Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforie-Dutch Passion,16ks,kokos,600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 49

Ha, ha už jenom ten nick mazar.
Nejlepší světlo na světě, tým matematiku, fiziku. To už je vážně moc.
Jen tady zasiras vlákno.

Old Post 18-02-2018 v 11:11 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 50

Typek rano bouchnul Bongo beztak

Old Post 18-02-2018 v 11:32 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Anarchom
Ahoj, no jedny z nejvynosnejsich odrůd budou určitě big bud, power plant, lsd , critical + , NL
Pokud můžu doporučit, tak mrkni na vlákna a pěsty growera s nickem bohém- ten dělá na malickem prostoru krásné čísla, navíc pokaždé jinej model.....


Diky!

Old Post 18-02-2018 v 20:01 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Ha, ha už jenom ten nick mazar.
Nejlepší světlo na světě, tým matematiku, fiziku. To už je vážně moc.
Jen tady zasiras vlákno.


Jo tak psat muzes co chces ;-) My ty svetla vesmes vyvazime z 90% ven tak ze jsem chtel jen nabidnout pokud by mel nekdo zajem...pestovat si muzes pod cim chces ;-) Dnes je prave obrovsky problem,ze mas milion firem ktery ti neco nabizi,ale nikdo ti neukaze pod kvalitnim spektrometrem a mericimi pristoji za stovky tisic jaky to ma parametry ;-) A to ze si nekdo neco sestavi ok ,ale ja jsem videl a vidim vysledky pod necim o cem lide porad pisi jen veci,ze to je utopie :-D
Zhulenej nejsem a nick mazar jsem si udelal pred par lety...nic jinyho me nenapadlo ;-) Jestli si myslis,ze pod nejakou vero 29 7 generace udelas diru do sveta,tak vis o techto technologiich hodne malo...;-) My si nechavame COB vyrabet na zakazku,se spektrem a dalsimy parametry jaky potrebujeme podle toho,co se pod tim bude pestovat ;-) Chapes?

Old Post 18-02-2018 v 20:07 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Mě se strašně líbí, jak vždy u dobrého vlákna přijde nějak “sulin” a začne to tu mastit o LED, pak se to tu zvrhne a je to v <~>


Jo tak sorry Suline uz to tady zasirat nebudu :-D

Old Post 18-02-2018 v 20:12 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 54

DAS IS NICHT NORMAL...Takhle to dopadne když pustíte dítě na internet

Old Post 18-02-2018 v 20:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 55

Hele ty týme matematiku, pokud chceš diskutovat o ledkách, tak běž do vlakna o led.
To vaše světlo jsem kupoval jako kořen před 3 roky za 30.000 a frajer v Brně mi říkal, že to nahradí 600 watt hps ta vaše 300 watt. Ani náhodou to neosviti takový prostor jako 600 w hps a už vůbec se to nehodí na konopi, kde potřebuješ velkou intenzitu světla.
Se divím, že vám to ještě někdo kupuje. Momentálně nejlepší řešení s účinností kolem 200 lm na watt je Vero 29 gen7.
Na bylinky a saláty to je pecka, tak by jste se měli zaměřit na tu komunitu a ne tady psát takové picoviny, že máte nejlepší světlo pro Cannabis.
Napiš to co jsi napsal do vlákna o ledkách a uvidíš ohlasy.
Zdravím do Brna. Čest

Old Post 18-02-2018 v 20:51 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od Mazar1000

Dnes je prave obrovsky problem,ze mas milion firem ktery ti neco nabizi,ale nikdo ti neukaze pod kvalitnim spektrometrem a mericimi pristoji za stovky tisic jaky to ma parametry ;-) A to ze si nekdo neco sestavi ok ,ale ja jsem videl a vidim vysledky pod necim o cem lide porad pisi jen veci,ze to je utopie :-D


No neni nic jednodussiho nez nam teda predvest co vlastne nabizis, presvedcit nas, odprezentuj a ukaz jaky vysledky mas na mysli. Zatim to vypada na svetlo "jaky svet nevidel"

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2018 v 05:47 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 57




Nazdárek lidi dneska 50 den a sisule se porad zvetsuji, kytky uz moc nepijou a tak šetřím záda na blížící se trimovani a zalivam ob den okolo 0,5-0,7 litru každou. ......
Mam tady nějaké fotky z dneska a ze včerejška, tak je nahazu najednou........je neskutečné co dokáže příroda vytvořit za díla, v našich případech za maličké naší pomoci a trosky umělého sluníčka. ........
Jo a objednal jsem si už nové klony na další kolečko, do velkého 12*zase euforie a 4*do malého Jacka Herera
Pak se stehuju, tak uvidíme,jestli bude ještě příležitost k dalším kolům 🙃🙃🙃

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-02-2018 v 09:06 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 58




.

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-02-2018 v 09:08 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hele ty týme matematiku, pokud chceš diskutovat o ledkách, tak běž do vlakna o led.
To vaše světlo jsem kupoval jako kořen před 3 roky za 30.000 a frajer v Brně mi říkal, že to nahradí 600 watt hps ta vaše 300 watt. Ani náhodou to neosviti takový prostor jako 600 w hps a už vůbec se to nehodí na konopi, kde potřebuješ velkou intenzitu světla.
Se divím, že vám to ještě někdo kupuje. Momentálně nejlepší řešení s účinností kolem 200 lm na watt je Vero 29 gen7.
Na bylinky a saláty to je pecka, tak by jste se měli zaměřit na tu komunitu a ne tady psát takové picoviny, že máte nejlepší světlo pro Cannabis.
Napiš to co jsi napsal do vlákna o ledkách a uvidíš ohlasy.
Zdravím do Brna. Čest


Zdar!Jake nase svetlo?Ty vis jakou firmu ja zastupuji?Mam prezdivku Mazar,ale to je nick starej a s firmou Mazar co dela Disko osvetleni fakt nemam nic spolecnyho.nechci tady zasirat nic a nikoho...Zalozim vlakno az budu testovat novy hardware ;-) Sorry za spam a hlavne take it easy ..vidim,ze vas je tady hodne s horkyma hlavama :-D

Old Post 19-02-2018 v 13:31 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hele ty týme matematiku, pokud chceš diskutovat o ledkách, tak běž do vlakna o led.
To vaše světlo jsem kupoval jako kořen před 3 roky za 30.000 a frajer v Brně mi říkal, že to nahradí 600 watt hps ta vaše 300 watt. Ani náhodou to neosviti takový prostor jako 600 w hps a už vůbec se to nehodí na konopi, kde potřebuješ velkou intenzitu světla.
Se divím, že vám to ještě někdo kupuje. Momentálně nejlepší řešení s účinností kolem 200 lm na watt je Vero 29 gen7.
Na bylinky a saláty to je pecka, tak by jste se měli zaměřit na tu komunitu a ne tady psát takové picoviny, že máte nejlepší světlo pro Cannabis.
Napiš to co jsi napsal do vlákna o ledkách a uvidíš ohlasy.
Zdravím do Brna. Čest


Hele kamo,jinak jde videt,ze vy co porad jedete po HPS a MH nemate vubec sajn co jsou za technologie dnes k mani ;-) Ted mame nejaky prototypy co testujeme a ma to daleko vetsi efektivitu,ozarenost PPFD , FAR s mensi watazi nez nejaka vybojka s 90 procentni ztratou...kdyz vis co delas v oboru amas prehled o tom jak funguji technologie tak nemuzes tvrdit takovou kravinu,ze LED nema takove prozareni a osvetlenost na plochy jako vybojky ...jde videt,ze jsi uplne mimo ;-) Za 2-3 mesice tady zalozim vlakno a budu prispivat aby jsi videl,co lze pod LED udelat za psycho ;-) Ale nebudu ti nic rozmlouvat klidne dale pestuj pod cim chces.Tim bych to ukoncil..jeste jednou se oblouvam za off topic diskuzi ;-) Zdar!

Old Post 19-02-2018 v 13:37 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Hele ty týme matematiku, pokud chceš diskutovat o ledkách, tak běž do vlakna o led.
To vaše světlo jsem kupoval jako kořen před 3 roky za 30.000 a frajer v Brně mi říkal, že to nahradí 600 watt hps ta vaše 300 watt. Ani náhodou to neosviti takový prostor jako 600 w hps a už vůbec se to nehodí na konopi, kde potřebuješ velkou intenzitu světla.
Se divím, že vám to ještě někdo kupuje. Momentálně nejlepší řešení s účinností kolem 200 lm na watt je Vero 29 gen7.
Na bylinky a saláty to je pecka, tak by jste se měli zaměřit na tu komunitu a ne tady psát takové picoviny, že máte nejlepší světlo pro Cannabis.
Napiš to co jsi napsal do vlákna o ledkách a uvidíš ohlasy.
Zdravím do Brna. Čest


Navic je videt,ze pokud svetlo hodnotis podle lumenu na watt tak jde videt,ze vubec nevis jak probiha fotosynteza a ze intenzita vubec neni to nejdulezitejsi co potrebujes ;-)

Old Post 19-02-2018 v 13:40 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 62

ohanis se tady ruznejma terminama a slovickama, ale o tom svym zazraku nejsi schopnej napsat nic, krome toho ze je lepsi nez HPS i vero29 a ze vsichni budem cumet. No cumim uz ted, sebevedomi Ti nechybi... uz abys to vlakno udelal. Sme zvedavy na to psycho...

btw. vlakno asi zaloz i tak jestli hodlas dal diskutovat, akorat tu zasirame pekny vlakno Anarchomovi

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2018 v 14:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar1000
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar1000 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od crazyben
ohanis se tady ruznejma terminama a slovickama, ale o tom svym zazraku nejsi schopnej napsat nic, krome toho ze je lepsi nez HPS i vero29 a ze vsichni budem cumet. No cumim uz ted, sebevedomi Ti nechybi... uz abys to vlakno udelal. Sme zvedavy na to psycho...

btw. vlakno asi zaloz i tak jestli hodlas dal diskutovat, akorat tu zasirame pekny vlakno Anarchomovi


Hele uz jsem se omluvil a zacal diskutovat v prislusnem vlakne;-) Me jen celkm udivuje podle ceho si dnes lide vybiraji LED svetla..podle lumenu a spektra..?To je fakt usmevne....jde videt,ze lide vubec nechapuou jak funguje fotosynteza a co k ni je potreba to ze mas svetlo co ma 50 000 lumenu a dobre spektrum jeste neznamena,ze pod tim vypestujes to samy jako pod MH a HPS vybojkou ;-)
Tod vse tim bych to uzavrel ;-)

Old Post 19-02-2018 v 14:49 PM
Mazar1000 je offline   Profil uživatele Mazar1000   Find more posts by Mazar1000   Foto galerie člena Mazar1000   Click here to Send Mazar1000 a Private Message   Add Mazar1000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 64




Nazdárek,
No abych se nějak vyjádřil k ledkam a těm diskuzim co se tady vedou,nejenom v mém vlákně, co se týče nějakých hodnot a čísel, tak se v nich absolutně nevyznám a jsou mi ukradený
Proč jsem chtěl vyzkoušet ledky???
První a myslím si že nejdůležitější věcí pro nás, kteří bydlíme v najmu (byte) je nejdůležitější spotřeba energií
Druhou věcí, nad kterou se pozastavuju je léto a tudíž chci něco, co nevydává tolik tepla jako vybojka, ikdyz jsem zkoušel nechat vyply odtah a 30 tam bylo celkem rychle
Třetí věc která mě zajímá je obsah látek, které konopi vypěstované pod ledkou obsahuje, někde jsem viděl tabulku, která ukazuje, že tráva pod ledkou má něco navíc, co ta pod hps nema-pro mě to je zajímavý postřeh, nepotrebuju jen maximum thc a určitě si nechám udělat u kvakose rozbor vzorků z pod hps a led.......

Dále si myslím, že i přes všechny možné nabídky led osvětlení jsou tady borci,kteří ví o čem je řeč a vyznají se v tom co nám nabízejí a všem nám dotycnym jsou ochotni poradit,vysvětlit a navrhnout co nám bude sedět a vyhovovat....
Já sám jsem dlouho váhal a nakonec zkusil ledku od Fruddyho ,který mi ji dal za neodmitnutelnou cenu a za mě má nejlepší světla do malých a menších prostor a to hlavně vzhledem k cenove dostupnosti nás úplně všech a za to ještě jednou díky
Další borec přes ledky bez debat Frynk od kterého časem taky zkusím 400w verzi o 6ti nebo 8 čipech, ale budu muset ještě pošetřit
A poslední ledideal, který je taky hodně oblíbený a dělá vše na zakázku a jsou ochotni poradit a komunikovat

A co se týče hps a mh, tak jsem se nejednou dostal přes 1g/w , kolikrát i mírně přes 1,1 g/w a to s průměrné vynosnyma strainama a za mě to je hlavně o péči a času, který kytkám dám
Když se na to vykašlu udělám 400, když se starám mám přes 600- taky jsem se k tomu dopracoval časem, nic není hnedka , pročetl jsem tady na fóru spoustu nocí a témat ,abych se dostal tam,kde jsem dneska-hlavně to chce najít si svůj styl
(Ta poslední věta trosku smrdí samochvalou a nosem nahoru,ale je to pravda)- diky GROWERE !!!!

Včera u mě byl kámoš a když jsem otevřel skříňku s onou Fruddyho ledkou(200w), tak se mě ptal jestli to je sestikilo 😀😀😀

Noo, abych pravdu řekl, tak na 27 dmy den květu ty květy jak z pod sestikila celkem i vypadají, kuk na fotky a nehadejte se kuciii, buďte dobří

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 20-02-2018 v 16:49 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8007430 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív