cokoliv jako Fast Version od sweet seeds, sklidíš do konce října...

Všeobecně jinak jako feminy kupuj Indici nebo 50/50 (dojede třeba v říjnu) 30/70-20/80 (dojede někdy i zaří-říjen)

Good luck

Old Post 13-03-2018 v 09:55 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5

ak chceš sativy, tak dobré má aj Sumo Seeds - Cold Thunder napr. alebo od Dutch Passion - Durban Poison (i ked je možno v posledných rokoch trošku horší údajne)

Old Post 13-03-2018 v 12:59 PM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6

Řešení problému s dozráním a špatným podzimním počasím je velmi jednoduché. Stačí začít pěstovat autoflowering - křížence ruderalis. Rozdíl mezi kvetením v létě a na podzim je enormní. Výnos/m² je stejný, akorát máš víc kytek. 2 kola venku za rok není problém.

Old Post 13-03-2018 v 18:36 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4489960 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív