Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED Vero 29 2x 720w, 1x 420w, NFT 2x 200x100, 1x 110x100, 40 Jack Herer, 40 Moby Dick
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 49

pekny kytky cece, tam bude raketa, zeptám se - nepada ti ph a jak casto jej kontrolujes ?

Old Post 23-02-2018 v 19:13 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 50

Strasne som zvedavy kam sa toto bude uberat, dufam ze nenastane ziadna chyba ale to pochybujem vidim ze ti to slape jak ma , mimochodom ako casto kontrolujes ph ec a teplotu??

Old Post 23-02-2018 v 20:40 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
To už máš asi sklizené, co a hazes jen fotky??


Fotky jsou aktualní, jsem v 19. dnu 12/12.

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Padlí je největší kurestvo po sviluskach. Nejhorší je že to vydrží i - 25 stupňů, takže to ani mráz nezničí. Taky jsem stim teď bojoval a podepsalo se to na sklizni.
Jede to lavinovym efektem po celé ČR. Šíří se to vzduchem a můžeš si to přinést na oblečení.
Odkazů na padlí je tady hodně. Teď jsem strikal přípravkem horizon a nikomu toto kurestvo nedoporučuji. Sice se padlí nerozlezlo, ale schytalo to veškeré listy, které byly krásné a po aplikaci začali hnednout.
Kdysi jsem zkoušel peroxid a taky bez úspěchu (zase odešli listy do důchodu), bylo to dávno tak si nepamatuji poměr.


Diky Fikus! Už jsem něco početl. Vypadá to na pěkny svinstvo snad se my to vyhne. Zvýšil sem odtah na max a vlhkost se pohybuje mezi 38-46% s čímž jsem spokojen.

citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
pekny kytky cece, tam bude raketa, zeptám se - nepada ti ph a jak casto jej kontrolujes ?


citace:
Původní příspěvek od AlbertWesker
Strasne som zvedavy kam sa toto bude uberat, dufam ze nenastane ziadna chyba ale to pochybujem vidim ze ti to slape jak ma , mimochodom ako casto kontrolujes ph ec a teplotu??


Chlapy všechno kontoruluju 1-2x denně.

Naposledy upravil ZelenaMyska 25-02-2018 v 04:07 AM

Old Post 25-02-2018 v 03:45 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 52






Tak první listy začínají ukazovat drobné deficiti co si o tom myslíte? Snad to není začátek nějaké choroby. Předem dík za názory.

Mě to příjde na deficit nedostatku draslíku.

Fotky jsou z 18 dne 12/12.

Naposledy upravil ZelenaMyska 25-02-2018 v 04:08 AM

Old Post 25-02-2018 v 03:51 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 53

Dělá ti to na všech modelech? Asi nepoužívás žádný velký barel s vodou, kde by voda alespoň 24 h si odpočinula. Jedu taky JIDB a některé rostliny mi dělají takové nepekne listy jak máš na fotce číslo 4. Já to prisuzuji právě, že to je vodou s řadu.
Hlavně chloru co je ve vodě. Budu teď na jaře zkoušet dešťovou vodu, tak jsem zvědav jestli se toho zbavim.
Ty hnědé skvrny můžou být nedostatek draslíku.

Old Post 25-02-2018 v 04:58 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Dělá ti to na všech modelech? Asi nepoužívás žádný velký barel s vodou, kde by voda alespoň 24 h si odpočinula. Jedu taky JIDB a některé rostliny mi dělají takové nepekne listy jak máš na fotce číslo 4. Já to prisuzuji právě, že to je vodou s řadu.
Hlavně chloru co je ve vodě. Budu teď na jaře zkoušet dešťovou vodu, tak jsem zvědav jestli se toho zbavim.
Ty hnědé skvrny můžou být nedostatek draslíku.


Jak jsem ti už odpovídal v příspěvku č. 30, voda je min. 24 hodin předem odstátá. Takže tím to nebude. Vodu v kafasech jsem měnil jen 1x cca před 2 týdny jelikož jsem je trosku prehnojil. Udělám to asi znovu a proženu je 24 h enzymama.

Old Post 25-02-2018 v 06:41 AM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 55

Sory, jsem si toho nevšiml. To řešení s tim enzymem nemusí být špatné. Ještě jsem to v nft nezkoušel. Sám jsem zvědav jak to kytkám bude vyhovovat.

Old Post 25-02-2018 v 06:53 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 56

Já bych řekl nedostatek Ca , malé červené kolca , s jidb jsem to měl furt , proto jsem přešel na jiné hnojiva , na začátku rustu jsem hnojil jak šalený a zamkl jsem si příjem Ca , nechtěl se mi dělat pruplach tak jsem na to sral..

Old Post 25-02-2018 v 08:04 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 57

Jj to co píše crazyn sedí, mam v mobilu par fotek jak to vypadalo u mě , ale zasílat ti to tu nechci
K veci, pokud se dělají deficity či odumiraji listy v kvetu od spoda, je to normální
Pokud se dělají deficity ve středním patře a vypadají takhle, je to deficit cal/mag, taky mám nízký ec vody z kohoutku a ca/mg musím lit doplňkovým, ikdyz jedu cocos
Pokud se ti to děje na celých kytkách, můžou to být výkyvy v pH nebo ten draslík. ..

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-02-2018 v 08:36 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 58

Deficit se projevuje ve středních patrech u obou modelů. PH je stabilni většinou 5,9 maximální krátkodobý výkyv byl k 6,3, pod 5,9 to nejde.

Koukal jsem že canna má jednosložkové živiny. Takže doporučuješ koupit Cal a Mag? Kolik bych toho tam měl nalít abych to nepřepálil a kdy se to projeví na listech?

Chtěl jsem to teď prolejt 24 hodin jen cistou vodou s enzymama a pak namíchat novej roztok s JIBD s EC 1,4.

Diky!

Old Post 25-02-2018 v 12:44 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 59





Pár fotek kořenů

Old Post 25-02-2018 v 12:55 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 60

Hele taky jedu JIDB a hnojivovy doplněk je přímo pod názvem cal-mag , mají to skoro všechny firmy např advanced nutrients cal-mag xtra, Mills taky cal-mág a většinou se leje 0,5 -1 ml/l zálivky, hodně to zvedá ec, já kokos prolivam jednou týdně pouze cannazymem a právě calmagem. ...
S hydrem ti neporadím, jen co se týče toho cal-mágu je to častý problém tedka v zimě , kdy je voda nějak něčím ošetřena, říkal mi o tom i můj matkar.....klony mají taky světlejší listy a tupky. .... jinak se používá při mekke vodě jako tzv tlumící cinidlo a 0,2 voda je měkká
Úzce spolu souvisí s tímhle i fe a nasel jsem minulý týden hnojivo od vitalinku calmag 1l jen 349 kc, což je za hubičku. ...
Ať se dari

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-02-2018 v 13:04 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Hele taky jedu JIDB a hnojivovy doplněk je přímo pod názvem cal-mag , mají to skoro všechny firmy např advanced nutrients cal-mag xtra, Mills taky cal-mág a většinou se leje 0,5 -1 ml/l zálivky, hodně to zvedá ec, já kokos prolivam jednou týdně pouze cannazymem a právě calmagem. ...
S hydrem ti neporadím, jen co se týče toho cal-mágu je to častý problém tedka v zimě , kdy je voda nějak něčím ošetřena, říkal mi o tom i můj matkar.....klony mají taky světlejší listy a tupky. .... jinak se používá při mekke vodě jako tzv tlumící cinidlo a 0,2 voda je měkká
Úzce spolu souvisí s tímhle i fe a nasel jsem minulý týden hnojivo od vitalinku calmag 1l jen 349 kc, což je za hubičku. ...
Ať se dari


Super, diky. Zkusím projit grower a pogooglit jak na to s tím hydrem, popřípade se zkusím zeptat v growshopu

Možná to tam zkusím přílejt s tema enzymama na 24 hodin a pak namíchám novej roztok.

Posílám karmu

Old Post 25-02-2018 v 13:09 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 62

Já bych se do hydra nepoustel,ale osobně bych to udělal tak,ze bych vodu z ec 0,2 zvedl na ec třeba 0,4-0,5 právě za pomoci calmag, na mnou požadované ec doladil hnojivama, upravil ph a pak by to melo fungovat
Radši počkej než to potvrdí někdo ,kdo se v hydru vyzna,mě to tak přijde jen dost logický 😊😉

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 25-02-2018 v 13:20 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaMyska
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaMyska - 80% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaMyska - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Já bych se do hydra nepoustel,ale osobně bych to udělal tak,ze bych vodu z ec 0,2 zvedl na ec třeba 0,4-0,5 právě za pomoci calmag, na mnou požadované ec doladil hnojivama, upravil ph a pak by to melo fungovat
Radši počkej než to potvrdí někdo ,kdo se v hydru vyzna,mě to tak přijde jen dost logický 😊😉


Logiku to ma :-) uvidime jestli se ještě někdo vyjádří.

Old Post 25-02-2018 v 13:25 PM
ZelenaMyska je offline   Profil uživatele ZelenaMyska   Find more posts by ZelenaMyska   Foto galerie člena ZelenaMyska   Click here to Send ZelenaMyska a Private Message   Add ZelenaMyska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 64


V půdě může dojít k vyblokování hořčíku vápníkem, v hydru jestli jde o originální doplněk Ca/Mg, tak by neměl nastat sebemenší problém. Ještě bych zčekl tabulku uvolňování živin při určitém pH pro hydro. Je jich více druhů, třeba tato. V ČR jsme z nějakýho důvodu navyklý na 5,8 ale běžně se setkávám i s 6,1.

Old Post 25-02-2018 v 23:20 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3251150 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív