Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x auto Easy bud, růst 150W MH, Květ 240W LED Vero29 3000K
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 17




Nicméně co me trochu zlobi uz od cca 2.tydne květu je ze se mi na listech zacaly dělat hnědý fleky a ty listy pak někde i rychleji odumirají (na fotkach vypadají červené) ........ začlo to po tom když jsem snížil vlhkost kvůli květu. Pridal jsem na výkonu vzduchotechniky a začal "trochu" víc větrat mistnost. Vtipne na tom je že tyto problemy se týkají víceméně jenom pravé strany kde je prave otvor nasávání vzduchu. Takže po zvážení vsech možných důvodu to nejspíš vypadá na to, že kořenový bal a kytky celkově tak nejak "nastydly" a tim padem i když všechny kytky zalévám stejně, stejnou vodou se stejným PH a EC, tak diky tomu studenejsimu kořenovému balu dochází tzv. k "zablokování" některých živin. Takže se momentálně snažím držet vlhkost na správné úrovni a pritom tam přivádět teplejší vzduch. Ony totiž tim pádem ty kytky rostou trochu pomaleji...... což me s***. Navíc ta kytka hned u vstupu vzduchu je porad trochu "zvadlá"....... ale nic hroznyho ..... akorát ji netrci listy krásně nahoru jako ostatním 😆

Old Post 11-02-2018 v 10:25 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 18



A další. ......

Old Post 11-02-2018 v 10:27 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od toketoy
hoj, máš to pěkný, jedu taky autopoty a doporučuju zvážit nákup airdomů a vzduchovátka na kořeny a přejít do kokosu. spolu s nadrzi si tim vytvoris takovy pesudohydro. pokud resis hluk, tak jedine vzduchovatko znacky eheim, optimalne eheim 100, ty jsou nejtissi. pisou kolem 30db, ja to jeste posadil do molitanu a ze zavreny dreveny skrine to vubec neni slyset. jen lehka selest noctuy co pouzivam na odtah...


O těch airdomech jsem taky uz přemýšlel kvůli provzdušnění pri tuningu autopotů na nejakej "hydro" systém...... ale další kolo chci ještě v nějakém hlinnem médiu, ale treba kokos + keramzit by mě lakal..... akorát se me nechce teď kupovat další hnojiva (na kokos) ...... i když kdo ví ..... párkrát se vyspim a ještě si to rozmyslim 😉

Co se týče hlučnosti, tak tu vubec neřeším, protoze to mam celý tak dobře odhlučněné, že bych tam mohl za trest zavírat brečící děti a ani bych je neslyšel 😀 .....

Old Post 11-02-2018 v 10:41 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 20

Ca , Mg , deficit , mám to samé teď

Old Post 11-02-2018 v 10:42 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mr.Inkognito
Nicméně co me trochu zlobi uz od cca 2.tydne květu je ze se mi na listech zacaly dělat hnědý fleky a ty listy pak někde i rychleji odumirají (na fotkach vypadají červené) ........ začlo to po tom když jsem snížil vlhkost kvůli květu. Pridal jsem na výkonu vzduchotechniky a začal "trochu" víc větrat mistnost. Vtipne na tom je že tyto problemy se týkají víceméně jenom pravé strany kde je prave otvor nasávání vzduchu...


Čau, nalej jim ty růstový hnojky, že to pozoruješ hlavně u přítahu nejspíš znamená, že kytky rychlejc tráví díky čerstvýmu vzduchu..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 11-02-2018 v 18:50 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 22

Ja tě samozřejmě rozumim, ale to info ohledně blokování zivin pri studenym spodku jsem nasel na vic místech. A jako naschvál to je platny zrovna pro dusík...... nicméně uz jsem jim růstový hnojky daval, takže uvidíme 😉 ...... ale jen po tom co jsem jim trochu "zatopil", tak se hned ta trochu zvadlá pěkně narovnala, takze na tom něco bude ...... dal jsem schválně teploměr ke vstupu vzduchu a otevřel okno ...... behem chvíle tam bylo 17 stupňů. ..... a to jsem ho mel otevřený jen chvilku a nee jako cely minuly tyden 😕 ....... u vrchů a tam kde jsem měl normálně teploměry je a byla teplota samozřejmě OK ...... tohle jsem holt trochu podcenil .....

Old Post 11-02-2018 v 21:01 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 23


70. Den

Old Post 18-02-2018 v 12:24 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 24




A nějaký detaily......

Old Post 18-02-2018 v 12:27 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 25



A detail bočních větví. ..... jsou krásně prorostlý hodně hluboko ...... těším se až udělám kadeřnický zástřih aby to celé pěkně vyniklo ......

Old Post 18-02-2018 v 12:31 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 26

Jedna kytka vypadá ze uz brzo bude hotova (cca tyden), takze ji budu pouze proplachovat ...... ostatním po Ripenu dam ještě na par dni Final Solution a pak uz pouze voda 😉
V týdnu mě ma dorazit mikroskop, takže se mi snad povede i nějaké foto pryskyřice. ...... a že ji je......

Old Post 18-02-2018 v 12:39 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 27



A nějaké to foto zblízka. ..... jen uz aby se pryskyřice pěkně vybarvila a můžu si hrát na kadeřníka 😉

Old Post 18-02-2018 v 17:27 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 28





A tady mame konečně nějaké "použitelné" foto pryskyřice z kytky co vypadá ze by uz mohla bejt ....... všechny sprostý slova co jsem křičel pri snaze vyfotit neco přes ten mikroskop by se sem bohužel nevešly 😂

Old Post 19-02-2018 v 21:21 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 29



Nevim proč, ale delaji se mi na listech divny věci. ....... ale jenom asi u 2 kytek (ktery jsou nejblíž světlu) a hlavně na vrcholove palici ....... listy jsou takovy jakoby tmavě fialovy až tmavý, ale nee suchy (viz foto.... sorry ale fotak me foti nejak divně, protoze ta fotka je nejaka pruhovaná) .......
+ uz drive jsem si vsimnul ze se mi krouti špičky listů do ruličky a uschnou ( ty špičky )

Uz nicméne proplachuju, takze tam uz ted nic lit nechci...... ale zajimal by me váš názor pro příště.
Tak co pánové? Každopádně světlo jsem radši trochu pozvednul, protože je pravda ze nejlépe se daří te kytce, která je nejnižší a tim padem nejdal od světla 😉

Old Post 21-02-2018 v 20:08 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 30


77.den

Old Post 25-02-2018 v 09:41 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 31



A pár foto více z blízka ....... vzhledem k tomu ze uz pouze proplachuji, tak nám to všechno pěkně žloutne, červená a fialový. ...... a taky schne a odpadává 😉 ....... ale uz se mi to nechce ani nijak pořádně prolejvat, protože vzhledem k tomu v jaké jsem fázi to už v týdnů pokosim a zahraju si na kadeřníka....... pryskyřice je uz všude skoro jen mléčná a někde jiz hnědá ..... chloupky jsou sice trochu pozadu, ale minimálně polovina i u těch "pomalejších" je uz pěkně hnědá. ...... ono to totiž trochu zkresluje, protože mě přijde že ty chlupy furt dorůstají nové 😁

Old Post 25-02-2018 v 10:04 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 32




A další. .......

Old Post 25-02-2018 v 10:08 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2018 - 4x auto Easy bud, růst 150WMH, květ 240W LED Vero29 3000K - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5484950 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív