Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ebay led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
grovver
Nový Člen

Karma uživatele grovver - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 65

Naposledy upravil grovver 23-02-2018 v 06:49 AM

Old Post 23-02-2018 v 06:15 AM
grovver je offline   Profil uživatele grovver   Find more posts by grovver   Foto galerie člena grovver   Click here to Send grovver a Private Message   Add grovver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grovver
Nový Člen

Karma uživatele grovver - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 66

Naposledy upravil grovver 23-02-2018 v 06:49 AM

Old Post 23-02-2018 v 06:21 AM
grovver je offline   Profil uživatele grovver   Find more posts by grovver   Foto galerie člena grovver   Click here to Send grovver a Private Message   Add grovver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grovver
Nový Člen

Karma uživatele grovver - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 67

Zdar lidi. Jelikož jsem zvětšoval prostor, tak jsem se rozhodl pořídit a vyzkoušet LED panel z aliexpressu. Moc jsem tomu sice nevěřil, ale stejně jsem se musel sám přesvědčit

Panel mě vyšel i s procleněním na nějaké 4tis. Je uváděno 1200W (řekl bych, že to odpovídá max 400W reálně) a spotřeba elektřiny okolo 250W (musím si půjčit měřič spotřeby).

Na obou fotkách Amazon, každý osazen 15ks White Russian. 3 dny na růstu a nyní 10.květu. Prostor jsem provizorně rozdělil nějakou lesklou fólií, aby přímé světlo nezasahovalo do protějších polovin (240x120).

- Holky pod 600W HPS nebyly zastřiženy, pouze jsem osekal nějaké spodky a poté všechny ohnul. Zde se mi zatím vše líbí.

-Pod čínským LED panelem už to tak růžové není, ikdyž podle barvy spektra by tomu mělo být naopak Zastřiženy nebyly, něco málo jsem poohýbal, ale prostor rozhodně nebude vyplněn tak, jak si zaslouží Stonky jsou podstatně tenčí než u HPS a spodní větvičky jsou hodně zakrnělé. Nějaké g z toho určitě bude, ale použitelné leda tak z hlavního stonku.

Posoudit můžete sami a třeba někomu toto porovnání pomůže. V pozdější fázi přidám opět fotky a rozdíl bude daleko znatelnější

Old Post 23-02-2018 v 06:27 AM
grovver je offline   Profil uživatele grovver   Find more posts by grovver   Foto galerie člena grovver   Click here to Send grovver a Private Message   Add grovver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grovver
Nový Člen

Karma uživatele grovver - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 68



Old Post 23-02-2018 v 06:29 AM
grovver je offline   Profil uživatele grovver   Find more posts by grovver   Foto galerie člena grovver   Click here to Send grovver a Private Message   Add grovver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TurboPower
Nový Člen

Karma uživatele TurboPower - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 69

Tal dalsi upgrade

Old Post 23-02-2018 v 19:56 PM
TurboPower je offline   Profil uživatele TurboPower   Find more posts by TurboPower   Foto galerie člena TurboPower   Click here to Send TurboPower a Private Message   Add TurboPower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TurboPower
Nový Člen

Karma uživatele TurboPower - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 70



2x 150w dual a 1000w led

Old Post 23-02-2018 v 19:59 PM
TurboPower je offline   Profil uživatele TurboPower   Find more posts by TurboPower   Foto galerie člena TurboPower   Click here to Send TurboPower a Private Message   Add TurboPower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 71

Super fotka, nominace jasna

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 23-02-2018 v 20:23 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ja79
Stálý Člen

Karma uživatele Ja79 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 72

Já tenhle počin asi nějak nechápu. Ty nevíš co s penězma? Proč si kupoval CFL dual a ne pouze květový spektrum? A proč vůbec ještě ty CFL? A proč pořád uvádíš 1000W LED, co tvůj rozum? Dát do tohle prostoru 1000W, tak ti shoří i se stanem Netvrdím, že pod tím nic nevypěstuješ, ale lepší by byla jedna 250W výbojka za 1/3 peněz co si do toho vrazil...a navíc ty CFl se rychle vysvítí a pak je můžeš zahodit, taky nemají žádný dosah, takže asi by si je měl mít o dost níž než ten LED panel, ale to ti pak zase bude stínit právě ten panel. Je tu tolik inspirace a ty na to jdeš teda fakt od lesa.... No budu to sledovat, přeju ti hodně úspěchů, ale měl by si poslouchat rady zkušenějších a nebýt tak tvrdohlaví, každý dělá chyby.

Old Post 24-02-2018 v 05:20 AM
Ja79 je offline   Profil uživatele Ja79   Find more posts by Ja79   Foto galerie člena Ja79   Click here to Send Ja79 a Private Message   Add Ja79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Ja79
Já tenhle počin asi nějak nechápu. Ty nevíš co s penězma?


Ja som za takéto porovnania vďačný aspoň človek vidí tie rozdiely. Treba si uvedomiť, že nie každý rieši pri koníčkoch peniaze, iný zase rieši iba tie, ľudia sú rôzni.

Old Post 24-02-2018 v 06:09 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od TurboPower
2x 150w dual a 1000w led

Proc neustale mystifikujes? Bavi te to? Zmer radsi realny prikon a neplacej sem nesmysly.

Muzu do threadu napsat klidne milion wattu, vtip je v tom ze pak ten thread je spis na smazani nez uzitecny pro srovnani.

Srovnani mame prave diky tomu ze merime realny prikon. Tak to koukej opravit nebo to rovnou mazu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2018 v 09:04 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 75

Pokud je ten panel stejně velkej jako ta úsporka tak má cca 100-120w, dohromady tam teda pálíš skoro 360w, to je úspěvný když si představíš jak by to rostlo i pod 250w sodou, natož pod 400W, to se ani nebavím jak krásně kdybys tam měl 400w kvalitních LEDek :-D já chápu že je to levný řešení ale i tak pokud počítám správně tak tě už ty ledky a úsporky vyšlo dohromady na 6tKč? :-D

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 24-02-2018 v 09:28 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 76

No co chlapi, prostě mu nejde o prachy a nechce kvalitní led, ani HPS... pokud jsem si dobře všiml, mluvil zde o příkonu 250W toho panelu, takže ted to má jako +- 400W HPS, tak bude zajímavé, zda bude mít i podobný výnos. Jinak s těmi penězi souhlasím, pořád se neco přikupuje, vylepšuje, asi bych je také přesunul jinam, než do světla.
Turbopower - pokud zvlhčuješ, určitě bych ty spínačky a zásuvku hodil mimo box. Pěstu zdar

Old Post 24-02-2018 v 09:45 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od grovver
Z
Panel mě vyšel i s procleněním na nějaké 4tis. Je uváděno 1200W (řekl bych, že to odpovídá max 400W reálně) a spotřeba elektřiny okolo 250W (musím si půjčit měřič spotřeby).


Nevím co myslis tim realne (protoze to je nejake cislo co si cucas z prstu).

Ve foru se vzdy bavime o prikonech. U HPS kazdy vi ze 400W lampa ma prikon plus dalsich rekneme 5% kvuli ztratam predradniku, takze 420-430w.

Bez uvedeni prikonu tvuj prispevek bohuzel nema zadnou informacni hodnotu. Tim spis ze u cinana nikdy nevis jestli na 100watt panel neda cedulku 10000w (a bude tvrdit ze to w neznamena watty). Celej marketing cinskejch LEDek je na tomhle podvodu postavenej. (V EU jsou na to normy a spotrebitelske pravo, tady si to nemuze nikdo dovolit).

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2018 v 10:32 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grovver
Nový Člen

Karma uživatele grovver - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 78

Taky jsem napsal, že si musím někde půjčit měřič spotřeby elektřiny, abych to mohl přesně uvést. A přidal jsem fotografie pro porovnání, pokud sis nevšiml Snažím se poukázat na značný rozdíl a nedostatek pod čínským panelem To, co se ti nelíbí už přepsat/opravit nemůžu, takže to klidně smaž. Až změřím příkon, napíšu přesnou hodnotu.

Old Post 24-02-2018 v 11:51 AM
grovver je offline   Profil uživatele grovver   Find more posts by grovver   Foto galerie člena grovver   Click here to Send grovver a Private Message   Add grovver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od grovver
A přidal jsem fotografie pro porovnání, pokud sis nevšiml Snažím se poukázat na značný rozdíl a nedostatek pod čínským panelem
Porovnani ma predevsim smysl v kvetu.. Pod CFL to taky "roste" vyborne ale prilis dobre nekvete.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2018 v 13:36 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TurboPower
Nový Člen

Karma uživatele TurboPower - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 80

Takze konecna faze vykon led pro hatery je 130w spotreba nevim kolik w svitivosti takze 430w led plus 2x cfl plus vetraky cca 500w celkove nejde mi o penize jde mi oto dam si vypestovat svoje .... Penize taky neresim je to jeb pokus a jestli aspon 100g z 6 kytek bude tak budu spokojen.... Toto je posledni nastaveni skrine jeste prijde zvlhcovacka

Old Post 24-02-2018 v 19:47 PM
TurboPower je offline   Profil uživatele TurboPower   Find more posts by TurboPower   Foto galerie člena TurboPower   Click here to Send TurboPower a Private Message   Add TurboPower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7823680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív