Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED 100-400W Disko+Vero Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 65






Vcera sa udialo to ze som zalial mandalu na vlhku zem 0,5liter vody + 1,25ml growu nic som nemeral dneska pekne pretiekla voda 1,2L 0,05ec a vytok 1,85ec. Chcelo by to hnojit ale asi radsej uz nie. Coby som dal vyssie poniektore pred par dnami. 45den 12/12 a kitkam nechyba nic okrem dusiku .
foto1- zboku
foto2- celok
foto3- mandala makro
foto4- mandala stredna cast makro
foto5- holland hope stredna cast. Stale rastie vyzera ze vrchy nekvitnu ale dole to uz ide

Old Post 21-01-2018 v 04:48 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 66






Nie som spokojny zo svetlom hlavne v strede ten disko tam robi zaujimave ukazy kitky sa nespalia ale proste nerastu v strede tak dobre ako po bokoch. Nie kazda odroda dokaze to svetlo prijat noo . Par kitiek som zahnojil pomeral ec 1,8 na vsetkych ph som nemeral nabuduce na tuti. Cerveneje aj skeleton listu zhora taka skor hneda ceresnova tmava. Holland dostal 10ml growu na 3L vody mandalka 5+5 na 3L a ostatok 3ml/1L growu. Prebehol smoking magicu a mandali a su super chutovo na to ze este nepreschlo ale prehori dobre. Necitit tu syrovu kyslastohorkastu prichut mineralnych hnojiv ani ziadne kyselinky zatial spokojenost.
50den 12/12
foto1- cob laser prepalovac mandalky list je ok ale ta farba ziliek?
foto2- magic bud macro
foto3- celok
foto4- holland hope zboku
foto5- holland a jeho najlepsie palicky ktore boli predtym v tme a islo im lepsie jak ostatku chudak a je taky pekny skoda ze mu svetlo nesmakuje

Old Post 26-01-2018 v 02:10 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 67






55den 12/12 Kitky si stale spokojne rastu. Co je na jednej strane fajn ale co dorastie musi dozriet a to co tam je dlhsie musi zakonite prezriet no uvidime co sa bude diat.
Mam v plane spravit Matku z mandali. Moja predstava je palice vrchne postrihat spodky nechat ako su zahnojit growom a prepnut 20/4 alebo 18/6 a sledovat co sa bude diat. Ak ma niekto typy co spravit najlepsie pre kvitnucu kitku aby presla na rast budem len a len rad.
foto1- mandalka niektore vrchy uz dozrali ale spodky nie a nie sa zastavit
foto2- mandalka bocne sisticky
foto3- mandalka haluz palicka
foto4- mandala palicka
foto5- mandala makro skoro

Old Post 30-01-2018 v 12:38 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 68


Domaca hnojka nema sa za co hambit farba ujde taky homemade bio dzus
na lavo hnojka a na pravo 1:10 co je 100ml hnojky do jedneho litra doliate nemaral som ec.

Old Post 30-01-2018 v 12:43 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 69






Kitky dal rostou a dozravaj. Akurat mandalka sa spalila od svetla som to trocha nechal pripiect dneska dam coby vyssie. Mandala prekvapila a za jeden den vychlastala 1,3 litra + ani neviem kolko tam bolo biobizu bloom ale sam tomu nerozumiem cim to.
Nevyzera ze by to zastavovalo rast uvidi sa som nedockavy uz chcem kosit a hulit . Vcera prebehol kost a neviem ale vsetko je tak super sice len mokre som kuril ale take happy stavy ze najs mandalkaa. Podla foto tam nevidim jantar mozno uz mliecne ano ale tazko bez lepsieho zoomu spravit podrobnejsi report.
59den 12/12
foto1- mandala vrsok
foto2- mandalka vrsok a prekvapenie ze by zarodek novy zivot?
foto3- mandalka spalena urco ale co uz moc mista neni
foto4- mandalka dalsi vrsok bez vajca
foto5- magic bud hodne namakany

Old Post 03-02-2018 v 15:14 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 70






Zdar komunito. Nemal som cas na kitky co troska zamrzi a od toho sa aj odvijalo ich posledne pocinanie si v skrinke. Mandala minule vychlastala zazracne 1,3litra 3ml bloomu(som si spomenul). Tak som naordinoval hollandu na 2litre 10ml bloomu a som to prestrelil ostatok dostal rozumnejsie davky. Casom sa ukazalo prehnojenie ten bloom neni dobry som zistil ze max dovky pojdu 3ml bloomu. Aspon sa usetria hnojky. Ked sa pozriem na flasky a kedy som zacal hnojit je mi smutno flasky v polke skoro co je tak 200ml z kazdej flasky. To ma viedlo trochu experimentovat mandala a magic bud dostali bionova vitrasol(1,25ml/1L) a plagron alga bloom(3ml/1L) ostatok zatial biobizz. Hnojim dalej rastu pekne co ine mi zostava pockat kym sa skludni rast a dva tyzdne preplach. Smokereport prebehol lepsi vysusene ale len zo strednej casti kitky sisky a co mozem povedat tak magic bud ma stavy prijemne hrejive ale prevlada casom body buzz proste indika 50% nj. Mandala ma krasne sisky dlhe super na vynos uzke listy vela svetla=vynos fajn ale stavovo je to pomalo bezne a ked si uvedomite stavy tak sa citite jak v bubline mimo tela taka hmla opojenia divne, ale stav je celkom prijemny hlavne po verbalnej a kreativnej stranke energicke neunavy ale neni to moj favorit. Za to mandalka ma prijemne ujebavacke stavy troska ma prekvapila sila ze to neni vrsok ale spodna cast tak sila ukrutna chcel som sa tesit ale bol som stlaceny dve hodiny az potom prisiel smiech ale aspon ze som sa ho dockal. Holland hope ma zaujimavu vonu taky temny grapefruit kombinacia mentolu a to vsetko spolocne prepojene a stav? taka klasika jemny buzz telovy ktorjy je fakt slabo badatelny a efekt casom narasta ale len head efekt take klasicke nazval by som regular hulenie klasicka zhulenost za mna super model. Bratka sa pustil do kostu a zhodnotil ze to chuti jako zeli a chcanky taze mega BIO za mna chut sladka ako med aj ked ten biobizz dzus citit(dojazd v krku) ale co chcem od spodkov nepreflushovanych
67den 12/12
foto1- na lavo mandalka a na pravo holland hope
foto2- celok a mierka
foto3- mandalka vrsok v polotme siska ma priemer 5cm +-
foto4- mandala vrsok + makro
foto5- mandala vrsky a mierka

Naposledy upravil Hemp-raider 12-02-2018 v 15:16 PM

Old Post 12-02-2018 v 14:56 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 71

Nektery mas fakt krasne obsypany.

Old Post 12-02-2018 v 15:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 72






Dakujem ze sa paci Madical. Kitky su silne bojovnice a dokazu ustat co im robim . Som sa zasekol a mandalu co som hnojil som nemusel, neni tam dobry pristup do zadu ale spodne sisky ma mandala uz pekne urobene... co uz musim dat aspon tyzden flush a seknut inac by uz sli ale crystal je priezracny tak pockam nie? Aj magic dostava cistu vodu dam mu tiez tyzden a uvidim ked tak posudte ci mam seknut uz?
Madical a ty ako si na tom? BDS klony jedes dal alebo riesis iny model? Ja na tvojom mieste by som siel reprizu BDSka po svojom(kratka doba kvetu a klony po ruke).
59den 12/12
foto1,2- mandali spodnejsie patra su dozrete vrchy este biele ale vyzeraju prezreto
foto3- holland hope palicka velmy slusna kde neni odraz je biedna ale smerom ku stredu je to slusnej rast
foto4,5- magic bud dostava farbu ale ci je hotovy?

Old Post 14-02-2018 v 18:12 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 73

...

Old Post 14-02-2018 v 18:14 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Hemp-raider

Madical a ty ako si na tom? BDS klony jedes dal alebo riesis iny model?


Ja pravdepodobne jeste odjedu mozna jednou ty klony BDS a pokud je teda pojedu tak rozhodne jim dam na kvetu o tyden dele, nebo sklidim vrcholovky a spodky necham jeste 7 dni. Protoze jsem zjistil ze ty spodni palicky nemaji az tak zdrcujici ucinky jako vrcholovky. Je mi lito ty klony vyhodit a uplne zadarmo je taky nechci davat, jelikoz jim tady uz skoro 3 mesice venuji stalou peci.

Uz mam ale zamluvenou skvelou genetiku ktera se tu da jen ztezi sehnat za skvelou cenu.

Old Post 14-02-2018 v 19:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 75






Madical co som cekol mas klony paradne skoda ze spekulujes nad niecim inym kym semena poklicia atd. budes mat klony uz 30dni 12/12 pojed znova bude viac FS ale ako chces ja planujem naklonovat mandalu a mandalku je to regular z osiva a neni to ziadna best selekcia ani legenda ale na moje naroky nepohrdnem ziadnym modelom nejde o vynos skor zabavu pri peste a tak Prihodim lepsie fotky nech je vidiet jak dozravaju mandalu preplachujem tiez pojdu dole vrchy a spodky necham dojst a potom prepnem na 18/6 som zveda jak to dopadne.
70den 12/12
foto1,2,3- mandala stredna cast kitiek
foto4- magic bud vrsok
foto5- macro mandali strednej casti obcas jantar ma to aj mlecny nadych asi uz hej

Old Post 15-02-2018 v 18:36 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 76






Uz sa to blizi ku koncu u mandali aj magic neprotestuje mal by som seknut ale stale davam preplach nech je istota. Mandala pekne chlasta vodu cistu neviem cim to je ale nespomaluje v chlastani kazdy den ju polejem v intervaloch 0,5litra a dalsi 1liter a tak to striedam podla potreby. Mandalka a holland co su presadene, chlasta holland viac jak mandalka a na to ze je prehnojeny zaujimave ze ho to nezaseklo ale ide si kazda kitka svoju kartu. Vlhkost 40% teplotu nemeriam len v miestnosti a ta je ked idu svetla 20-24. Dufam ze spoko dojdu palicky.
74den 12/12
foto1- mandala spodne v tme spodky
foto2- stredna cast mandala
foto3- mandala vrsok
foto4- mandala spodna palica schovana niekde pri kraji
foto5- 75den 12/12 celok a Diskovero

Old Post 20-02-2018 v 01:13 AM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 77


Takze v cca 78dni+- 12/12 som skosil mandalu a zvysok vrskov z magicu. Magica bolo zo 16 vrchov skosenych tak v priemere 3cm guliciek paliciek 71gramov mokreho. Na tak male mnostvo paliciek na taniery jednom ma to prekvapilo a naladilo ze mandali bude cez pol kila ale neviem cim to ale mandali je 272g mokreho vrsky. Je pravda ze som nesekal moc do spodnej casti ale co zostalo(nie je toho moc) je tiez velmy pocukrovane necham dosjt pokosim. Takto som este nekosil ze zbieram len to co je zafarbene a co nie to tyzdna bude.

foto1- mandala vrsky skosene a pripravene na 15c susenie tak 3tyzdne +-

Old Post 24-02-2018 v 15:08 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 78

pekne, na 10 let uchovavana semena velmi pekne....prispevek c 59 jak pises haluz vrsek: ta mutace se nazyva polyploidismus a je to podle me velmi zajimave, zdokumentuj to trosku vic prosim :P vyfot prosim i detail holanda, rikas ze svetlo nesmakuje, chapu asi je nejslabsi, ale stejnak

Old Post 26-02-2018 v 13:09 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 79






to Dain- Fajn pecka ze si uviedol presne pomenovanie toho ukazu, videl som po prvy krat nieco podobne.Co to sposobovalo? Vobec neviem. Ked pojdem klony mandalky je sanca ze sa to bude opakovat polyploidizmus v klonoch?
Som tiez spokojny a dik Dain ze to nehejtis . Ono pouzilo sa biobizz a domaca hnojka. Pri minerale a hustom vyplneni by to bolo lepsie. Je tam viac faktorov minimalne polovicu growu sa miesal vzduch v miestnosti. Odtah frcal polovicu dobru na 3W teraz(doba kvetu) ide na 5W. Za mna ze neboli dohnojene od zaciatku bol to test svetla a substratu takze mam par poznatkov . Substrat je super keby som moc netlacil na pilu a hnojil frekventovane bolo by to menej stresujuce pre kitky ale aj ked sa prehnojilo nemalo silny vpliv na rast.
Dalej substrat nehodnotim v zlom, jedine na dalsie kolo pojdem bez perlitu. Svetlo jak kitky starnu je citit jak brutalne v strede a po bokoch spaluje listy. Nepovedal som to najstastnejsie o disku ze je tam problem skor je to obojstranny problem(cob+disko). Disko v mojom podani je super panel. Gram na watt isty mam niekde pest ale je ten panel uz dost iny staci par lediek vymenit. Lahko nejde nic a watty naviac v tomto zlozeni nerobia dobre ano je tam vyssia spotreba hnojiv takze musi sa to podpisat na vynose. Ale tatko porovnavat to nejde nemam z cim zrovnavat jedine klony a svetla vsetky aj disko naladim o 20% slabsie aby som mohol svietit z 20cm alebo 40cm a mal perfektne namiesane spectrum. Vidiet to aj na kitkach obratena karta... Spodky stredna cast dozreta a vrchne palice biele a jedu si jak keby boli v polke kvetu. Robilo to aj minule kolo a to som nehnojil vobec(cely kvet). Myslel som si ze to je landrace gen ze len rastie ale je to vo svetle. Nikdy mi to kitky nerobili a ani som necakal ze mandalka takto zacne kvitnut ale jej spodnejsia cast je dozreta. Celkovo som spokojny aj takto rad by som nastavil vykon slabsie ale uz to necham takto. Mohol by som vypnut uplne modre ledky. Ale ked tam su nech maju spectrum +. Kitky v skrinke sa maju fajn holland chlasta najviac ostatok tiez si frci jak vzdy. Cista voda kazdej a uvidi sa casom.

foto1- Fialova zona: presvietenie alebo zle spectrum namiesane. Coby som dal najvyssie ako je mozne a stale je to nedostatocne jedine ubrat vykon(na dalsie kolo). Cervena zona: Mandalka polyploid v spodnej casti a ostatok blizkych sisiek tiez pekne netahaju sa menej intenzity alebo lepsieho premiesania spectra.
foto2- Holland hope kompaktna palicka(holland ma celkovu skladbu sisiek riedku ale zas to kompenzuje jeho ucinok velmy v dobrom ma prekvapil)
foto3- Holland hope cast ktora bola niekdedy v strede teraz je na boku od svetla vo vrchnej casti viac rastie jak kvitne. Zaujimave jak je to nerovnomerne konstrukcne na kitke rozmiestnene.
foto4- polyploid bud mandalka makro z hornej casti prednej strany
foto5- polyploid bud mandalka makro z dolnej casti bocnej strany

Old Post 27-02-2018 v 18:06 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 80






83den 12/12 +- Prebehla dalsia kosa spodnejsich palic a to mandala(58g)+magic(39g)+mandalka(94g) mokreho ostatok rastie dalej. ostatok co sa susi tak je vlhky nejake palicky z 2tyzdnov uz su kuritelne pekne prehoria ale su mokre stale dam 4 tyzdne susenia minimalne dokopy.

foto1- mandala pred kosou strednej casti
foto2- mandala opecena palicka spodnejsia
foto3- mandala odpecena palicka spodku
foto4- mandalka granatos sisuldos
foto5- hore v lavo mandala, hore v pravo magic bud, dole v strede mandalka

Old Post 03-03-2018 v 14:23 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1203320 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív