Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. Příspěvek č. 1

Další, již čtvrté pokračování tématu o LEDkách

předchozí thread http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 17-02-2018 v 23:56 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2


Tak kámoš mi po 3 měsícich vrátil tento super výrobek Made in china.
Že prý viděl tady na groweru pěsty pod tímto super světlem. Po 3 měsících mi ho přišel vrátit, stim že na groweru jsou kouzelníci.
Po vypití 5 piv jsme se rozhodli ho otestovat na kladivo, aby už žádnému groweru nemohlo škodit.
PS:pokud chce někdo dva vypínače, 2x čínský zdroj 55-100 V 0,6 A s účinností tak 70%,tak ať se ozve. Pošlu za poštovné

Old Post 18-02-2018 v 17:11 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 3

Kouzelníci

Old Post 18-02-2018 v 17:37 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 4

Máte prosim nekdo zkušenost s Rapidled.com a čipy vero29SE?

Old Post 18-02-2018 v 20:47 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Mr.Inkognito
Máte prosim nekdo zkušenost s Rapidled.com a čipy vero29SE?


Rapidled pohoda - zatiaľ vždy bezproblémové doručenie, skvelá komunikácia a aj ochota. Tie SE mám teraz doma v 1750k verzii a vyzerajú dobre, pri klasickej verzii sa mi stávalo že tie original ez-picomate koncovky nedržali tak pevno ako by som chcel.

Old Post 19-02-2018 v 07:15 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon


Rapidled pohoda - zatiaľ vždy bezproblémové doručenie, skvelá komunikácia a aj ochota. Tie SE mám teraz doma v 1750k verzii a vyzerajú dobre, pri klasickej verzii sa mi stávalo že tie original ez-picomate koncovky nedržali tak pevno ako by som chcel.


A jakpa to mají s placením? Koukal jsem že si budu asi muset zřídit PayPal nebo něco takovýho že jo? Jinak pokud jsem to dobře pochopil, tak u té verze SE se drátky jenom zastrčí do těch otvorů že ano? A ta verze SE je novější než vero29 gen7 nebo je to jen trochu jiný druh? Ptám se kvůli tomu zda si mám koupit to či ono? Jde mi o to co by mělo být výkonnější

Old Post 19-02-2018 v 07:23 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Platba cez PayPal. Je to ten istý čip len uchytenie káblov je bez nutnosti zvárania - tak ako píšeš len zasunieš a hotovo.

Old Post 19-02-2018 v 07:39 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 8

Bezva ..... a s jakou průměrnou dobou dodání mohu počítat? Nicméně mají to tam docela zajímavé věci a pokud mě to nezadrží celníci, tak bych mohl docela i ušetřit když si vezmu věci za víc peněz.

Old Post 19-02-2018 v 10:01 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 9

Zväčša do 10 dní to mám u seba. Ale záleží koľko toho zoberieš.

Old Post 19-02-2018 v 10:21 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mr.Inkognito


A jakpa to mají s placením? Koukal jsem že si budu asi muset zřídit PayPal nebo něco takovýho že jo? Jinak pokud jsem to dobře pochopil, tak u té verze SE se drátky jenom zastrčí do těch otvorů že ano? A ta verze SE je novější než vero29 gen7 nebo je to jen trochu jiný druh? Ptám se kvůli tomu zda si mám koupit to či ono? Jde mi o to co by mělo být výkonnější


čip je úplně stejnej, výhodou je připojení kabeláže bez pájení, nevýhodou nemožnost umístit optiky a reflektor. z Rapidled jsem kdysi objednával často, doba dodání byla 7-14 dní, platba kartou online.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 19-02-2018 v 10:44 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misanthropetino
Stálý Člen

Karma uživatele misanthropetino - 82% PěstitelskáKarma uživatele misanthropetino - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 11


citace:
Původní příspěvek od Fruddy


čip je úplně stejnej, výhodou je připojení kabeláže bez pájení, nevýhodou nemožnost umístit optiky a reflektor. z Rapidled jsem kdysi objednával často, doba dodání byla 7-14 dní, platba kartou online.


Urcite na nu nie je mozne umiestnit optiku? Pretoze zrovna na rapidled si ju vies k tomuto chipu navolit.

"René mláďenca Príhodi a Skúsenosťi" grow report 2016

Zápisky mladého záhradníka - záhrada 2017

Old Post 19-02-2018 v 10:57 AM
misanthropetino je offline   Profil uživatele misanthropetino   Find more posts by misanthropetino   Foto galerie člena misanthropetino   Click here to Send misanthropetino a Private Message   Add misanthropetino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 12

Tak to zní ohledně dodací doby mnohem lépe než dodací doba z číny. kde je to takové "proměnlivé" ...... 14 dnů - 2 měsíce :/ ...... nicméně bych byl mnohem radši za platbu online kartou než si zřizovat nějaký PayPaly

A co se týče tý optiky, tak to tam mají v nabídce za příplatek ...... ale na tu asi budu prdět.

Old Post 19-02-2018 v 11:58 AM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 13

.

Naposledy upravil Mazar1000 20-02-2018 v 09:28 AM

Old Post 19-02-2018 v 13:56 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14

Mr. Inkognito - nedáš na to stienitko, optika (taká tá sklená by myslím mala ísť namontovať so šrobkami ale to nemám otestované.

Ja som si práve objednal ďalšie svetlo na testovanie- https://goo.gl/ywfcr4 tak uvidíme :-)

To Mazar1000 - v prvom rade vyberám len svetlá ktorých výrobca zverejňuje alebo nemá problem doložiť aké čipy a ostatné súčiastky sa v svetle nachádzajú - Cree, Bridgelux, Citizen či Samsung súbor pre mna ok. Zvládnem aj Nichia čipy. Ďalej určite si svetlo neobjednám ak nesie názov Mazar či podobná sračka z Číny ktorých mám doma niekoľko :-)

Old Post 19-02-2018 v 14:18 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Inkognito
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Inkognito - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 15

DrGrinspoon:

Ne nedám ..... měl jsem je na svém světle co jsem stavěl optiku Ledil 180 stupňů, ale ten světelný rozptyl i bez optiky byl tak dobrý, že jsem je sundal..... navíc jakákoliv optika kde musí světlo něčím procházet trochu ubere světla, takže proč tomu ještě "stínit" ...... To světlo co jsi objednal jsou nějaký SMD čipy či co? Jako taky jsem si říkal že bych mohl "postavit" něco podobnýho, ale pak mě to trochu odradilo, protože jsem nechtěl pájet třeba 100 diod

Mazar1000:

Pokud by jsi trochu prostudoval vlákna co tu jsou (toto již 4. v řadě), tak by jsi zjistil že tu lidé pěstují i pod LED s cri90......a čipy co psal DrGrinspoon...... COB, SMD i "obyčejnější" ...... A LED světlo asi člověk vybírá podle toho jak to funguje, kdo má jaký s tím a tím druhem LED zkušenosti, podle parametrů, který udává výrobce, podle Youtube videií kde porovnávají jednotlivé zdroje a samozřejmě podle zkušeností lidí na tomto webu, protože tu pod LED pěstuje spousta lidí a mají slušné výsledky, takže že je něco "směšné" bych asi neřekl

Já osobně momentálně čipy od Bridgelux Vero 29...... protože dát třeba 20000,- za 300W světlo od Mazara, který sice v testech (magazin-legalizace.cz) dopadlo dobře, ale stojí 20000,- prostě nedám ..... nejsem milionář, stejně jako spousta lidí tady ..... a z těchto čipů jde postavit 300W za krásných cca 7000 když je člověk trochu šikovnej ..... tak asi tak

Old Post 19-02-2018 v 14:41 PM
Mr.Inkognito je offline   Profil uživatele Mr.Inkognito   Find more posts by Mr.Inkognito   Foto galerie člena Mr.Inkognito   Click here to Send Mr.Inkognito a Private Message   Add Mr.Inkognito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 16

.

Naposledy upravil Mazar1000 20-02-2018 v 09:28 AM

Old Post 19-02-2018 v 14:45 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2721020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív